meizu ekran değişimi istanbul
/ Yazan:Xiaomi Teknik Servisi / Ekran Değişimi / / 0 Yorum

Meizu M6T Ekran Değişimi

Meizu M6T ekranı kırıldı

Meizu M6T ekranı alınan darbeler, yere düşme, üzerine baskı uygulanması ya da benzeri sebeplerden dolayı kırılabilir. Ön camda çatlama yaşanabilir. İç ekran kırılması sebebi ile görüntü gelmeyebilir.Bu tarz sorunları yaşadığınızda ekran değişimi gerekmektedir.

Yaşanılan bu sorunların çözüm yolu ise profesyonel bir Meizu teknisyeni tarafından ekran değişiminin yapılmasıdır.

Meizu M6T ekran değişimi ücreti

Meizu M6T ekran değişimi fiyatı 400 TL‘dir. Verdiğimiz fiyatlara tüm kargo ücretleri ve işçilik dahildir.

Herhangi ekstra bir ücret talep edilmez. Ancak güncel ekran değişimi fiyatı için müşteri temsilcisi hattımızı arayabilirsiniz.

Meizu M6T ekran değişimi nasıl yapılır

Meizu M6T ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli Meizu teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Onarım yapılan teknik servis odasında ise cihaz sağlığı için gerekli tüm güvenlik önlemleri alınır. Teknik servis odamız periyodik olarak sterilize edilir. Tamamen statik elektrikten arındırılmış bir şekilde dizayn edilmiştir. Haftanın 7 günü 24 saat 8 farklı güvenlik kamerası ile denetim altında tutulmaktadır.

Meizu M6T ekranını iki şekilde değiştirebilirsiniz. Servisimize gelerek ya da kargo ile gönderim yaparak. Teknik servisimize geldiğinizde ekran değişimi süresi 1 saat, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3-4 iş günüdür.

  1. Ekran değişimi öncesi ya da sonrasında telefon sıfırlanmaz. Bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  2. Telefon ekran performansında yani dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
  3. Orjinal Meizu M6T IPS LCD ekran kullanılır.
  4. Ekran değişiminin ardından telefonunuzu dilediğiniz kadar inceleme ve herhangi bir tereddütte ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır.
  5. Garanti süresi içerisinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ise Meizu teknisyenlerimiz tarafından ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir