Huawei İstanbul Teknik Servisi Ekran Değişimi

[kkstarratings]

Huawei ekran değişimi  1 ay Huawei Teknik teknik servis garantisi ile birlikte   olup komple yani iç ekran ön cam dokunmatik alan dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılmaktadır. Bilgileriniz silinmez ve telefon performansında herhangi bir değişim yaşanmaz. Ekran değişimi süresi servisimize gelindiğinde 60 dakika, kargo gönderimi (2 taraflı ücretsiz) yapıldığında 3 (üç) iş günüdür.

 

 

Huawei Ekran Değişimi

HUAWEİ P20 PRO ORJİNAL LCD EKRAN DEĞİŞİMİ
HUAWEİ P20 PRO ORJİNAL LCD EKRAN DEĞİŞİMİ

Huawei ekran değişimi ekranı kırıldığında, ön camı çatladığında, alınan darbe sonucunda dokunmatik alan basmadığında veya ekrana görüntü gelmediğinde ekran değişimi yapılması gerekmektedir. Ekran değişiminde aşağıdaki maddelere dikkat edilmesi oldukça önemlidir.

  1. Ekran değişimi uzman ve tecrübeli Huawei Teknik  teknisyenleri tarafından yapılmalı,
  2. Teknik servis odası tüm koşulları sağlamalı,
  3. Kullanılan ekran orijinal olmalı,
  4. Ekran tamiri sonrasında 1 ay teknik servis garantisi verilebilmelidir.

Huawei Teknik , Türkiye’de ekran değişimi rekorunu elinde bulunduran ve aynı zamanda yukarıdaki maddeler ile birlikte birçok ayrıcalığı sizlere sunan bir teknik servistir. Ekran değişimi rekorumuz Huawei Teknik Teknik Youtube kanalımızdaki videolarımız ve paylaşılan fotoğraflarımı ile kanıtlanmıştır.

Huawei Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

 

Huawei Teknik Huawei ekran değişimi ekran değişimi profesyonel Huawei Teknik teknisyenlerimiz tarafından, telefonunuza özel olarak geliştirilmiş cihazlar yardımı ile yapılmaktadır. Teknik servis odamız ise tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmıştır. Bununla birlikte 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmaktadır.

  1. Komple yani iç ekran ön cam dokunmatik alan dış panelden oluşan orijinal ürün kullanılır.
  2. Ekran değişim süresi servisimizde sadece 30 dakika, 2 taraflı Huawei Teknik Teknik  tarafından karşılanan kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.
  3. Bilgileriniz (rehber, uygulama, galeri, notlar ve benzeri) kesinlikle silinmez. Son halinde kalır.
  4. Performansta yani dokunmatik hızı ve hassasiyetinde, ekran parlaklığı ve çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
  5. Servisimize geldiğinde telefon ekranını, ekran değişimi sonrasında ise cihazınızı dilediniz kadar inceleme şansınız bulunmaktadır.
  6. Değişim sonrasında herhangi bir tereddüt yaşadığınızda ise ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır.

Huawei Teknik ekran değişiminin ardından telefonunuzun ekranının korunması için 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak takılır. Hemen ardından ise 1 ay Huawei Teknik Teknik servis garanti belgeniz hazırlanmaktadır. Garanti belgeniz sayesinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaştığınız her türlü problem Huawei Teknik teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulmaktadır.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

GSM : 05343927286 Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Huawei Teknik Teknik, İstanbul tahtakalede tek sube çalışmaktadır Huawei Teknik hizmet kalitesini ilk Türkiye Öncülük ettik bizden fiyat yada bilgi almadan bilinçsiz müdehale edildiği taktirde daha farklı sorunlarla karşılasabilirsiniz.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat:bodrum -2 No:208, 34116 Fatih/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

 

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Huawei Teknik ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Huawei Ekranı Kırıldı Garantiye Girer Mi ?

Huawei Teknik Huawei ekran değişimi ekranı kırıldığında ilk sorulan soru “Huawei ekranı kırıldı garanti servisi masrafını karşılar mı?” sorusu olmaktadır. Tüm telefon üreticileri tarafında, ekran kırılması, ön camın çatlaması, ekran darbe alması sonucu çalışamaz hale gelmesi ve sıvı teması tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için garanti kapsamı dışında kalmaktadır.

Hatırlatmak isteriz ki cihazınızı aldığınızda kaskosunu yaptırdı iseniz eğer ve kasko sözleşmesinde ekran kırılması maddesi mevcut ise, kasko firmanız ücretsiz bir şekilde ekran değişimi yapabilir. Bu sebeple kaskonuz var ise mutlaka ilgili şirket ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Huawei ekran değişimi Teknik Servisi

Teknik servisimizde sadece ekran değişimi değil aynı zamanda diğer parça (batarya, kasa, arka kapak, ses açma/kapama tuşu, güç tuşu, kamera ve benzeri) değişimleri de yapılmaktadır. Yaşamış olduğunuz sorunu servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak paylaşabilir, uzman ve tecrübeli Huawei Teknik teknisyenlerimiz tarafından çözüm yolları hakkında sizlere bilgi verilmesini sağlayabilirsiniz.

 

 

Adalar Huawei Ekran Değişimi Tamiri
Arnavutköy Huawei Ekran Değişimi Tamiri
Ataşehir Huawei Ekran Değişimi Tamiri
Avcılar Huawei Ekran Değişimi Tamiri
Bağcılar Huawei Ekran Değişimi Tamiri
Bahçelievler Huawei Ekran Değişimi Tamiri
Bakırköy Huawei Ekran Değişimi Tamiri
Başakşehir Huawei Ekran Değişimi Tamiri
Bayrampaşa Huawei Ekran Değişimi Tamiri
Beşiktaş Huawei Ekran Değişimi Tamiri
Beylikdüzü Huawei Ekran Değişimi Tamiri
Beyoğlu Huawei Ekran Değişimi Tamiri
Büyükçekmece Huawei Ekran Değişimi Tamiri
Beykoz Huawei Ekran Değişimi Tamiri
Çatalca Huawei Ekran Değişimi Tamiri
Çekmeköy Huawei Ekran Değişimi Tamiri
Esenler Huawei Ekran Değişimi Tamiri
Esenyurt Huawei Ekran Değişimi Tamiri
Eyüp Huawei Ekran Değişimi Tamiri
Fatih Huawei Ekran Değişimi Tamiri
Gaziosmanpaşa Huawei Ekran Değişimi Tamiri
Güngören Huawei Ekran Değişimi Tamiri
Kadıköy Huawei Ekran Değişimi Tamiri
Kağıthane Huawei Ekran Değişimi Tamiri
Kartal Huawei Ekran Değişimi Tamiri
Küçükçekmece Huawei Ekran Değişimi Tamiri
Maltepe Huawei Ekran Değişimi Tamiri
Pendik Huawei Ekran Değişimi Tamiri
Sancaktepe Huawei Ekran Değişimi Tamiri
Sarıyer Huawei Ekran Değişimi Tamiri
Silivri Huawei Ekran Değişimi Tamiri
Sultanbeyli Huawei Ekran Değişimi Tamiri
Sultangazi Huawei Ekran Değişimi Tamiri
Şile Huawei Ekran Değişimi Tamiri
Şişli Huawei Ekran Değişimi Tamiri
Tuzla Huawei Ekran Değişimi Tamiri
Üsküdar Huawei Ekran Değişimi Tamiri
Ümraniye Huawei Ekran Değişimi Tamiri
Zeytinburnu Huawei Ekran Değişimi Tamiri

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir