Samsung Galaxy S3 Ekran Değişimi

Açıklama

Firmamız Samsung Galaxy S3 ekran değişimi üzerine hizmet veriyor. Bu hizmet kapsamında ekran değişimini aynı gün içerisinde gerçekleştirerek cihazın teslim edilmesini sağlıyoruz. Ayrıca bize kargo yoluyla gönderilen s3 cihazların da ekranlarının değişimini yapıyoruz.

Samsung S3 ekran değişimi için deneyimli olan ekiplerimizle hizmet veriyoruz. Böylelikle ekranda yaşanan arızanın hızlı bir şekilde tespit edilmesi ve yeni ekranın ya da ekran camının takılmasını sağlıyoruz. Böylelikle müşterilerimizin günlerce ekran değişimi için beklemesinin önüne geçiyoruz.

Ekran değişimi için uyguladığımız Samsung S3 ekran fiyatı tarifeleri ise ekran modellerine bağlı olarak değişiyor. Örneğin elinde Samsung GT i9300 cihazların ekranlarını değiştirmek için Samsung GT i9300 ekran fiyatı bilgisi veriyoruz.

Samsung Galaxy S3 Ekranının Değişimi Nasıl Olur?

Bize teslim edilen Samsung S3 ekran değişimini iki versiyonda gerçekleştiriyoruz. Birincisi tek parça olan ekranı cihaza takma şeklinde oluyor. İkincisi ise dokunmatik ekranın ve diğer parçaların zarar görmemiş olması durumunda sadece ön camın değişimi şeklinde oluyor.

Samsung S3 cam değişimi için cihazda bulunan ekran camını Samsung teknisyenlerimiz dikkatli bir şekilde ekrandan ayırıyorlar.

Sonrasında ise yeni camı ekran üzerine hava ve toz değmeyecek şekilde yerleştiriyorlar. Ekran camı değişiminin tamamlanmasının ardından da cam değişimi fiyatı bilgisini vererek ücretin teslim edilmesini sağlıyorlar.

Tüm ekranın hasarlı olması durumunda ise s3 ekran değişimi yapıyoruz. Bunun içinde cihazda bulunan ekranın sökülmesini ve yerine çalışır durumdaki yeni ekranın takılmasını sağlıyoruz. Bu ekran tek parça olduğu için dokunmatik alan, iç ekran ve ön cam değişmiş oluyor. Yaptığımız Samsung S3 ekran değişimi fiyatı ise ön cam değişim fiyatından biraz daha yüksek oluyor.

Samsung Ekran Değişiminin Avantajları

Samsung galaxy S3 ekran fiyatı kişilerin ekran değişimi için firma seçmesini sağlıyor. Ancak bunun yanı sıra tercih edilen ekran değişimi hizmetinin sağlayacağı avantajlarda kişilerin merak ettiği bir durum oluyor.

Bu sebeple bizler gerçekleştirdiğimiz S3 ekran değişimleriyle müşterilerimizin avantaj elde etmelerini sağlıyoruz.

Bizi tercih edenlerin elde edecekleri avantajlar arasında şunlar yer alıyor;

  • Deneyimli Samsung teknisyenleri tarafından yapılan Galaxy s3 ekran değişimi
  • Kullanıcı hatası ve darbe dışında 6 ay ekran garantisi
  • Orijinal s3 ekranı değişimi
  • İki taraflı gönderimlerde ücretsiz kargo imkanı
  • En fazla 3 saatte tamamlanan ekran değişimi
  • Ekonomik S3 ekran fiyatı
  • Tecrübeli firma ve elemanlardan ekran değişim hizmeti
  • Orijinal ve ekonomik S3 cam değişimi fiyatı
  • Değişimden memnun kalınmadığında S3 ekran fiyatı
  • İade imkanı

Bu avantajlara sahip olmak isterseniz bizi tercih ederek yeni ekranlarınıza kavuşabilirsiniz. Bu sayede ekranınızın bozuk olmasından dolayı rahat bir şekilde kullanamadığınız telefonunuzu kullanmaya başlarsınız.

Samsung S3 Ekran Fiyatları

S3 ekran fiyatları firmamız tarafından müşterilerimiz için en uygun olacak şekilde belirleniyor ve yapılan değişimlerde bu fiyatlar uygulanıyor.

Değişim veya onarım şeklinde gerçekleştirdiğimiz ekran değişimlerinde fiyatlar Samsung S3’ün sahip olduğu ekran teknolojisine veya modellerine bağlı olarak değişiyor. Örneğin S3 Neo ekran fiyatı ile s3 lcd ekran fiyatı arasında farklılık oluyor.

Bu sebeple ekran değişimine ihtiyaç duyan kişilerin bizden bilgi alırken kullandıkları ekran teknolojisine dair bilgi vermesi gerekiyor.

Galaxy S3 telefonlarınızın ekranının değişimine ihtiyacınız varsa bize ulaşarak Galaxy S3 ekran fiyatı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Fiyatın uygun olması durumunda da isterseniz telefonu kendinizi servisimize getirebilirsiniz isterseniz de kargo yoluyla bize gönderebilirsiniz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Samsung Galaxy S3 ekran değişimi süresi nedir?

Telefon teknik servisimize geldiğinde ortalama 1 saat içerisinde teslim edilmektedir. Kargo ile gönderildiğinde 3 iş gününde teslim edilmektedir.

Samsung Galaxy S3 ekran değişimi sonrasında bilgilerim silinir mi?

Bilgileriniz kesinlikle silinmez, sıfırlanmaz dosyalarınıza zarar gelmez.

Samsung Galaxy S3 ekran değişimi sonrası garanti süresi nedir?

Ekran değişim sonrası garanti 3 aydır.

Samsung Galaxy S3 ekran değişimi fiyatı nedir?

Ekran değişim fiyatı şuanda belli değildir fiyat bilgisi geldiğinde ekleyeceğiz.

Samsung Galaxy S3 Teknik Servisi

Teknik servisimizde sadece ekran değişimi değil aynı zamanda diğer parça (batarya, kasa, arka kapak, ses açma/kapama tuşu, güç tuşu, kamera ve benzeri) değişimleri de yapılmaktadır. Yaşamış olduğunuz sorunu servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak paylaşabilir, uzman ve tecrübeli Samsung Galaxy S3 teknik servisi teknisyenlerimiz tarafından çözüm yolları hakkında sizlere bilgi verilmesini sağlayabilirsiniz. Güncel ekran değişimi fiyatlarımız

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

GSM : 05343927286

Whatsapp:  05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Samsung Galaxy S3 Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Teknikmi.com ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

GOOGLE YORUMLARIMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

FACEBOOK SAYFAMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.