/ Yazan:Xiaomi Teknik Servisi / haberler / / 0 Yorum

Oneplus 8 Pro Ekran Değişimi

Oneplus 8 Pro Ekran Değişimi

İstanbul’da yer alan firmamız, Oneplus cep telefonlarının arızalarının giderilmesi ve onarımlarının yapılması için uzman teknik kadroya sahiptir. Oneplus 8 Pro ekran değişimi için teknik servis şubemizle iletişime geçerek, kısa zamanda kırık ekranlarınızın değiştirilmesini ve telefon arızalarınızın onarılmasını sağlayabilirsiniz. Güvenilir ve kaliteli Xiaomi tamiri için ücretsiz arıza tespiti imkanlarımız da bulunmaktadır.

Oneplus 8 Pro ekran değişimi Nasıl Yapılmalıdır?

Her cep telefonunun kendine özgü ekran modeli ve iç dizaynı bulunmaktadır. Bu nedenle ekran değişimlerinde orijinal parça kullanımı, telefonun diğer arızalarının da ortaya çıkmamasına yardımcı olacaktır. Bu alanda hizmet vermekte olan teknik servisimiz, Oneplus ekran değişimi orijinal parça kullanımı hakkında bilgiye sahiptir. Müşterilerimizin mağdur olmaması için özellikle orijinal parçalar kullanır, telefonunuzun ısınma ya da diğer problemlerinin artmamasını sağlarız.

% 100 orijinal parça değişimleri için telefon tamiri İstanbul şubemizle iletişim kurarak, telefonlarınızın marka ve modellerine göre ekran değişimi yapılacağından emin olabilirsiniz. Orijinal Oneplus ekranları için uzman teknik personelimize güvenerek, bizden bilgi alabilirsiniz.

Oneplus Kasa Ve Ekran Değişimi

Oneplus marka cep telefonlarının aynı anda hem ekran hem de kasa değişimlerini yapan teknik servisimiz, kasa değişimlerinde de orijinal parçaların kullanılmasına olanak tanımaktadır. Özellikle çelik kasa olabilen oneplus modelleri için arka kasanın komple değişimi ve ön camın full panel değişimi yapılarak % 100 onarım hizmeti verilecektir.

Oneplus cep telefonlarınızı güvenli bir şekilde firmamıza bırakarak, kısa zamanda tamir edilmelerine olanak tanıyabilirsiniz. Telefonunuzun ömrünü uzatacak orijinal parça değişimleriyle hem kasa hem de ön cam panellerinin değişimi yapılarak, ilk günkü kadar yeni bir telefonunuzun olmasına inanamayacaksınız. Uzman teknik servis elemanlarımızın tecrübelerine ve bilgilerine güvenerek cep telefonunuzu gönül rahatlığıyla bize emanet edebilirsiniz

Oneplus Kaliteli Orijinal Parça

Oneplus 8 pro ekran değişimi işlemlerinin yanı sıra aynı zamanda şarj soketi değişimi, kasa değişimi, hoparlör değişimleri için de teknik servisimizin imkanlarından faydalanabilirsiniz. Oneplus marka cep telefonlarının ve modellerinin pil, şarj, sensör ve diğer arıza durumlarına karşı yedek parçalarının bulunduğu servisimiz kısa zamanda telefonunuzun eski performansına dönmesine olanak tanıyacaktır.

Güvenilir ve kaliteli Oneplus tamiri için hızlı ve kesin çözümlerimizle tanışabilir, kısa zamanda telefonunuzun yenilenmiş haline şaşırabilirsiniz. Ekran kırıkları, parmak tanıma arızaları, şarj ve hoparlör yedek parça ihtiyaçlarınızda uzman kadromuz sizlere en iyi hizmeti vererek, telefonunuzun ömrünü uzatacak onarımlar yapacaktır.

Hızlı Ekran Değişimi

Dokunmatik ekran çatlamaları, cam kırılmaları ve telefon ana kart arızaları da dahil olmak üzere aynı gün teslim edilecek olan telefonlarınız, hızlı bir şekilde tamir edilecektir. Oneplus ekran değişimi için telefonunuzun belleği silinmez, ekran değişimi 1 saat içinde gerçekleşerek size teslim edilir. Acil durumlarda 40-45 dakika sürebilen hızlı ekran değişimleri için teknik servisimizin profesyonelliğine güvenebilirsiniz.

Yüksek kaliteli ekran değişimi, hızlı ve kesin çözümler ile aynı zamanda % 100 garantili tamir seçeneklerimizden ihtiyacınız olan hizmetler için bizimle iletişime geçerek telefonunuzun aynı gün tamir olmasını sağlayabilirsiniz.

% 100 Garantili Ve Orijinal Ekran

Oneplus cep telefonlarının orijinal parçalarının bulunduğu teknik servisimiz, ekran değişimlerinde 1 ay boyunca deneme şansı vermektedir. Müşterilerimiz ekranı tekrar kırmadıkları takdirde, bizden kaynaklanan bir sorundan dolayı telefonlarını tekrar bize getirebilirler. Güvenilir, hızlı ve garantili teknik servis hizmetlerimiz müşterilerimizin memnuniyetini öncelikleri arasında tutmaktadır.

Oneplus 8 Pro ekran değişimi hizmetimizden yararlanmak için İstanbul’da bulunan şubemize birebir başvurabilir ya da kargoyla cep telefonunuzu bize göndererek, arıza durumunun tamir edilmesini sağlayabilirsiniz

Kargo İle Gönderimlerde Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Kargo ile yapılan gönderimlerde kesinlikle işlem öncesinde herhangi bir ücret (kapora vs.) alınmamaktadır. Tarafımıza kargo ile gönderilen cihazlar için herhangi bir kargo ücreti bulunmamaktadır.Alıcı Öder şeklinde gönderimi yapılması gerekmektedir.Kargo servisimize ulaştığı andan itibaren işleme alınmaktadır. Temsilcimiz yapılacak işlem hakkında teyit alarak Teknik Servis personelimize cihazınızı teslim eder ve onarım süresi başlamaktadır. İşlem sonuçlandığında tekrardan size ulaşarak adres ve gönderim için bilgi almaktayız. Ödeme cihaz yapıldıktan sonra alınmakta olup, havale/eft ,kapıda ödeme veya sanal pos ile kredi kartı ile ödeme alınmaktadır. (Kargo Gönderimi sayfası)

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

GSM : 05343927286

Whatsapp:  05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Arama Terimleri: oneplus servis

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir