/ Yazan:Xiaomi Teknik Servisi / Ekran DeğişimiTeknik Servis / 0 Yorum

Meizu Ekranı Kırıldı Dokunmatik Çalışmıyor

Meizu ekranı kırıldıysa

Meizu akıllı telefonunuzun ekranı kırıldı ve bu sebepten dolayı aşağıdaki sorunlar ile karşılaşıyorsanız eğer profesyonel MEİZU teknisyenleri tarafından ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Meizu ekranı kırıldı ve bu sebeple dokunmatik alan çalışmıyor,
Ön cam çatladı,
İç ekran kırılması sebebi ile ekrana görüntü gelmiyor ya da mürekkep akması tarzında lekeler oluştu ise tek çözüm yolu ekran değişimi yapılmasıdır.
Meizu ekran değişimi öncesi, yapılırken ve sonrasında nelere dikkat edilmesi gerekir ?

Ekran onarımı profesyonel MEİZU teknisyenleri tarafından yapılmalı,
Orjinal ürün kullanılmalı,
Teknik servis odası gerekli tüm koşulları sağlamalı,
Bilgileriniz silinmemeli,
Ekran performansında değişim yaşanmamalı,
Telefonunuz ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmelidir.
Meizu ekran değişimi nasıl yapılır

Meizu ekranı kırıldı ise ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli Meizu Teknik teknisyenleri tarafından, özel üretim teknisyen ekipmanları kullanılarak ortalama 30 dakika içerisinde yapılır. 2 (iki) taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında ise ekran değişimi süresi 3 (üç) iş günüdür.

Meizu ekran değişiminde komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ekran kullanılır. Bu sayede ekran değişimi sonrasında telefonunuz 1 ay Meizu Teknik onaylı (imzalı & kaşeli) teknik servis ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir ki garanti süresi içerisinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak MEİZU teknisyenleri tarafından çözüme kavuşturulur.

Ekran değişimi süreçlerinde telefon sıfırlanmaz. Bilgileriniz kesinlikle silinmez.
Telefon ekran performansı yani dokunmatik hızı/hassasiyeti ve ekran parlaklığı/çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
Ekran kalitesi ilk günkü haline geri döner.
Kırılmaz cam koruyucu ücretsiz olarak ekrana takılır.
Telefonunuzu dilediğiniz kadar incelemenize izin verilir. Ekran ile ilgili herhangi bir tereddütte ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.
Meizu ekranı kırıldı, değişim fiyatı nedir

Meizu ekranı kırıldı ise 2018 yılı ekran değişimi fiyat listesi hemen aşağıda tablolu bir şekilde paylaşılmıştır. Sol kısımda telefon modeli, sağ kısımda ise ekran değişimi fiyatı bulunmaktadır.

Telefon modeli tabloda mevcut değil ise servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak stok açılıp açılamayacağını ve fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

GSM : 05343927286 Whatsapp: 05437877436

DİKKAT:Başka şubemiz yoktur.

Meizu Teknik, İstanbul tahtakalede tek sube çalışmaktadır Meizu hizmet kalitesini ilk Türkiye Öncülük ettik bizden fiyat yada bilgi almadan bilinçsiz müdehale edildiği taktirde daha farklı sorunlarla karşılasabilirsiniz.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat:2 No:209, 34116 Fatih/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Meizu Teknik ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hatırlatmak isteriz ki cihazınızı aldığınızda kaskosunu yaptırdı iseniz eğer ve kasko sözleşmesinde ekran kırılması maddesi mevcut ise, kasko firmanız ücretsiz bir şekilde ekran değişimi yapabilir. Bu sebeple kaskonuz var ise mutlaka ilgili şirket ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

xiaomi Teknik Servisi

Xiaomi Teknik servisimizde sadece ekran değişimi değil aynı zamanda diğer parça (batarya, kasa, arka kapak, ses açma/kapama tuşu, güç tuşu, kamera ve benzeri) değişimleri de yapılmaktadır. Yaşamış olduğunuz sorunu servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak paylaşabilir, uzman ve tecrübeli Meizu teknisyenlerimiz tarafından çözüm yolları hakkında sizlere bilgi verilmesini sağlayabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir