/ Yazan:Xiaomi Teknik Servisi / haberler / / 0 Yorum

Mix 2s Görüntülendi

Xiaomi mi Mix 2s, Apple’ın ilk çerçevesiz ekranlı modeli iPhone X ile oldukça benzer bir tasarımla gelecek gibi gözüküyor.

İphone X Benzeri Xiaomi mi Mix 2s Görüntülendi!

Xiaomi mi Mix 2s, Apple’ın ilk çerçevesiz ekranlı modeli iPhone X ile oldukça benzer bir tasarımla gelecek gibi gözüküyor. Ortaya çıkan sızıntıda iPhone X‘un çok eleştirilen kamera ve ahize için kullanılan çentiği Xiaomi mi Mix 2s modelinde de görünüyor.

Xiaomi mi Mix 2s kamera çentiği ile geliyor!

Geçtiğimiz gün incelemesini sizlere sunduğumuz, çerçevesiz ekran akımını başlatan esas model diyebileceğimiz Xiaomi mi Mix ailesinin devam modeli mi Mix 2, ilk modelde sunulan ekran kasa oranını yakalamayı başaramamıştı. Xiami mi mix 2s

Bunun yanı sıra donanım olarak son derece güçlü olan Xiaomi mi Mix 2, ön kameranın konumu ve ahize problemleriyle gündeme gelmişti.

Bu sorunları aşmak isteyen Çinli teknoloji devi Mi Mix 2s üzerinde çalışmalara başladı. Aykırı şeyleri denemeyi seven Xiaomi, bu defa Apple’ı taklit etti.

iPhone X modelinde yer alan TrueDepth kamera sistemi için ayrılan çentiği benzer şekilde kamera ve ahize sistemi için Mi Mix 2s modelinde kullanmayı tercih eden Xiaomi, böylece hem daha yüksek bir ekran kasa oranına erişebilecek hem de ön kamera ve ahize problemlerini geride bırakmış olacak.

Kaynak: Shiftdelete

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir