OppoReno 3 Pro Ekran Değişimi

Açıklama

Beğenilen markaların telefon modelleri daha fazla talep edilir durumda olduklarından her zaman servis işlemlerinde güvenilir adres aramaları da kaçınılmaz olur. Oppo markasının akıllı telefon üretimlerine başlamasından sonra donanım ve teknik açıdan gereken özelliklerin bir arada olmasını beğenen kullanıcılar daha çok tercih etmeye başladı.

Reno serisi markanın amiral gemisi yani serinin en iyisi şeklinde özetlenen modeller ile kullanıcılarına hitap etmeye başlamasını sağladığından dolayı beğeniler de artmıştır. Garantili ve piyasaya ilk çıktığından beri uzmanlığı konusunda çalışan teknik elemanlarımız aracılığı ile her zaman ekran değişimi ve diğer işlemlerde hizmet veriyoruz. Hangi sorundan kaynaklı olursa olsun yedek parça ağımızın da geniş olması nedeniyle çözüm mutlaka firmamızdan çıkacaktır.

OppoReno 3 Pro Ekran Değişimi

Kullandığınız ve sorun yaşamadığınız Opporeno 3 pro için aniden ekran değişimi gerekli olabilir. Bunun anlamı bazen teknik sorunlar iken bazen de kullanıcının hataları olabilir. Çalışanlarımız telefonunuzu güvenle teslim edeceğiniz şekilde seçilmiştir. Her adımda ve işlemde gerekliliğini sunarak neden yapılması gerektiği konusunda bilgilendirmede bulunur.

Devamında ekran değişimini onayınız ile yapıyoruz. Firma olarak onay almadan herhangi bir işlem yapılmasını desteklemiyoruz. Ekranla alakalı sorunun ortaya çıkmasından hemen sonra mutlaka firmamızla iletişime geçmelisiniz. Bu işlem sonrasında hemen destek verebiliyoruz.

OppoReno 3 Pro Ekran Değişimi Fiyatı

Ekran değişim fiyatlarında belirleyici olan yedek parçanın kullanılıp kullanılmayacağı, temininde sorun olup olmadığı, hizmet bedeli ve kur durumu gibi etmenler olarak sayılabilir. Yedek parça konusunda orijinal olmayan herhangi bir ekran kullanımına yanaşmıyoruz.

Kullanılan ekranların tamamının garanti belgesini de çalışanlarımızdan temin edebilirsiniz. Ekranın değişimi zorunlu olmadıkça da onarım taraftarı şekilde hareket ediyoruz. Modele ve eklenen diğer etmenlere göre fiyatlar için ortalama 600 – 900 TL arasında bir aralık belirlemeyi genel olarak doğru buluyoruz.

OppoReno 3 Pro Ekran Değişimi Süresi

Değişim için kargo yoluyla telefon yollayan müşterilerimiz tamir süresinin üzerine yol ve kargo ulaşımını da eklemelidir. Elemanlarımız pratik ve alanında uzman olduğundan yoğunluk ve parça durumuna göre birkaç saat gibi kısa bir zaman diliminde bile teslimat yapabilir.

Kargo İle Gönderimlerde Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Kargonuz elimize ulaştıktan sonra ücretsiz sorun ve arıza tespiti yapıyoruz. Ardından da belirlenen arızalarla alakalı bilgi vererek onay alıyoruz. Onayla birlikte istediğiniz tamir ve ekran değişimine başlıyoruz. İşlem yapılır yapılmaz hemen onayla birlikte tamamlıyoruz. Ödemesini kart veya havale yoluyla talep ettikten sonra olabilecek en hassas şekilde kargoya verilmesini sağlıyoruz.

Hangi Durumlarda Ekran Değişimi Gerekmektedir?

Ekranınızda bazen yaşanan sorunların olması, çatlama, kırılma veya renkle alakalı. Çeşitli sorunlar ekran değişimlerinde en sık karşı karşıya geldiğimiz sorunlardır. Çalışanlarımız sorunun nedenine de bağlı olarak ekranın onarımı ve değişimini garantili şekilde yapacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

OppoReno 3 Pro ekran değişimi süresi nedir?

Telefon teknik servisimize geldiğinde ortalama 1 saat içerisinde teslim edilmektedir. Kargo ile gönderildiğinde 3 iş gününde teslim edilmektedir.

OppoReno 3 Pro ekran değişimi sonrasında bilgilerim silinir mi?

Bilgileriniz kesinlikle silinmez, sıfırlanmaz dosyalarınıza zarar gelmez.

OppoReno 3 Pro X ekran değişimi sonrası garanti süresi nedir?

Ekran değişim sonrası garanti 3 aydır.

OppoReno 3 Pro ekran değişimi fiyatı nedir?

Ekran değişim fiyatı şuanda belli değildir fiyat bilgisi geldiğinde ekleyeceğiz.

OppoReno 3 Pro Teknik Servisi

Teknik servisimizde sadece ekran değişimi değil aynı zamanda diğer parça (batarya, kasa, arka kapak, ses açma/kapama tuşu, güç tuşu, kamera ve benzeri) değişimleri de yapılmaktadır. Yaşamış olduğunuz sorunu servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak paylaşabilir, uzman ve tecrübeli Oppo teknik servisi teknisyenlerimiz tarafından çözüm yolları hakkında sizlere bilgi verilmesini sağlayabilirsiniz. Güncel ekran değişimi fiyatlarımız

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

GSM : 05343927286

Whatsapp:  05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Oppo Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Teknikmi.com ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

GOOGLE YORUMLARIMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

FACEBOOK SAYFAMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.