Apple iPhone 6s Ekran Değişimi

Apple iPhone 6s Ekran Değişimi

Marka: Apple iPhone 6s
Yapılacak İşlem: Ekran Değişimi

İçeriğimiz Apple iPhone 6s ekran değişimi hakkında tüm sorularınızı yanıtlar nitelikte. Merak ettiğiniz detayları öğrenebilirsiniz.

İçerik

Apple iPhone 6s Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Değişimi talep ettiğiniz ekranınız için nasıl işlemler yapılacak? Ekran değişimi için inceleme yapılır. Ardından yaşanan sorunun değişim ile ortadan kalkacağına dair net fikrin oluşması durumunda, direkt olarak değişim için gerekli aşamaya geçilir. Bunun için direkt olarak ekran değişimi için eski ekran çıkarılır. Ekranın çıkarılmasından sonra ekranın yerleştirileceği alan kontrol edilir. Kontrol sırasında herhangi bir sorun olmamasına da dikkat edilir. Yerleştirilecek olan ekran temin edilmişse, yerleştirilmesi sağlanır. Bu aşamada kullanılacak olan malzemeler ve diğer pek çok ihtiyaç, profesyonel şekilde temin edilir.

Apple iPhone 6s ekran değişimi nasıl yapılır sorusunun yanıtı veriliyor. Ancak bu işlemin bu alanda deneyimli olmayan biri tarafından yapılması güçtür. Bu alanda profesyonel destek alarak, mutlaka ekran değişiminin sorunsuz şekilde gerçekleşmesini sağlamalısınız.

Ekran Değişimi İçin Orijinal Parça

Ekran değişimi için yapılacak olan işlemde orijinal parça kullanılması da önemlidir. Öncesinde temin edilen parça %100 orijinal olacak. Cihazın ilk alındığı günde olduğu gibi bir performans sergilemesi açısından orijinal olan parçaların olması önemlidir. Buna dikkat edilir ve en iyi şekilde ekran değişiminin yapılması için orijinal olan parçalar kullanılır. Apple iPhone 6s orijinal ekran için ekranın temin edilmesi sağlanır ve ardından değişim yapılır. Profesyonel şekilde sunulan hizmette bu alanda yeterli güvenin oluşturulması sağlanacaktır.

Apple iPhone 6s Ekran Değişimi Fiyatları Nedir?

Değişim için fiyatlar belirlenmiştir. Marka ve cihazın durumu fiyat değişimi konusunda en önemli hususlar arasında yer almaktadır. Bunun için öncesinde size fiyat konusunda da bilgi verilecektir. Değerlendirip, fiyatlar üzerinden hareket edebilirsiniz. Ekran değişiminin değerlendirilmesinden sonra fiyat konusunda net bir rakam verilir. Fiyat bilgisi için bize ulaşabilirsiniz.

Yapılacak olan değişim işlemi için ekranın temin edilmesi ve değişim aşaması göz önünde bulundurularak fiyat verilir. Apple iPhone 6s ekran değişimi fiyatları kapsamında sunulan bilgilerin piyasaya göre uygun olmasına da özen gösterilir. Bunları göz önünde bulundurup hizmet alabilirsiniz. Avantajlı şekilde hizmet alabilirsiniz.

Ekran Değişimi Ne Kadar Zamanda Tamamlanır?

Değişimin en kısa süre içinde tamamlanması istenecektir. Bunun için ekip üyelerinin en iyi şekilde hizmet verdiğini söyleyebiliriz. Firmamız için taleplerin alınmasından sonra mümkün olan en kısa süre içinde işlem tamamlanacaktır. Sunulan hizmette güvenli bir şekilde işlemler tamamlandığında, son kontroller de yapılacak ve anında ekran değişimi sonrası cihazın teslim edilmesi sağlanacaktır. Güvenli bir şekilde bu hizmetten faydalanarak sizin için sunulan bu hizmetten kısa süre içinde faydalanın. Mümkün olan en kısa süre tarafınıza bildirilir.

Ekran Değişimi Sonrası Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetinin sağlanması, sunulan hizmetin kalitesi ile doğru orantılıdır. Bunun için direkt olarak ekran değişimi öncesinde bu alanda hizmet almış olan kişiler için memnun kalması açısından gereken yapılacaktır. Yorumlar ve geri dönüşler kapsamında bilgi aldığınızda sunulan hizmetten emin olacaksınız. En iyi şekilde ekran değişimi yapılacak ve sorunsuz şekilde teslim edilmesi sağlanacak. Değerlendirip, bu alanda siz de hizmet alabilirsiniz. Apple iPhone 6s ekran değişimi için iletişine geçerek, siz de bu alanda bilgi alabilirsiniz.

Apple iPhone 6s ekran değişimi fiyatı 3 ay teknik servis garantisi ile birlikte olup komple yani iç ekran, ön cam dokunmatik alan, dış panelden oluşan orijinal ürün kullanılmaktadır.
Bilgileriniz silinmez ve telefon performansında herhangi bir değişim yaşanmaz. Ekran değişimi süresi servisimize gelindiğinde 60 dakika, kargo gönderimi (2 taraflı ücretsiz) yapıldığında 3 (üç) iş günüdür.
Apple iPhone 6s ekran değişimi sonrasında ekranın hasar görmemesi amacıyla 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak takılmakta ve telefonunuz 3 ay servis garanti belgesi ile birlikte sizlere teslim edilmektedir.
Xiaomi Servis garantisi kapsamında oldukça titiz ve verdiği sözün arkasındadır. Ekranlarınız değişimden sonra “kırılmadığı sürece” bir sorunla karşılaşıldığında tekrar ücretsiz onarım hakkını müşterilerine sunmaktadır. Firma olarak bunu web sitemizden de alenen ilan ederek, verdiğimiz hizmetimize güvenerek gönül rahatlığı ile bu durumun geçerliliğini de garanti etmektedir. Sizlere sağladığımız garanti kapsamında bir durum olduğunuz zaman mutlaka firma yetkililerimizle iletişime geçiniz.
Güvenlik nedeni ile cihazlarınızın tamir, onarım bilgileri kendi sistemimizde bulunduğu için değişimlerde sorun yaşayan müşterilerimizin cihazlarının tamir süresini görebilmekteyiz ve garanti süresi kapsamında olan cihazların tekrar ücretsiz bir şekilde onarılması için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu nedenle garanti belgenizi de aksi bir durum için mutlaka saklayınız. Yurtiçi Kargo ile kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede Yurtiçi kargoya giderek sadece 406864844 nolu kargo gönderim numaramızı ve firma ismini  BUDAK İTHALAT alıcı kısmına eklediniz taktirde cihazınız özel olarak paketleyerek güvenli bir şekilde teknik servisimize ulaştırılacaktır. Kargoya gidebilmek için zamanınız yok ise eğer Yurtiçi Kargo’yu arayarak sadece 406864844 kargo numarımızı vermeniz yeterlidir. Kargo görevlileri kargo paketleri ile birlikte, telefonda vereceğiniz adrese gelerek cihazınızı sizlerden teslim alacaklardır.

DİKKAT: Kargo gönderimlerinin ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Kargo gönderileriniz ÜCRETSİZ‘dir. Kesinlikle kargo görevlilerine herhangi bir ücret ödemeyiniz.

KARGO GÖNDERİMİNDE EKRAN DEĞİŞİMİ AŞAMALARI

Kargonuz 1 (bir) iş günü içerisinde teknik servisimize ulaştırılmaktadır. Cihazınızın ekranı teknik servisimize ulaşır ulaşmaz uzman teknisyenlerimiz tarafından değiştirilir. Ardından müşteri temsilcilerimiz sizleri arayarak hesap numaralarımızdan herhangi bir tanesine EFT / Havale yapmanızı isterler. Havaleniz yapılır yapılmaz teknik servisimizi bilgilendirdiğiniz taktirde kargonuzun aynı gün içerisinde geri gönderimi sağlanır. Bu aşamadan sonra müşteri temsilcilerimizi arayarak kargonuzu takip edebilmek için gönderi takibi numaranızı alabilir ve Kargo Gönderi Sorgulama sayfasından kargonuzu anlık olarak takip edebilirsiniz.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN

Kargo gönderimleri hakkında aklınıza takılan bütün soruları aşağıda bulunan iletişim adreslerinden bizleri arayarak sorabilirsiniz.

WHATSAPP: +90 534392 72 86
GSM: +90 543787 74 36

Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat:-2 No:208 Fatih/İST.
Tel: 0534 392 7286

Apple iPhone 6S ekran değişimi hizmetimiz ile Apple teknik servisi olarak uzman teknik ekibimizle cihazınızdaki problemin kaynağını tespit ettikten sonra soruna uygun çözüm uyguluyoruz. Cihazınızda donanımsal bir problem olduğunu tespit ettiğimizde, orijinal iPhone 6S ekranı ile mevcut ekranı değiştiriyoruz. TeknikMi olarak aynı gün içerisinde ekran değişimi işlemini tamamlayabiliyoruz. Ayrıca Türkiye’nin neresinde olursanız olun kargo ücreti ödemeden cihazınızı firmamıza ulaştırabilirsiniz. Şehir dışından gelen cihazların ekran değişimi yapıldıktan sonra teslimatı ortalama 3 iş günü içerisinde gerçekleşir.

Apple iPhone 6S Ekran Değişimi İle Lekeli Ekran Probleminin Çözümü

iPhone 6S ekranında beyaz, mavi, yeşil ya da bu renklerin karışımı gibi lekeler oluşabilir. Mürekkep akmış gibi gözüken bu lekeler, cihazın aldığı darbelere bağlı olarak oluşur. Telefonun düşmesi ya da darbe alması gibi durumlar sonucunda içi hasar görmüş ve granülleri dağılmış ise, ekranda farklı renklerde lekeler görmek mümkündür. Ayrıca ekrandaki lekelenmenin nedeni cihazın sıvı ile temas ederek oksitlenmesi de olabilir. Cihazınızın ekranındaki kullanımınızı etkileyen bu durumu düzeltmek için ise firma olarak iPhone 6S ekran değişimi hizmeti veriyoruz.

iPhone 6S Yeşil ve Beyaz Çizgi Sorununu Çözmek İçin Ekran Değişimi

iPhone 6S model telefonlarda flex kabloların arızalanması sebebi ile ekranda yeşil ya da beyaz renkli çizgilerin oluşması durumu ile karşılaşılabilir. Bu problem bazen cihazın yeniden başlatılması ile çözülse de bu sorunu bir daha yaşamamanız için Apple iPhone 6S ekran değişimi hizmeti almanız gereklidir. TeknikMi firması olarak iPhone 6S cihazınızı orijinal ekranı ile değiştirerek yaşadığınız çizgi sorununu çözüyor ve aynı zamanda cihazınızı çok daha uzun süre problemsiz şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.

iPhone 6S Dokunmatik Problemlerini Çözmek İçin Ekran Değişimi

iPhone 6S cihazınızda dokunmatiğin parmağınızı algılamadığını, siz bir yere basmadığınız halde kendi kendine bastığını ya da hiç çalışmadığını tecrübe ettiğinizde cihazınızın ekranını değiştirmek dışında bir çözümünüz yoktur. iPhone 6S modellerinde oldukça sık karşılaşılan bir sorun olarak bilinir. Ana karttan kaynaklanan bir sorun olmadığı sürece iPhone 6S ekran camı değişimi hizmetimiz ile dokunmatik problemlerini çözüyoruz. Çoğunlukla darbe kaynaklı bozulan dokunmatiği garantili ve orijinal ekran ile değiştiriyoruz.

iPhone 6S Siyah Ekran Sorunu İçin Ekran Değişimi

iPhone 6S cihazınızda ses ve titreşim varken ya da menüyü görebiliyorken ekran siyahsa, ekrana görüntü gelmiyorsa; bu durum siyah ekran problemi yaşadığınız anlamına gelir ve ekran değişimi yapılması gereklidir. iPhone 6S ekran değişimi garanti kapsamında verdiğimiz bir hizmet olduğu için LCD teknolojisine sahip olan orijinal ekranı firmamızda değiştirttiğinizde sonrasında oluşabilecek sorunlar için de size ücretsiz çözüm sunuyoruz. Apple iPhone 6S ekran değişimi hizmetini TeknikMi olarak uygun fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleri ile veriyoruz. Telefonunuzun ekranını değiştirip kalıcı çözüm sunarak sonrasında siyah ekran problemi yaşamanızın önüne geçiyoruz.


Çalışma Saatlerimiz
Pazartesi – Cumartesi: 9:00 – 18:00
Pazar: Kapalıyız

Haritada Biz

Aşağıdaki haritadan konumunuzu öğrenebilir, diğerlerseniz yol tarifi alabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir