Huawei̇ P9 Li̇te 2017 Ekran Deği̇şi̇mi̇

Huawei P9 Lite 2017 ekran değişimi fiyatı 1 ay Huaweş Teknik teknik servis garantisi ile birlikte 250 TL olup komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılmaktadır. Bilgileriniz silinmez ve telefon performansında herhangi bir değişim yaşanmaz. Ekran değişimi süresi servisimize gelindiğinde 60 dakika, kargo gönderimi (2 taraflı ücretsiz) yapıldığında 3 (üç) iş günüdür.

Huawei P9 Lite 2017 ekran değişimi sonrasında ekranın hasar görmemesi amacıyla 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak takılmakta ve telefonunuz 1 ay Xiaomi Teknik  garantisi ile birlikte sizlere teslim edilmektedir.

NOT: Piyasada 300-400 tl takılan ekranlar yan sanayi olmakta ve parmak izi çalışmamaktadır. Yapmış oldumuz Ekranlar Tüm testlere tabi tutulup sıfır ışık sızması yapar. Montaj esnasını izleyebilirisniz.

Huawei P9 Lite 2017 Ekran Değişimi

Huawei P9 Lite 2017 ekranı kırıldığında, ön camı çatladığında, alınan darbe sonucunda dokunmatik alan basmadığında veya ekrana görüntü gelmediğinde ekran değişimi yapılması gerekmektedir. Ekran değişiminde aşağıdaki maddelere dikkat edilmesi oldukça önemlidir.

  1. Ekran değişimi uzman ve tecrübeli Xiaomi teknisyenleri tarafından yapılmalı,
  2. Teknik servis odası tüm koşulları sağlamalı,
  3. Kullanılan ekran orijinal olmalı,
  4. Ekran tamiri sonrasında 1 ay teknik servis garantisi verilebilmelidir.

Xiaomi Teknik, Türkiye’de ekran değişimi rekorunu elinde bulunduran ve aynı zamanda yukarıdaki maddeler ile birlikte birçok ayrıcalığı sizlere sunan bir teknik servistir. Ekran değişimi rekorumuz Xiaomi Teknik Youtube kanalımızdaki videolarımız ve paylaşılan fotoğraflarımı ile kanıtlanmıştır.

Huawei P9 Lite 2017 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

Huawei P9 Lite 2017 ekran değişimi profesyonel Huawei teknisyenlerimiz tarafından, telefonunuza özel olarak geliştirilmiş cihazlar yardımı ile yapılmaktadır. Teknik servis odamız ise tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmıştır. Bununla birlikte 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmaktadır.

  1. Komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orijinal ürün kullanılır.
  2. Ekran değişim süresi servisimizde sadece 30 dakika, 2 taraflı Xiaomi Teknik  tarafından karşılanan kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.
  3. Bilgileriniz (rehber, uygulama, galeri, notlar ve benzeri) kesinlikle silinmez. Son halinde kalır.
  4. Performansta yani dokunmatik hızı ve hassasiyetinde, ekran parlaklığı ve çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
  5. Servisimize geldiğinde telefon ekranını, ekran değişimi sonrasında ise cihazınızı dilediniz kadar inceleme şansınız bulunmaktadır.
  6. Değişim sonrasında herhangi bir tereddüt yaşadığınızda ise ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır.

Huawei P9 Lite 2017 ekran değişiminin ardından telefonunuzun ekranının korunması için 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak takılır. Hemen ardından ise 1 ay Xiaomi Teknik servis garanti belgeniz hazırlanmaktadır. Garanti belgeniz sayesinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaştığınız her türlü problem Huawei teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulmaktadır.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

GSM : 05343927286 Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik, İstanbul tahtakalede tek sube çalışmaktadır xiaomi hizmet kalitesini ilk Türkiye Öncülük ettik bizden fiyat yada bilgi almadan bilinçsiz müdehale edildiği taktirde daha farklı sorunlarla karşılasabilirsiniz.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat:2 No:209, 34116 Fatih/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

 

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Xiaomi Teknik ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Huawei̇ P9 Li̇te 2017 ekran değişimi süresi nedir?

Telefon teknik servisimize geldiğinde ortalama 1 saat içerisinde teslim edilmektedir. Kargo ile gönderildiğinde 3 iş gününde teslim edilmektedir.

Huawei̇ P9 Li̇te 2017 ekran değişimi sonrasında bilgilerim silinir mi?

Bilgileriniz kesinlikle silinmez, sıfırlanmaz dosyalarınıza zarar gelmez.

Huawei̇ P9 Li̇te 2017 ekran değişimi sonrası garanti süresi nedir?

Ekran değişim sonrası garanti 3 aydır.

Huawei̇ P9 Li̇te 2017 ekran değişimi fiyatı nedir?

Ekran değişim fiyatı şuanda belli değildir fiyat bilgisi geldiğinde ekleyeceğiz.

Huawei̇ P9 Li̇te 2017 Teknik Servisi

Teknik servisimizde sadece ekran değişimi değil aynı zamanda diğer parça (batarya, kasa, arka kapak, ses açma/kapama tuşu, güç tuşu, kamera ve benzeri) değişimleri de yapılmaktadır. Yaşamış olduğunuz sorunu servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak paylaşabilir, uzman ve tecrübeli Samsung teknik servisi teknisyenlerimiz tarafından çözüm yolları hakkında sizlere bilgi verilmesini sağlayabilirsiniz. Güncel ekran değişimi fiyatlarımız

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

GSM : 05343927286

Whatsapp:  05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakale de tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Teknikmi.com ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

GOOGLE YORUMLARIMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

FACEBOOK SAYFAMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

Akıllı telefonların sahip olduğu kullanım ömürleri, yıpratıcı durumlarda daha da azalır. Telefonun düşmesi ya da darbe alması gibi durumlar, telefonun kullanım kalitesinin düşmesine de neden olur. Verdiğimiz profesyonel hizmet ile telefonunuzun kullanım ömrünü uzatıyoruz ve karşılaştığınız problemlerin tamamen çözülmesini sağlıyoruz. Huawei̇ P9 Li̇te 2017 ekran değişimi̇ işlemini, 1 ila 3 gün arasında yapıyor ve cihazınızı hızlı bir şekilde teslim ediyoruz.

Huawei̇ P9 Li̇te 2017 Ekran Değişimi̇ Nasıl Yapılır?

Ekran değişimi işleminin gerçekleştirilmesi için, öncelikle teknik ekibimiz tarafından sorun tespiti yapılıyor. Telefonun incelemelerinin sonucunda, problemin kaynağı, çözüm süreci ve tamir ücreti belirlenerek müşteriye iletiliyor. Müşterinin verdiği onay sonucunda tamir işlemi başlatılıyor.

Tamir için öncelikle eski ve kullanılma durumda olan ekranın çıkarılması sağlanıyor. Çıkarılan ekranın altında kalan ekran kısmı temizleniyor ve yeni orijinal parça telefona takılıyor. Tamir işlemi, yalnızca telefona yeni ekran takılmasıyla biten bir işlem değil. Orijinal parçanın takılmasının ardından telefon üzerinde çeşitli kullanım testleri uygulanıyor. Teknik ekibimiz tarafından uygulanan testlerde, cihazın görüntü kalitesi, kullanım hızı ve kullanım kalitesi gibi faktörler inceleniyor. İncelemeler sonucunda, cihaz sağlıklı bir şekilde çalışıyorsa, tamir işlemi sonlandırılıyor.

Hızlı Gönderim

Huawei̇ P9 Li̇te 2017 ekran değişimi̇ işlemi, cihazda bulunan hasarın büyüklüğüne ve tamir işleminin süresine göre, 1 ila 3 gün arasında değişiklik gösterebiliyor. Acil bir şekilde tamir edilmesi talep edilen cihazlar, aynı gün içinde işleme tabi tutularak kullanıcıya teslim edilebiliyor. Cihazın tamirinin ve gerekli kontrollerinin yapılmasının ardından, cihaz kullanıcıya elden teslim ediliyor. Kullanıcı talebine göre, teslimat işlemi kargo yoluyla da gerçekleştirilebiliyor. Bu durumda, cihazın teslim süresinin üzerine kargonun çalışma süresi de eklendiği için, teslim tarihinde 1 ila 2 gün uzama meydana gelebiliyor.

Cihazın teslim edilmesinin ardından, kullanıcı cihazını garanti kapsamında kullanmaya devam ediyor. Cihaz üzerinde bir problem meydana geldiğinde, profesyonel teknik ekibimiz devreye girerek sorunların ortadan kaldırılmasını sağlıyor. Yaptığımız işlemler, cihazda meydana gelen sorunların bir süre için değil, tamamen ortadan kaldırılmasını sağlayarak cihazlarınızı daha güvenli bir şekilde kullanmanıza yardımcı oluyor.

Veri Güvenliği Sağlayan Kaliteli Hizmet

Huawei̇ P9 Li̇te 2017 ekran değişimi̇ hizmetimiz sırasında, müşterimizin verilerinin ve özel belgelerinin saklanmasını önemsiyoruz. Cihazınızın içinde yer alan kişisel bilgi ve belgeler hiçbir şekilde teknik ekibimiz tarafından görüntülenmiyor ve aynı şekilde muhafaza edilmeye devam ediyor. Veri kayıpları ya da belgelerin silinmesi, yaptığımız titiz çalışmaların sonucunda engelleniyor. Cihazınızın tamirinin sonlanmasının ardından, cihazınızı eskisi gibi kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Yapılan profesyonel çalışmalar sırasında, cihazın herhangi bir hasar alması da engellenerek sağlıklı kullanım sağlanıyor. Cihazınız için neredeyse check-up işlemi sayılabilen ekran değişimi, cihazınızda var olan başka problemleri öğrenmenize de yardımcı oluyor.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir