Samsung Galaxy S4 Ekran Cam Değişimi Fiyatı 119 TL

Açıklama

Samsung Galaxy S4 telefon kullanan kişileri için S4 cam değişimi hizmeti veriyoruz. Camın düşmeye bağlı olarak kırılması veya çatlaması durumunda tüm ekranın değil sadece ön camın değişimini sağlıyoruz.

Bu sayede de kişilerin ön cam için daha makul ücret ödemesini sağlıyoruz. Yaptığımız değişimin sonrasında ise Samsung Galaxy S4 ekran fiyatı için bilgilendirme yapıyoruz. Uyguladığımız bu fiyatlarla rakiplerimizden daha uygun fiyatlarla müşterilerimize ulaşmayı hedefliyoruz.

Samsung Galaxy S4 Ekranın Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

Çatlayan ya da kırılan Samsung S4 ekran değişimi firmamız tarafından son teknoloji kullanılarak yapılır. Bunun için camın çıkarılmasını sağlayacak makinelerden yararlanıyoruz. Bu sayede cam çıkarken Samsung S4 ekran hiçbir şekilde zarar görmüyor.

Kırılan camı çıkardıktan sonra camın çıktığı yeri temizleme solüsyonlarımız yardımıyla temizliyoruz. Sonrasında ise yeni ekran camının ekran üzerine yerleştirilmesi işlemini gerçekleştiriyoruz. Bunun için cama veya telefon ekranına zararı olmayacak yapıştırıcı maddeler kullanıyoruz.

Samsung Galaxy S4 ekran ön cam değişimlerinde camın yerleştirilmesi düzgün yapılmadığında hava veya toz kaynaklı bir potluk yaşanabiliyor. Bu sorunun yaşanmaması için ekran üzerine camı yerleştirdikten sonra vakumlama yöntemiyle camın hiçbir boşluk kalmayacak şekilde ekrana yapışmasını sağlıyoruz.

Samsung Galaxy Cam Değişiminin Avantajları

Cihazınızın Galaxy S4 ekran değişimi için tercih etmemiz pek çok avantaj sağlıyor. Bu avantajlardan en önemlisi Samsung S4 ekran fiyatları avantajıdır.

Çünkü yaptığımız cam değişimlerinde veya onarımlarında piyasadan daha düşük olan fiyatlardan yararlanıyoruz. Böylelikle başka firmayı seçerek yüksek ücretler ödenmesinin önüne geçiyoruz.

Firma olarak sadece cam değil de tamamen ekranın değiştirilmesi gerektiğinde de daha uygun Samsung S4 ekran fiyatı talep ediyoruz.

Cihaz sahiplerinin ekran veya cam değişimi için bizi tercih etmeleri durumunda kazanacakları diğer avantaj ise teknik kadro tarafından cam değişiminizin yapılması oluyor. Bu sayede telefon ya da ekran hiçbir şekilde zarar görmeden teslim ediliyor.

Avantajlı Galaxy S4 ekran fiyatı yanı sıra bizi tercih eden cihaz sahipleri garantili hizmet almış oluyorlar. Çünkü yaptığımız yedek parça değişimlerinde 6 ay garantimiz bulunuyor. Böylelikle ihtiyaç duyduğunuz zaman garantiden yararlanabilirsiniz.

Türkiye’nin neresinden olursa olsun bize gönderilen Samsung Galaxy S4 telefonlar için aynı S4 ekran fiyatları uyguluyoruz. Bu sayede tüm müşterilerimiz aynı fiyatta ve aynı kalitede hizmetlerimizden yararlanmış oluyorlar. Ayrıca farklı şehirlerden gönderilen S4 telefonlar için S4 ekran fiyatı dışında herhangi bir kargo ücreti almıyoruz.

Samsung Galaxy S4 Ekranı Camının Değişimi Ne Kadar Sürer?

S4 ekran camı değişimini bu iş için hazırladığımız alanımızda gerçekleştiriyoruz.

Değişim sırasında bir sorun yaşanmaması ve cihazın zarar görmemesi için her türlü önlemi alıyoruz. Böylelikle güvenli bir değişim gerçekleştiriyoruz.

Cihazda farklı bir arıza olmadığı takdirde yaptığımız Samsung Galaxy S4 ekran değişimi 2 saat sürüyor. Bu sürede ekranın camının presleme makinelerimiz tarafından çıkarılmasını, yeni camın takılmasını ve vakumlanması gibi işlemleri gerçekleştiriyoruz. Tüm işlerimizi tamamladıktan sonra da vakit kaybetmeden yeni cama kavuşmuş olan cihazı sahibine ulaştırıyoruz.

Ekran Camı Değişiminde Bilgiler Silinir Mi?

Samsung cihazların S4 ekran değişimi sırasında cihazlarda bulunan resim, video veya diğer belgelerin kaybolup kaybolmayacağı merak ediliyor. Yaptığımız işlem sadece cam değiştirme olduğu ve bu işlem sırasında telefonun kilidinin açılmasına gerek kalmadığı için telefonda bulunan herhangi bir verinin kaybı söz konusu olmuyor. Böylelikle ekranlarının sorunlu camlarını değiştirmek isteyenler gönül rahatlığıyla bizlere cihazlarını teslim edebiliyorlar.

Samsung Galaxy S4 Ekran Camı Fiyatları

Ekran camı değiştiren firma olarak Samsung S4 ekran fiyat konusunda piyasadan daha uygun olduğumuzu iddia ediyoruz. Bu konuda ciddi olduğumuzu da fiyatlarımızı duyanlar anlayabiliyorlar.

Yaptığımız değişim sonrasında ise S4 ekran fiyat ödemesini kredi kartı veya havale yollarıyla alıyoruz. Ayrıca elden teslimlerle ödemeyi nakit olarak da kabul ediyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Samsung Galaxy S4 ekran değişimi süresi nedir?

Telefon teknik servisimize geldiğinde ortalama 1 saat içerisinde teslim edilmektedir. Kargo ile gönderildiğinde 3 iş gününde teslim edilmektedir.

Samsung Galaxy S4ekran değişimi sonrasında bilgilerim silinir mi?

Bilgileriniz kesinlikle silinmez, sıfırlanmaz dosyalarınıza zarar gelmez.

Samsung Galaxy S4 ekran değişimi sonrası garanti süresi nedir?

Ekran değişim sonrası garanti 3 aydır.

Samsung Galaxy S4 ekran değişimi fiyatı nedir?

Ekran değişim fiyatı şuanda belli değildir fiyat bilgisi geldiğinde ekleyeceğiz.

Samsung Galaxy S4 Teknik Servisi

Teknik servisimizde sadece ekran değişimi değil aynı zamanda diğer parça (batarya, kasa, arka kapak, ses açma/kapama tuşu, güç tuşu, kamera ve benzeri) değişimleri de yapılmaktadır. Yaşamış olduğunuz sorunu servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak paylaşabilir, uzman ve tecrübeli Samsung teknik servisi teknisyenlerimiz tarafından çözüm yolları hakkında sizlere bilgi verilmesini sağlayabilirsiniz. Güncel ekran değişimi fiyatlarımız

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

GSM : 05343927286

Whatsapp:  05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Samsung Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Teknikmi.com ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

GOOGLE YORUMLARIMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

FACEBOOK SAYFAMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.