Infinix Note 7 Lite Ekran Değişimi

Açıklama

Telefonlara özelliklerin eklenmesi ile birlikte hayatın daha çok içinde var olmaları kaçınılmaz bir hal alır. Birçok cihazın yerine kullanılması mümkün hale gelen telefonların kullanım sıklığıyla doğru orantılı şekilde arızalanması da söz konusu olur. Ekran ise en sık bozulan ve tamir gereken parçadır. Dokunmatik yapılar daha çok ekrana dokunma zorunluluğunu doğurduğundan ekranlar konusunda hassas olunması gerekir.

Servisimizde her markanın ve modelin uzman olan teknik eleman tarafından değerlendirmesi yapılır. İhtiyaç olanınfinixnote 7 lite ekran değişimi için yapılan değerlendirme sonrasında karar verilir. Ekran değişimi için gelen telefonun diğer teknik ve donanımsal özelliklerine de bakılmadan cihaz geri verilmez. Garantili ve işinden emin şekilde çalışan servisimiz olası kontrolleri yaparak gereken özeni gösterir.

InfinixNote 7 Lite Ekran Değişiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ekranlar hassas ve sıkça dokunulan yapılar olduğundan ınfinixnote 7 lite ekran değişimi yapılırken bazı detaylara dikkat edilmesi gerekir. Aksi durumda çözüm kısa süreli olacağı gibi memnun kalınacak şekilde de olmayacaktır.

Değişim yapılırken:

  • Garantili malzeme kullanılması,
  • İşçiliğin tecrübeli kişiler tarafından yapılması,
  • Varsa başka sorunlarla alakalı değerlendirme yapılması,
  • Şeffaf ve bilgi vererek işlem yapılması konularına özen gösterilmelidir.

Aksi durumda özensiz ve baştan savma sonuçlar alınması kaçınılmaz olur. Servisimizde yapılan işlemlerin tamamında orijinal parça kullanımı tercih edilir. Maliyetten bağımsız olarak müşterilerimizin memnun olması için çaba gösterilir.

InfinixNote 7 Lite Ekran Değişimi Ücreti

Teknolojik malzemeler söz konusu olmaya başladığında fiyatlandırma yapılması da değişik faktörlere bağlanır. Müşterilerin ınfinixnote 7 lite ekran değişimi için geldiklerinde telefonlarında sadece bu sorun olmayabilir. Teknik çalışanlarımız konuyla alakalı değerlendirme yaptıktan sonra gereken tamir ve işlemleri belirler. Bunların da net şekilde fiyatlandırılması için servisimizle birebir görüşmek en doğrusu olacaktır. Verilen fiyat işlem sonunda değişiklik göstermez.

InfinixNote 7 Lite Teknik Servis Fiyatlandırması

Yapılan fiyatlandırmalarda yüksek yedek parça maliyeti veya işçilik bedeli alınmaz. Servisimize başvuran müşterilerimizin mümkün olan en uygun rakamlarla hizmet almasını amaçlıyoruz. Ek olarak işçilik bedellerini de yoğunluğumuz nedeniyle düşük tutuyoruz. Başvururken bütçenizi zorlamayacak rakamlarla karşılaşılacağından emin olmalısınız.

InfinixNote 7 Lite Ekran Özellikleri

Cihazın ekranında 6.6 inç büyüklük vardır. 720*1600 piksel HD+ görüntü yakalanmasına izin veren teknolojiyle üretilmiştir. Aynı zamanda 266 PPI çözünürlük standardı bulunur. Ekran toplamda 104.57 cm yer kaplar. Donanımsal ve özellik açısından makuldur.

InfinixNote 7 Lite İçin Aşağıdaki Hizmetleri De Vermekteyiz

Sadece ekran değişimiyle alakalı hizmet vermenin dışında onarım, bakım, yazılımsal sorun giderme, yedek parça, aksesuar ve donanım ürünleri veya tamir gibi konularda da tecrübeli kadromuzla birlikte çalışmalarımıza yıllardır devam ediyoruz.

InfinixNote 7 Lite Ekranı Kırıldı

Ekran kırılmalarında en çok dikkat çeken ayrıntı ekranın kırılması veya çatlamasına rağmen kullanılmaya devam edilmesidir. Servisimize gelerek en kısa zamanda destek almanız sizi daha yüksek maliyetlerden kurtaracaktır.

Garanti Kapsamına Girer Mi?

Ekranların yapısının narin olması ve kullanıcıların hareketlerine göre hasar alabilir konumda olması garanti kapsamına alınmasını engeller. Servisimizden uygun rakamlarla kaliteli şekilde hizmet almanız mümkündür.

Sıkça Sorulan Sorular

Infinix Note 7 Lite ekran değişimi süresi nedir?

Telefon teknik servisimize geldiğinde ortalama 1 saat içerisinde teslim edilmektedir. Kargo ile gönderildiğinde 3 iş gününde teslim edilmektedir.

Infinix Note 7 Lite ekran değişimi sonrasında bilgilerim silinir mi?

Bilgileriniz kesinlikle silinmez, sıfırlanmaz dosyalarınıza zarar gelmez.

Infinix Note 7 Lite ekran değişimi sonrası garanti süresi nedir?

Ekran değişim sonrası garanti 3 aydır.

Infinix Note 7 Lite ekran değişimi fiyatı nedir?

Ekran değişim fiyatı şuanda belli değildir fiyat bilgisi geldiğinde ekleyeceğiz.

Infinix Note 7 Lite Teknik Servisi

Teknik servisimizde sadece ekran değişimi değil aynı zamanda diğer parça (batarya, kasa, arka kapak, ses açma/kapama tuşu, güç tuşu, kamera ve benzeri) değişimleri de yapılmaktadır. Yaşamış olduğunuz sorunu servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak paylaşabilir, uzman ve tecrübeli infinix teknik servisi teknisyenlerimiz tarafından çözüm yolları hakkında sizlere bilgi verilmesini sağlayabilirsiniz. Güncel ekran değişimi fiyatlarımız

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

GSM : 05343927286

Whatsapp:  05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Infinix Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Teknikmi.com ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

GOOGLE YORUMLARIMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

FACEBOOK SAYFAMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.