Apple iPhone 11 Pro Max Ekran Değişimi

Apple iPhone 11 Pro Max Ekran Değişimi

Marka: Apple iPhone 11 Pro Max
Yapılacak İşlem: Ekran Değişimi

İçeriğimiz Apple iPhone 11 Pro Max ekran değişimi hakkında tüm sorularınızı yanıtlar nitelikte. Merak ettiğiniz detayları öğrenebilirsiniz.

İçerik

Apple iPhone 11 Pro Max Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Değişimi talep ettiğiniz ekranınız için nasıl işlemler yapılacak? Ekran değişimi için inceleme yapılır. Ardından yaşanan sorunun değişim ile ortadan kalkacağına dair net fikrin oluşması durumunda, direkt olarak değişim için gerekli aşamaya geçilir. Bunun için direkt olarak ekran değişimi için eski ekran çıkarılır. Ekranın çıkarılmasından sonra ekranın yerleştirileceği alan kontrol edilir. Kontrol sırasında herhangi bir sorun olmamasına da dikkat edilir. Yerleştirilecek olan ekran temin edilmişse, yerleştirilmesi sağlanır. Bu aşamada kullanılacak olan malzemeler ve diğer pek çok ihtiyaç, profesyonel şekilde temin edilir.

Apple iPhone 11 Pro Max ekran değişimi nasıl yapılır sorusunun yanıtı veriliyor. Ancak bu işlemin bu alanda deneyimli olmayan biri tarafından yapılması güçtür. Bu alanda profesyonel destek alarak, mutlaka ekran değişiminin sorunsuz şekilde gerçekleşmesini sağlamalısınız.

Ekran Değişimi İçin Orijinal Parça

Ekran değişimi için yapılacak olan işlemde orijinal parça kullanılması da önemlidir. Öncesinde temin edilen parça %100 orijinal olacak. Cihazın ilk alındığı günde olduğu gibi bir performans sergilemesi açısından orijinal olan parçaların olması önemlidir. Buna dikkat edilir ve en iyi şekilde ekran değişiminin yapılması için orijinal olan parçalar kullanılır. Apple iPhone 11 Pro Max orijinal ekran için ekranın temin edilmesi sağlanır ve ardından değişim yapılır. Profesyonel şekilde sunulan hizmette bu alanda yeterli güvenin oluşturulması sağlanacaktır.

Apple iPhone 11 Pro Max Ekran Değişimi Fiyatları Nedir?

Değişim için fiyatlar belirlenmiştir. Marka ve cihazın durumu fiyat değişimi konusunda en önemli hususlar arasında yer almaktadır. Bunun için öncesinde size fiyat konusunda da bilgi verilecektir. Değerlendirip, fiyatlar üzerinden hareket edebilirsiniz. Ekran değişiminin değerlendirilmesinden sonra fiyat konusunda net bir rakam verilir. Fiyat bilgisi için bize ulaşabilirsiniz.

Yapılacak olan değişim işlemi için ekranın temin edilmesi ve değişim aşaması göz önünde bulundurularak fiyat verilir. Apple iPhone 11 Pro Max ekran değişimi fiyatları kapsamında sunulan bilgilerin piyasaya göre uygun olmasına da özen gösterilir. Bunları göz önünde bulundurup hizmet alabilirsiniz. Avantajlı şekilde hizmet alabilirsiniz.

Ekran Değişimi Ne Kadar Zamanda Tamamlanır?

Değişimin en kısa süre içinde tamamlanması istenecektir. Bunun için ekip üyelerinin en iyi şekilde hizmet verdiğini söyleyebiliriz. Firmamız için taleplerin alınmasından sonra mümkün olan en kısa süre içinde işlem tamamlanacaktır. Sunulan hizmette güvenli bir şekilde işlemler tamamlandığında, son kontroller de yapılacak ve anında ekran değişimi sonrası cihazın teslim edilmesi sağlanacaktır. Güvenli bir şekilde bu hizmetten faydalanarak sizin için sunulan bu hizmetten kısa süre içinde faydalanın. Mümkün olan en kısa süre tarafınıza bildirilir.

Ekran Değişimi Sonrası Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetinin sağlanması, sunulan hizmetin kalitesi ile doğru orantılıdır. Bunun için direkt olarak ekran değişimi öncesinde bu alanda hizmet almış olan kişiler için memnun kalması açısından gereken yapılacaktır. Yorumlar ve geri dönüşler kapsamında bilgi aldığınızda sunulan hizmetten emin olacaksınız. En iyi şekilde ekran değişimi yapılacak ve sorunsuz şekilde teslim edilmesi sağlanacak. Değerlendirip, bu alanda siz de hizmet alabilirsiniz. Apple iPhone 11 Pro Max ekran değişimi için iletişine geçerek, siz de bu alanda bilgi alabilirsiniz.

Apple iPhone 11 Pro Max ekran değişimi fiyatı 3 ay teknik servis garantisi ile birlikte olup komple yani iç ekran, ön cam dokunmatik alan, dış panelden oluşan orijinal ürün kullanılmaktadır.
Bilgileriniz silinmez ve telefon performansında herhangi bir değişim yaşanmaz. Ekran değişimi süresi servisimize gelindiğinde 60 dakika, kargo gönderimi (2 taraflı ücretsiz) yapıldığında 3 (üç) iş günüdür.
Apple iPhone 11 Pro Max ekran değişimi sonrasında ekranın hasar görmemesi amacıyla 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak takılmakta ve telefonunuz 3 ay servis garanti belgesi ile birlikte sizlere teslim edilmektedir.
Xiaomi Servis garantisi kapsamında oldukça titiz ve verdiği sözün arkasındadır. Ekranlarınız değişimden sonra “kırılmadığı sürece” bir sorunla karşılaşıldığında tekrar ücretsiz onarım hakkını müşterilerine sunmaktadır. Firma olarak bunu web sitemizden de alenen ilan ederek, verdiğimiz hizmetimize güvenerek gönül rahatlığı ile bu durumun geçerliliğini de garanti etmektedir. Sizlere sağladığımız garanti kapsamında bir durum olduğunuz zaman mutlaka firma yetkililerimizle iletişime geçiniz.
Güvenlik nedeni ile cihazlarınızın tamir, onarım bilgileri kendi sistemimizde bulunduğu için değişimlerde sorun yaşayan müşterilerimizin cihazlarının tamir süresini görebilmekteyiz ve garanti süresi kapsamında olan cihazların tekrar ücretsiz bir şekilde onarılması için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu nedenle garanti belgenizi de aksi bir durum için mutlaka saklayınız. Yurtiçi Kargo ile kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede Yurtiçi kargoya giderek sadece 406864844 nolu kargo gönderim numaramızı ve firma ismini  BUDAK İTHALAT alıcı kısmına eklediniz taktirde cihazınız özel olarak paketleyerek güvenli bir şekilde teknik servisimize ulaştırılacaktır. Kargoya gidebilmek için zamanınız yok ise eğer Yurtiçi Kargo’yu arayarak sadece 406864844 kargo numarımızı vermeniz yeterlidir. Kargo görevlileri kargo paketleri ile birlikte, telefonda vereceğiniz adrese gelerek cihazınızı sizlerden teslim alacaklardır.

DİKKAT: Kargo gönderimlerinin ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Kargo gönderileriniz ÜCRETSİZ‘dir. Kesinlikle kargo görevlilerine herhangi bir ücret ödemeyiniz.

KARGO GÖNDERİMİNDE EKRAN DEĞİŞİMİ AŞAMALARI

Kargonuz 1 (bir) iş günü içerisinde teknik servisimize ulaştırılmaktadır. Cihazınızın ekranı teknik servisimize ulaşır ulaşmaz uzman teknisyenlerimiz tarafından değiştirilir. Ardından müşteri temsilcilerimiz sizleri arayarak hesap numaralarımızdan herhangi bir tanesine EFT / Havale yapmanızı isterler. Havaleniz yapılır yapılmaz teknik servisimizi bilgilendirdiğiniz taktirde kargonuzun aynı gün içerisinde geri gönderimi sağlanır. Bu aşamadan sonra müşteri temsilcilerimizi arayarak kargonuzu takip edebilmek için gönderi takibi numaranızı alabilir ve Kargo Gönderi Sorgulama sayfasından kargonuzu anlık olarak takip edebilirsiniz.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN

Kargo gönderimleri hakkında aklınıza takılan bütün soruları aşağıda bulunan iletişim adreslerinden bizleri arayarak sorabilirsiniz.

WHATSAPP: +90 534392 72 86
GSM: +90 543787 74 36

Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat:-2 No:208 Fatih/İST.
Tel: 0534 392 7286


Çalışma Saatlerimiz
Pazartesi – Cumartesi: 9:00 – 18:00
Pazar: Kapalıyız

Haritada Biz

Aşağıdaki haritadan konumunuzu öğrenebilir, diğerlerseniz yol tarifi alabilirsiniz.

Apple iPhone 11 Pro Max ekran değişimi hizmetini TeknikMi olarak orijinal parçalar ile veriyoruz. Orijinal OLED ekran ile Apple teknisyenlerimiz hızlı ve özenli şekilde cihazınızın ekranındaki problemlerin kökten çözülebilmesi için ekranını değiştirir. Bu süreçte telefonunuz sıfırlanmaz ve telefon içerisindeki bilgileriniz kaybolmaz.

Apple iPhone 11 Pro Max Ekran Değişimi Gerektiren Durumlar

iPhone 11 Pro Max’in 6.5 inç boyutundaki ekranının, piyasadaki birçok akıllı telefon ekranına göre daha dayanıklı olduğu dayanıklılık testleri sonucunda tespit edildi. Bıçak darbelerine dayanabilen ve ateşe maruz bırakıldığında sadece hafif bir leke oluşturan ekranın değiştirilmesinin gerekmesi için tornavida gibi ekipmanlardan darbe almış olması gerekiyor. Ancak telefon ekranı ne kadar dayanıklı olursa olsun, günlük hayattaki beklenmeyen hatalar sonucunda iPhone 11 Pro Max ekran değişimi gerektiren durumlar oluşabiliyor. TeknikMi olarak ekranın kırılması, ön camın çatlaması, darbe sonrası dokunmatikte bir problem yaşanması ya da ekranın kararması gibi donanımsal problemleri ekran değişimi yaparak çözüyoruz.

Hızlı iPhone 11 Pro Max Ekran Değişimi

Telefonunuzda Apple iPhone 11 Pro Max ekran değişimi gerektiren bir problem olduğunda; Türkiye’nin neresinde olursanız olun telefonunuzu kargo ücreti firmamız tarafından karşılanacak şekilde bize gönderebilirsiniz. Ekran tamiri gerektiren durumlarda ekran tamiri ve değişim gerektiren hallerde de ekran değişimi yaparak cihazınızı yeni aldığınız haline dönüştürüyoruz. Hızlı hizmet vermeye gayret ederek ortalama 1.5 saat içerisinde ekran değişimi işlemini tamamlayabiliyoruz.

Teknik servisimizde bulunan ekiplerimiz öncelikle cihazın bütün parçalarını test eder ve ekrandaki problemin ana nedenini saptar. Yazılımsal değil de donanımsal bir problem olduğunu tespit ettiğinde, ekranın tamir ile mi yoksa değişim ile mi düzeleceğine bakarak size sizi konu ile ilgili bilgilendirir. Ekranın daha uzun süre verimli bir şekilde kullanılabilmesi için tamir yerine değişim önerilir. iPhone 11 Pro Max cihazınızın ekran değişimi ise orijinal ekran ile yapılır. İstanbul’da olmanız durumunda aynı gün, farklı şehirde olmanız halinde ortalama 3 gün içerisinde ekranı değişmiş olan cihazınızı teslim alabilirsiniz.

Garantili ve Uygun Fiyatlı iPhone 11 Pro Max Ekran Değişimi

iPhone 11 Pro Max ekran değişimi fiyatı, ekranla beraber değişmesi gereken başka parça olup olmamasına göre farklılık gösterir. TeknikMi olarak uygun fiyat politikası ile orijinal ve garantili parçalar ile Apple iPhone 11 Pro Max ekran değişimi hizmeti veriyoruz. Ekran değişimi sonrasında kullanıcı hatası kaynaklı olmayan olası problemler karşısında garanti kapsamında ücretsiz değişim ve tamir yapıyoruz. OLED ekran teknolojisine sahip olan Ekran değişimi sonrasında garanti süresi içerisinde meydana gelen problemlerin çözümü için iPhone 11 Pro Max cihazınızın 101.65 cm2’lik ekranında piksel hatası oluşması da dahil olmak üzere yaşadığınız bütün sorunlarda ilk bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir