OppoReno 3 Ekran Değişimi

Açıklama

Oppo markası kısa süre önce akıllı telefon piyasasına girmiş olmasına karşılık yine de başarılı model ve amiral gemisi adıyla anılan modelleri ile dikkat çekiyor. Oppo serisinin reno 3 modeli de en çok sevilen ve özellikleri nedeniyle satın alınanlar arasında bulunuyor.

Kamera özelliği, hafifliği ve ekran pikseliği sayesinde yansıttığı gerçekliği gibi teknik donanımlar telefonun tercih edilmesine katkıda bulunuyor. Firma olarak Oppo ve tüm modelleriyle alakalı tamir işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Verdiğimiz hizmetin garantili olması, uzaktan kargo ile telefon gönderilmesine bile olanak tanıyor.

Oppo markasının modellerini ve özellikle de reno 3 kullanıcılarının ekran sorunları başta olmak üzere sayısız işlemlerini yerine getiriyoruz. Yasal şekilde işletilen ve orijinal yedek parça kullanımı ile ön plana çıkan firmamızın işlemlerini de donanımlı elemanlar yerine getiriyor.

Kargo İle Gönderimlerde Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Yakın yerlerde olsanız bile zamanınız olmadığında kargo kullanmanız gerekebilir. Farklı şehirde olmanız da kargo tercih etmeniz için en makul nedendir. Müşterilerimiz ilk olarak telefonları ile alakalı telefon numaralarımızdan iletişim geçerek gereken bilgilendirmeleri yapıyor. Çalışanlarımız uzaktan sorduğu sorular ve aldıkları cevaplar ile sorun değerlendirmesinde bulunuyor. Devamında kargo ile adresimize yollamanızı rica ediyoruz.

Müşterilerimiz telefonda görüşürken bile alanında uzman kişiler ile görüştüklerini anladıklarından dolayı tereddüt etmiyor. Aynı zamanda garantili şekilde tamir ve değişim yapıyoruz. Bunun anlamı tamir yapıldığını söylediğimiz ve bedelini ödediğiniz işlemlerle alakalı sorun olması halinde yeniden bakılacağıdır. Kargo ile elimize ulaşan telefonun ücretsiz şekilde tüm kontrollerini yapıyoruz. Başka bir sorunu olması durumunda müşterimize ek bilgilendirme yapıyoruz.

Tamamlanan ekran değişimi ve varsa diğer işlemlerden sonra kargo ile telefonunuzun yola çıkması adına iletişim kuruluyor. Elemanlarımız telefon hizmet ve tamir bedeli ile alakalı gerekenleri aktarıyor. Ödeme kredi kartı veya uzaktan havale, eft ile yapıldıktan sonra adresinize dikkatle yollanıyor. Kargonun hassas ve kırılabilir olduğunu bildirerek yola çıkmasını sağlıyoruz.

Hangi Durumlarda Ekran Değişimi Gerekmektedir?

Ekran değişimine neden olacak birçok durumla karşı karşıya gelmeniz mümkündür. Kullanıcılarımızın geneli ellerinden düşen veya yanlışlıkla bir yere çarpılan ekranları olduğunu söyleyerek ekran değişimi için başvuruda bulunur. Bazen herhangi bir neden yokken bile ekrandan kaynaklan bir teknik arıza artık işlevsel olmamasına neden olabilir. Kullanımın yanlış olması da neden olabilir.

Firmamız hangi nedenden olursa olsun önce ekranın kurtarılmasının mümkün olup olmadığına odaklanır. Ardından da gerekli olduğunda hemen orijinal ekran ile değişimi yapar. Bunun için güvenle telefonunuzu gönderebilir ve firmamıza uğrayabilirsiniz.

Yakında olmanız ve getirmeniz durumunda farklı bir işlem olmazsa birkaç saat sonra teslim ediyoruz. Farklı bir durum olursa da bir gün sürmesi mümkündür. Kargo yaptığımız hallerde işlemden sonra üzerine yolu da eklemelisiniz. Orijinal ürün kullanan, yedek parça temininde sorun olmayan ve profesyonel çalışan bir firmayız.

Sıkça Sorulan Sorular

OppoReno 3 ekran değişimi süresi nedir?

Telefon teknik servisimize geldiğinde ortalama 1 saat içerisinde teslim edilmektedir. Kargo ile gönderildiğinde 3 iş gününde teslim edilmektedir.

OppoReno 3ekran değişimi sonrasında bilgilerim silinir mi?

Bilgileriniz kesinlikle silinmez, sıfırlanmaz dosyalarınıza zarar gelmez.

OppoReno 3 ekran değişimi sonrası garanti süresi nedir?

Ekran değişim sonrası garanti 3 aydır.

OppoReno 3 ekran değişimi fiyatı nedir?

Ekran değişim fiyatı şuanda belli değildir fiyat bilgisi geldiğinde ekleyeceğiz.

OppoReno 3 Teknik Servisi

Teknik servisimizde sadece ekran değişimi değil aynı zamanda diğer parça (batarya, kasa, arka kapak, ses açma/kapama tuşu, güç tuşu, kamera ve benzeri) değişimleri de yapılmaktadır. Yaşamış olduğunuz sorunu servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak paylaşabilir, uzman ve tecrübeli Oppo teknik servisi teknisyenlerimiz tarafından çözüm yolları hakkında sizlere bilgi verilmesini sağlayabilirsiniz. Güncel ekran değişimi fiyatlarımız

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

GSM : 05343927286

Whatsapp:  05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Oppo Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Teknikmi.com ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

GOOGLE YORUMLARIMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

FACEBOOK SAYFAMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

 

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.