İndirim!

Apple iPhone 8 Kasa Kapak Değişimi

850.00

iPhone 8 kasa değişimi fiyatı 6 ay XİAOMİ TEKNİK servis garantisi ile birlikte 650 TL‘dir. Darbe alınması sonucu hasar (ezilme, çizilme, yamulma) görmüş olan cihazın kasası orjinal ürün kullanılarak değiştirilmektedir. Kasa değişimi uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından 45 dakika içerisinde yapılmaktadır. Bu süre 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

iPhone 8  kasa değişimi sonrasında telefon içerisinde bulunan bilgiler silinmez. Her şey olduğu gibi kalır. Cihazınız ise 6 ay XİAOMİ TEKNİK imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir ki bu sayede kasa ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan herhangi bir teknik sorun ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

Açıklama

Apple iPhone 8 Kasa Değişimi

Apple iPhone 8  kasası darbe alma, yere düşme ya da üzerine istemsiz uygulanan baskılar sonrasında hasar görebilir. Bununla birlikte zamanla çizilme ve renk solması yaşanabilir. Cihazınızın kasası bu nedenlerden dolayı kırıldı, yamuldu veya benzeri hasarlar yaşadı ise çözüm yolu kasa değişiminin yapılmasıdır.

  1. Kasa değişimi uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır.
  2. Orjinal ürün kullanılır.
  3. Telefon içerisinde bulunan bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  4. Kasa değişimi süresi teknik servisimize gelindiğinde 60 dakika, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında 3 (üç) iş günüdür.

iPhone 8 kasa değişimi sonrasında cihazınızı dilediğiniz kadar test etme ve herhangi bir beğenmeme durumunda ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır. Onay verdiğinizde ise 6 ay Xiaomi Teknik imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte size teslim edilir. Garanti kartınız sayesinde kasa ile ilgili kullanıcı hatası dışında yaşanılan her türlü teknik sorun ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

Apple iPhone 8 Arka Cam Değişimi

iPhone 8‘in arka kısmı camdan üretilmiştir. Bu sebeple telefonun yere düşmesi, alınan bir darbe, sert bir zemine çarpma, üzerine baskı uygulanması ve benzeri sebeplerden dolayı kırılabilir, çatlayabilir. Yaşanılan sorunun çözüm yolu ise arka cam değişimi yapılmadır.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

GSM : 05343927286

Whatsapp:  05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Teknikmi.com ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

GOOGLE YORUMLARIMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

FACEBOOK SAYFAMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.