meizu ekran değişimi istanbul
/ Yazan:Xiaomi Teknik Servisi / Ekran Değişimi / / 0 Yorum

Meizu M6T Ekran Değişimi

Meizu M6T ekranı kırıldı

Meizu M6T ekranı alınan darbeler, yere düşme, üzerine baskı uygulanması ya da benzeri sebeplerden dolayı kırılabilir. Ön camda çatlama yaşanabilir. İç ekran kırılması sebebi ile görüntü gelmeyebilir.Bu tarz sorunları yaşadığınızda ekran değişimi gerekmektedir.

Yaşanılan bu sorunların çözüm yolu ise profesyonel bir Meizu teknisyeni tarafından ekran değişiminin yapılmasıdır.

Meizu M6T ekran değişimi ücreti

Meizu M6T ekran değişimi fiyatı 400 TL‘dir. Verdiğimiz fiyatlara tüm kargo ücretleri ve işçilik dahildir.

Herhangi ekstra bir ücret talep edilmez. Ancak güncel ekran değişimi fiyatı için müşteri temsilcisi hattımızı arayabilirsiniz.

Meizu M6T ekran değişimi nasıl yapılır

Meizu M6T ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli Meizu teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Onarım yapılan teknik servis odasında ise cihaz sağlığı için gerekli tüm güvenlik önlemleri alınır. Teknik servis odamız periyodik olarak sterilize edilir. Tamamen statik elektrikten arındırılmış bir şekilde dizayn edilmiştir. Haftanın 7 günü 24 saat 8 farklı güvenlik kamerası ile denetim altında tutulmaktadır.

Meizu M6T ekranını iki şekilde değiştirebilirsiniz. Servisimize gelerek ya da kargo ile gönderim yaparak. Teknik servisimize geldiğinizde ekran değişimi süresi 1 saat, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3-4 iş günüdür.

 1. Ekran değişimi öncesi ya da sonrasında telefon sıfırlanmaz. Bilgileriniz kesinlikle silinmez.
 2. Telefon ekran performansında yani dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
 3. Orjinal Meizu M6T IPS LCD ekran kullanılır.
 4. Ekran değişiminin ardından telefonunuzu dilediğiniz kadar inceleme ve herhangi bir tereddütte ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır.
 5. Garanti süresi içerisinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ise Meizu teknisyenlerimiz tarafından ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

Meizu M6T ekran değişimi hizmeti veren bir firma olarak cihazınızın ekranından kaynaklanan sorunları kökten çözebilmek adına orijinal ekran ile değişim yapıyoruz. TeknikMi olarak cihazınızın aldığı hasar ya da su ile temasından sonra ekranında yaşanan sorunları ortalama 1 saat içerisinde verdiğimiz ekran değişimi hizmeti ile çözüme ulaştırıyoruz. Cihazınızın dokunmatik hızında, hassasiyetinde, ekran çözünürlüğünde herhangi bir farklılık olmadan orijinal LCD ekranın değişimini yapıyoruz. Cihazlarınızın bizim sorumluluğumuzda oldukları süreç içerisinde herhangi bir hasar almamaları adına uygun koşullar altında saklanmaları ve ekran değiştirme işlemlerinin de steril teknik servis odalarımızda yapılmasını sağlıyoruz.

Meizu M6T İçin Ekran Değişimi Gerektiren Durumlar

Meizu M6T cihazınızın dokunmatiğinin çalışmaması, ekranda değişimler olması gibi çok sayıda durum ekranınızdaki bir problemden kaynaklanıyor olabilir. Donanımsal nedenlerden dolayı olan bu problemlerin çözülebilmesi için TeknikMi olarak Meizu ekran değişimi hizmeti veriyoruz. Cihazınızdaki problemin ekrandan kaynaklandığına emin olduktan sonra ekranı değiştiriyoruz. Cihazın daha uzun ömürlü olabilmesi için mutlaka ekran değişimi yapılması gereken durumlar ise aşağıdaki gibidir:

 • Telefon ekranının kırık olması
 • Cihazın ön camının çatlaması
 • Cihazın ekranında leke veya ölü noktaların bulunması
 • Piksellenme durumlarının yaşanması
 • Mürekkeplenme probleminin olması
 • Cihazda ekran kaynaklı donma ya da kasma sorunlarının olması

Meizu M6T Ekran Değişimi Süreci

Meizu M6T cihazınızla ilgili bir problem yaşadıktan sonra bizimle iletişime geçtiğinizde tecrübeli teknik servis personelimiz cihazınızı çeşitli testlerden geçirir ve cihazınızdaki problemleri tespit eder. Mevcut problemin değiştirilmesi için ekran tamirinin yeterli olup olmadığı, Meizu M6T ekran değişimi yapılmasının gerekip gerekmediği konusunda sizi bilgilendirirler. Ekranı söktükten sonra içerisindeki toz ve partikülleri temizler ve değişim işlemi yaparlar. Değişim yapıldıktan sonra cihazın eski performansı ile çalışıp çalışmadığına yönelik testler yaparlar. Herhangi bir problem olmadığını tespit ettiklerinde ise, teknik elemanlarımız cihazınızı size teslim ederler.

Meizu M6T İçin Garantili Ekran Değişim Hizmeti

TeknikMi olarak sizlere kaliteli hizmeti vermeyi ve memnuniyetinizi kazanmayı amaçlıyoruz. Bu sebeple ekran değişiminde Meizu M6T model cihazın orijinal ekranını garantili şekilde size sunuyoruz. Ekran değişimi yaptıktan sonra kaşeli bir garanti belgesi düzenliyoruz ve sonrasında cihazınızın ekranı ile ilgili yaşadığınız problemleri herhangi bir ücret talep etmeden çözüyoruz. Ancak yaşadığınız problemin kullanıcı hatası kaynaklı olmamasını talep ediyoruz.

Meizu M6T ekran değişimi fiyatı uygun belirleyen bir firma olarak cihazınızı uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz kalitede orijinal ekran ile değişim işlemini yapıyoruz. İşçilik dahil fiyatlar sunduğumuz için size belirttiğimiz fiyat haricinde ekstra masraf çıkartmıyoruz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun ister teknik servisimize gelerek isterseniz de kargo ile cihazınızı göndererek Meizu M6T ekran değişimi hizmeti almanızı mümkün kılıyoruz. Garantili ekran değişimi işlemimiz esnasında sadece donanım değişikliği yaptığımız için cihazınızdaki herhangi bir bilginiz de kaybolmuyor.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir