/ Yazan:Xiaomi Teknik Servisi / haberlerXiaomi Teknik Servisi / 0 Yorum

Lenovo Telefon Ekranı Kırıldı Görüntü Yok

Lenovo Telefon Ekranı Kırıldı Görüntü Yok

Lenovo telefon ekranı kırıldı ve kırılma sonrasında görüntü yok diyorsanız eğer bu sorunla karşı karşıya gelmenizin sebebi iç ekran kırılması yaşanmasıdır. Çok düşük ihtimalde olsa bazı durumlarda anakart da zarar görmüş olabilir. Sizlere net bir şekilde bilgi verilebilmesi için ise uzman LENOVO teknisyenleri tarafından cihazınızın test edilmesi gerekmektedir.

Lenovo telefon ekranı kırıldıktan sonra görüntü gelmemesinin sebebi ise aslında iç ekran kırılması yaşanmasıdır. İç ekranda bulunan ve ekrana görüntü verilmesini sağlayan aksamın çatlaması sonucu herhangi bir görüntü alınamayabilir. Ya da ekranınız sanki mürekkep akmışcasına bir renge bürünebilir.

Lenovo telefon Ekranı Kırıldı İçindekileri Nasıl Alabilirim

Lenovo telefon ekranı kırılıp telefona görüntü gelmeyen kullanıcıların akıllarına gelen ilk soru cihaz içerisinde bulunan bilgilerin alınıp alınamayacağıdır. Teknik servisimizde yapılan ekran değişimi sonrasında kesinlikle bilgileriniz silinmez. Ekran kırılmadan önce hangi bilgiler telefonunuzda mevcut ise olduğu gibi kalırlar. Teknik servisimizde yapılan değişim sonrasında bilgilerinizin silinmeyeceğinin de garantisi verilir.

Lenovo telefon Ekran Kırılması Garanti Kapsamına Girer Mi?

Ekranı kırılan kullanıcılar tarafından sıkça sorulardan sorulardan bir diğeri ise ekran kırılmasının garanti kapsamına girip girmediğidir. Ekran kırılması, ön cam çatlaması, darbe alınması sonucu ekranda meydana gelen hasarlar ve sıvı teması telefon üreticileri tarafından tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için garanti kapsamı dışında bırakılmaktadır.

Yukarıdaki bilgiye ek olarak da hatırlatmakta fayda vardır ki cihazınızı alırken kaskosunu yaptırdı iseniz eğer ücretsiz bir şekilde ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz. Bu sbeple ilk olarak kasko firmanız ile yaptığınız sözleşmeyi incelemenizi ve ardından kasko firmanız ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Lenovo telefon Ekran Değişimi Nasıl Yapılıyor

Lenovo telefonu ekran değişimi uzman ve tecrübeli LENOVO teknisyenlerimiz tarafından cihazınıza özgü ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Ekran değişimi süresi teknik servisimize geldiğiniz taktirde 60 dakika içinde yapıyoruz.Kargo ile yollandığında ise servisimize ulaştığı gün işleme alınmaktadır ve kargoya verilmektedir.

 

Lenovo ekran değişimi sonrasında bilgileriniz kesinlikle silinmez.
Komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır.
Ekran performansında yani dokunmatik hızı/hassasiyeti ve ekran parlaklığı çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
Ekran değişiminin yapıldığı teknik servis odası tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmıştır.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

GSM : 05343927286

Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik, İstanbul tahtakalede tek sube çalışmaktadır xiaomi hizmet kalitesini ilk Türkiye Öncülük ettik bizden fiyat yada bilgi almadan bilinçsiz müdehale edildiği taktirde daha farklı sorunlarla karşılasabilirsiniz.

ADRES:

Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat:2 No:209, 34116 Fatih/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

 

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Xiaomi Teknik ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir