HUAWEİ
/ Yazan:Xiaomi Teknik Servisi / Xiaomi Teknik Servisi / / 0 Yorum

Huawei Ekran Değişimi

Huawei telefon servisi, arıza tespit, onarım ve parça değişim gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Huawei markası tarafından üretilmiş olan tüm cihazlar kısa bir süre içerisinde tamir edilmektedir. telefon servisi tarafından işlem gören cihazlarda aynı sorun ile karşılaşılması söz konusu değildir. Firmamız tüm sorunları kalıcı bir şekilde ortadan kaldırmaktadır. Ayrıca onarım ve değişimi sırasında yüzde yüz orijinal olan yedek parçalar kullanılmaktadır. Huawei telefon servisi, şarj soketi, ekran değişimi, ses arızası ve soket arızaları gibi farklı sorunları kısa bir süre içerisinde ortadan kaldırmaktadır. Ayrıca tüm işlemler alanında uzman personeller tarafından gerçekleştirilmektedir.

Huawei Telefon Teknik Servisi

Kadıköy Huawei telefon servisi, tüm marka ve modellerinin arızasını kısa bir süre içerisinde gidermektedir. Özellikle de ekran çatlakları veya kırılmaları için yüzde yüz orijinal değişim desteği sağlanmaktadır. Cihazlar öncelikle arıza tespit çalışmalarından geçirilmektedir. Bu sayede sorun kesin olarak ortadan kaldırılmaktadır. Kadıköy telefon servisiparça değişim işlemleri sırasında cihazın daha farklı zararlara maruz kalmaması için gerekli olan önlemleri almaktadır. Tüm parçalar kalite kontrollerinden geçirilmekte ve daha sonra monte edilmektedir. Huawei telefon servisi, yazılım ve elektronik arızalar içinde müşterilerine destek sağlamaktadır.

Huawei Telefon Tamiri

Firmamız tamir işlemlerini tamamen bilimsel yöntemler ile gerçekleştirmektedir. Cihazın tüm parçalarının güvenliği maksimum bir şekilde sağlanmaktadır. Tamir sonrasında ise söz konusu cihaz en 1 günlük süre zarfında testlerden geçirilmektedir. Kadıköy Huawei telefon tamiri personelleri, onarım noktasında bilgi ve tecrübe sahibidir. Ayrıca teknik servis ekiplerimiz parça değişimi, arıza tespiti veya diğer işlemleri teknolojik cihazlar ile gerçekleştirmektedir. Bu sayede de cihazın tamiri çok kısa bir süre içerisinde tamamlanmaktadır.

Huawei Ekran Değişimi

Çatlayan, kırılan veya çizilen ekranlar Huawei telefon servisi tarafından değiştirilmektedir. Değişim öncesinde ise cihazın dokunmatiğinin çalışıp çalışmadığı tespit edilmektedir. Ekranın altında yer alan çift kademeli katmanlarda yine uzman ekiplerimiz tarafından kontrollerden geçirilmektedir. Ayrıca Huawei ekran değişimi hizmeti alan müşterilerimize en az 6 ay garanti verilmektedir. Bu süre içerisinde arıza çıkartan ekranlar ise ücretsiz bir şekilde tekrar değiştirilmektedir.

Huawei Telefon Servisi Ücretleri

Firmamız tüm arıza ve onarım hizmetlerini ekonomik fiyatlar ile vermektedir. Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri üzerinden cihaz gönderimi de gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Huawei telefon servisi tüm il ve ilçeler içinde teknik destek sunmaktadır. Sizde firmamız ile iletişime geçebilir ve cihazınızın ilk günkü performansına geri dönmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca firmamız Apple marka telefonlar içinde onarım hizmeti vermektedir.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

GSM : 05343927286

Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Xiaomi  Teknik Servis ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

GOOGLE YORUMLARIMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

FACEBOOK SAYFAMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir