/ Yazan:Xiaomi Teknik Servisi / Apple Teknik ServisiEkran DeğişimiTeknik Servis / 0 Yorum

iPhone 6 Kapandı Açılmıyor Çözümü

iPhone açılmıyor iPhone kullanıcıların sıklıkla şikayet ettikleri sorunlar arasında yer alıyor. Özellikle iPhone kullanıcıları cihazın çalışırken birden kapanması, şarjdayken kapanması, çok ısınıp kapanması gibi sorunlarla karşılaştıklarını ifade edebiliyorlar.

Bu durumla karşılaşan kullanıcıların deneyebilecekleri birkaç iPhone açma yöntemi bulunuyor. Bu yöntemlerini işe yarama olasılığı olduğu gibi işe yaramama olasılığı da bulunuyor.

Kullanıcıların denedikleri çözüm yöntemlerin işe yaramama durumunda ise bize ulaşarak iPhone açılmıyor kesin çözüm hizmetimizi almaları gerekiyor.

iPhone Cihaz Açılmama Sorunu

iPhone telefonum açılmıyor sorunuyla karşılaştıklarında ilk olarak kullanıcıların birkaç yöntemi denemesi gerekiyor. Bu yöntemler arasında zorla yeniden başlatma yöntemi yer alıyor.

Kullanıcıların i iPhone phone kapandı açılmıyor çözmeleri için deneyebilecekleri zorla yeniden başlatma yöntemi son derece kolay bir şekilde uygulanan bir yöntem oluyor.

Bunun için iPhone cihazın açma kapama tuşu ile home tuşu aynı anda basılarak zorla başlatma işlemi gerçekleştirilebiliyor. Böylelikle cihazın açılmama sorunu ortadan kaldırılabiliyor.

iPhone telefon açılmıyor sorunu her zaman zorla yeniden başlatma yöntemiyle çözülemiyor. Bazen sorunun başka bir sebebinin olması durumunda cihaz aynı şekilde kapalı kalıyor.

Bu durumda ise biz insanların yardımına koşarak cihazın açılmasını sağlıyoruz. Böylelikle iPhone 6 ve 6s cihazlar sorunsuz bir şekilde kullanılmaya devam edebiliyor.

iPhone 6 Ekran Görüntüsünün Gelmemesi

iPhone 6 açılmıyor sorunu telefonun açık olup ekran görüntüsünün gelmemesi şeklinde de yaşanabiliyor. Bu durumla karşılaşan kişilerin ise sorunu ortadan kaldırmak için cihazın ayarlarını sıfırlamaları yani reset atmaları gerekiyor.

Bu sayede ayarlar tamamen silindiği için cihaz ilk günkü gibi oluyor ve kullanıma yeniden başlanabiliyor.

Reset atmanın işe yaramadığında ise kapanmanın farklı bir sebebi olduğu anlaşılıyor. Bu sebepler arasında anakartın bozulması veya ekranın bozulması yer alıyor.  Bu durumlar için ise kullanıcıların yapabilecekleri tek şey bizi tercih etmek ve sorun her neyse çözümün yapılmasını sağlamak oluyor.

Biz iPhone 6 kapandı açılmıyor sorunları için 24 saat hizmet veriyoruz. Bu sebeple cihazlarının kapanması ve denedikleri yöntemlerin işe yaramaması durumunda bizi tercih edenlerin sorunlarının en kısa sürede tespit edilip çözülmesini sağlıyoruz. Ekran görüntüsünün olmaması kişilerin iPhone üzerinden yapacakları tüm işlemleri engellediği için cihazın teslim alınmasından itibaren 2-3 saat içinde sorunun çözülüp sağlam cihazın teslim edilmesini sağlıyoruz.

iPhone 6s iTunes’le Kurtarma

iPhone 6s ve iphone 6 cihazlarının açılmaması durumunda uygulanabilecek çözüm yolları arasında iTunes kurtarma da yer alıyor.

Bu yolla cihaz iTunes’a bağlanarak ayarların sıfırlanması ve cihazdaki verilerin kurtarılması sağlanıyor. Ancak bu yolun denenmesine rağmen iTunes’a bağlanamama veya iPhone 6s açılmıyor şikayeti varsa cihazın sorununun anlaşılması için teknik bir desteğin alınması gerekiyor.

Bu sayede soruna kesin bir çözüm bulunarak ortadan kaldırılması daha kolay olabiliyor. Bunun için iPhone 6s kapandı açılmıyor sorunu yaşıyorsanız bizi tercih edip bu sorundan en kısa sürede kurtulup iPhone 6s cihazınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

iPhone Telefonun Şarj Edilmesi

iPhone 6 plus açılmıyor çözümü için kullanılabilecek diğer yöntem iPhone telefonun şarj edilmesi oluyor. Çünkü açılmama sorunu şarjın tamamen bitmesi kaynaklı olarak yaşanabiliyor. Bunun için cihazın şarja takılarak en az 1 saat beklenmesi gerekiyor. Bu süre sonrasında eğer şarj kaynaklı sorun ise çözüm bulunuyor.

iPhone 6 Ekranının Değiştirilmesi

Kullanıcıların iPhone kapandı açılmıyor ne yapmalıyım sorusuna cevap veya çözüm yolları denemeleri durumunda bazen cihaz açılırken bazen de açılmayabiliyor.

Bu durumda cihazın açılmama sorununun yazılım veya basit sorunlardan kaynaklanmadığı anlaşılıyor. Bu yöntemler işe yaramadığında ise sorun cihazın anakartının yanması veya ekranın bozulması olabiliyor. Bunun içinde anakart ve ekran değişimini gerçekleştiriyoruz.

Yaptığımız inceleme sonunda iPhone ekran açılmıyor sorununun ekranın değiştirilmesiyle çözüleceğini tespit ettiğimiz ekranın değişimini yapıyoruz.

Bu işlem sırasında kaliteli ekipmanları kullanıyoruz ve arızalanan ekran yerine orijinal ekranı takıyoruz. Böylelikle cihazın açılmama sorununu ortadan kaldırıyoruz ve kişilerin cihazı uzun süre kullanmaya devam etmesini sağlıyoruz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir