iPhone 12 Pro Ekran Değişimi

Açıklama

Cihazlara olan ihtiyaçların artması beraberinde tamir ve bakım işlemlerine duyulan gerekliliğin de fazla olmasına neden olmuştur. iPhone 12 pro da firmanın çıkardığı son teknoloji modeller arasında en tepelerde yer alır.

Gerekli olan tamir, bakım ve onarım işlemlerinde de bu durumdan dolayı fazlasıyla özen gerekli olur. Çünkü donanımsal ve diğer işlemlerle alakalı daha da uzman olunması önemlidir. Sürekli kullanım durumu ise telefonların ekranlarında yaşanan değişim, kırılma, tuşun basmaması ve diğer sorunların yaşanmasını da beraberinde getirir.

İphone 12 Pro Ekran Değişimi Fiyatı

Ekranla alakalı şikayetler genelde önceleri küçük işaretler ile başlar. Bunun anlamı ekranda dokunmatik sorunu olduğunda ilk olarak ekranın bazı kısımlarında görülür. Ekranda çatlak olduğunda da darbe küçük olursa belli bir kısmında yaşanabilir.

Değişim gerektiğinde bazen bu noktada servise ulaşmak ekranın kurtarılmasına veya küçük bir onarım yapılmasına neden olabilir. Değişim beraberinde farklı sorunların yaşanmış olmasından kaynaklanan nedenlerden dolayı ek işlem de gerektirebilir. Erkenden yetkili servise başvurmak değişim fiyatının da uygun olması anlamına gelir.

İphone 12 Pro Ekran Onarım Videosu

Kullanıcısı olduğunuz iPhone 12 pro için ekran onarımıyla alakalı video aradığınızda teknik bilgiler içerenler haricinde etkili videolar bulma imkanınız olmaz. Videoların çoğunda sorunun neden kaynaklandığı veya başka detaylar yer alır. Bundan dolayı videolardan aklınıza takılan noktaları dinledikten ve izledikten sonra vakit kaybetmeden hemen servise ulaşmalısınız.

İphone 12 Pro Teknik Servisi

Seçeceğiniz servisin iPhone 12 pro konusunda uzman olması ve her şeyden önemlisi yetkisinin bulunması öncelik sebebi olmalıdır. Çünkü her telefonun farklı donanım ve teknolojiye sahip olduğunu bilmelisiniz. Aynı zamanda garanti kapsamından çıkacak bir işlem yapılması sorunun büyümesine de neden olacaktır.

İphone 12 Pro Ekranı Kırıldı

Ekran kırılmalarında iPhone 12 pro kullanıcıların hatasından kaynaklı olarak değerlendirilir. Çünkü herhangi bir neden olmadan ekranın kırılması dışında bir neden kullanıcı hatası olduğunu ortaya koyar. Az kırılma yaşandığında veya henüz sorunun başındayken kırık ekranın onarılabileceğini unutmamalısınız.

Garanti Kapsamına Girer Mi?

Garanti kapsam ve içerikleri fazla olsa da garanti kapsamında değerlendirmelerin tamamı kullanıcı hatalarının dışında olanlar içindir. Maliyetli bir telefon olmasından dolayı ek olarak ekran için garanti de yapılması önerilir. Bu durumda garanti içeriği kullanıcı hatası olsa bile kapsam içinde olacaktır.

İphone 12 Pro Dokunmatik Çalışmıyor

Dokunmatik ekranların çalışma veya kısmi olarak işlevsiz kalması büyük oranda dokunmatik alanların sık kullanımından kaynaklanır. iPhone 12 kullanıcılarının dokunmatik hatalarında kısmi şekilde başlayınca sorunun giderilmesi daha kolay olabilir. Maliyet olarak eski ekranın kullanımı ve kurtarılması sağlandığında daha da az masraf doğar.

Ekran Basmıyor Ne Yapılmalı?

Ekranın bastığınızda işlem yapmaması da telefonun ekranında inceleme yapılmasını zorunlu hale getirir. iPhone 12 pro markası olanların ekrana sıvı teması olması, düşme veya teknik olarak kullanımdan doğan bir sorunu olduklarında teknik servise giderek kaynaklanan sorunu tespit etmesi önemlidir. Bunun için mutlaka garanti kapsamında olan yerler tercih edilmelidir.

Sıkça Sorulan Sorular

Telefonun marka ve model olarak yaygın olmasından kaynaklanan nedenler tamir, garanti ve kapsam gibi kavramların daha çok sorgulanmasına neden olur. Aynı zamanda telefonunuzun sıkça kullanılır durumda olması iş akışında zayıflamayı da beraberinde getirir.

İphone 12 Pro Ekran Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

Değişim rakamları servisten alınan nedenlere göre değişim gösterir. Ortalaması 750-1500 TL arasında olabilir.

İphone 12 Pro Ekran Değişimi Kaç Gün Sürer?

Ekran değişimi işçilikle birlikte birkaç saat içinde tamamlanır. Ekranın depoda olması ve işçilerin müsait olması gerekir.

İphone 12 Pro Orijinal Ekran Nasıl Anlaşılır?

Ekranlarda kullanıcının bunu anlamasının tek yolu garanti belgesi istemektir.

İphone 12 Pro Ön Camı Ne Kadar?

Bazen ekran değişiminden ayrıca ön cam değişimi de gerekli olabilir. Liste fiyatı değişkendir.

Telefonun dünya çapında bilinen bir marka olmasından dolayı tamir ve bakımlarıyla alakalı sorulan soruların sayısı da fazla olur. Genel olarak şu şekilde sorularla karşı karşıya kalınması söz konusu olacaktır.

iPhone 12 Pro Teknik Servisi

Teknik servisimizde sadece ekran değişimi değil aynı zamanda diğer parça (batarya, kasa, arka kapak, ses açma/kapama tuşu, güç tuşu, kamera ve benzeri) değişimleri de yapılmaktadır. Yaşamış olduğunuz sorunu servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak paylaşabilir, uzman ve tecrübeli Apple teknik servisi teknisyenlerimiz tarafından çözüm yolları hakkında sizlere bilgi verilmesini sağlayabilirsiniz. Güncel ekran değişimi fiyatlarımız

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

GSM : 05343927286

Whatsapp:  05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Teknikmi.com ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

GOOGLE YORUMLARIMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

FACEBOOK SAYFAMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 2 Average: 5]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.