Samsung Galaxy S7 Edge Ekran Değişimi

Açıklama

Samsung Galaxy S7 Edge cep telefonları günümüzde pek çok insan tarafından kullanılıyor. Kullanım oranının fazla olması sebebiyle de bu telefonlarda yaşanan sorunlarda fazla olabiliyor.

Cihazlarda yaşanan sorunlar arasında S7 Edge ekran görüntüsü alma sorunu, ekranın kırılması ve çatlaması sorunu ile ekranın açılmaması gibi sorunlar yer alıyor. Bizler tüm bu sorunlara ve daha fazla soruna çözüm için Samsung S7 Edge ekran değişimini yapıyoruz.

Böylelikle yenilen ekran sayesinde yaşanan sorunlar ortadan kalkarak ekran görüntüsü alma, ekran üzerinde istenilen yerlere girme veya fotoğraf çekme eylemleri sorunsuz bir şekilde yapılabiliyor.

Orijinal Samsung S7 Edge Ekranı Değişimi

Ekran sorunlarından kurtulmak isteyenler için orijinal Samsung S7 Edge ekran değişimi yapıyoruz.

Bu sayede ekranlar sorun yaşamadan çalışıyor ve işlevin devam etmesi sağlanıyor. Ayrıca ekran değişiminde firma olarak ön cam, dokunmatik panel, dış panel ve iç ekrandan oluşan tek parça ekranı kullanıyoruz. Bu sayede tek tek parça değişimi kaynaklı sorunları ortadan kaldırıyoruz.

Günümüzde genellikle sadece S7 Edge ekran camı değişimi yaparak kazanç elde edileceğini söylüyorlar.

Ancak bu durumun geçerliliği olmuyor çünkü sadece ön cam değişimi yapıldığında cam ekrandan kısa sürede ayrılıp benzer sorunların tekrar yaşanmasına neden oluyor.

Ayrıca cam değişimi yapıldığından dolayı orjinallik kayboluyor.

Bizler bu işlem yerine tek parça S7 Edge ekran değişimi yapıyoruz. Bu sayede sürekli cam için ücret ödemek yerine kaliteli ve orijinal ekranın kullanılmasını sağlıyoruz.

Samsung S7 Edge Telefon Ekranının Değişimi Nasıl Yapılır?

Samsung S7 Edge telefonlar ekranlarındaki bozukluk sebebiyle bize getirildiğinde ilk olarak ücretsiz olan arıza tespit hizmetimizi gerçekleştiriyoruz. Eğer görünen veya görünmeyen sorun varsa bu hizmet sayesinde ortaya çıkarıyoruz. Tespit sonrasında ise ekranın değişimi için harekete geçiyoruz.

S7 Edge ekran sorunu ortadan kalksın diye öncelikle ekranın özel olarak satın aldığımız makineler yardımıyla cihazdan ayrılmasını sağlıyoruz.

Sonrasında da ekran bölmesine yeni ekranın sorunsuz bir şekilde yerleştirilmesini sağlıyoruz. Ekranımız tüm parçaları üzerinde barındıran tek ekran olduğu için tek tek parçaların değişimi veya yapıştırılması ihtiyacı duymuyoruz.

Değişimi tamamladıktan sonra cihazı sahiplerine teslim ederek Samsung S7 Edge ekran fiyatı bilgisi veriyoruz. Bu arada da müşterilerimizin bize teslim ettikleri cihazlarının ekran sorunun ortadan kalkıp kalkmadığını anlamak için cihazlarını incelemelerini istiyoruz. Cihazın kontrolünün ardından S7 Edge ekran değişimi fiyat ödemelerini yapmalarını istiyoruz.

Samsung S7 Edge Telefon Ekranı Değişim Hizmetinin Özellikleri

Samsung S7 Edge ekran değişimi en ucuz fiyata yapan firma değil en kaliteli ekran değişimi yapan firma olmak için uğraşıyoruz.

Bu amaçla da ekran değişimlerinde cihaz için üretilmiş olan orijinal ekranları kullanıyoruz. Aynı zamanda değişim için de kaliteli malzemelerden yararlanıyoruz.

Eski ekranı söküp yerine yenisi taktıktan sonra ekranın kullanılıp kullanılmadığını kontrol ediyoruz.

Ayrıca ekran kullanımının çok fazla olduğu ekranın zarar görmesini sağladığı için müşterilerimize S7 Edge ekran koruyucu tavsiye ediyoruz. Bu sayede ekranların zarar görme oranının düşeceğine inanıyoruz. Ayrıca müşterilerimiz isterlerse cüzi ücretle cihazlarına S7 Edge ekran koruyucu takıyoruz.

Samsung S7 Edge Ekranın Kırılmasında Garantiden Yararlanılır Mı?

Samsung S7 Edge lcd ekran kırılması durumunda genellikle garanti kapsamından yararlanılmıyor.

Çünkü genellikle kırılmalar, çatlamalar veya telefonun suyla temas etmesi sebebiyle ekranda yaşanan sorunlar kullanıcı kaynaklı sorunlar oluyor. Bunun içinde yaşanan sorunlar için garanti uygulanmıyor.

S7 Edge ekran sorunu için bize başvurarak ekran değişimi yaptıran kişiler teknik bir sorunla karşılaştıklarında uyguladığımız 6 aylık garantiden yararlanabiliyorlar. Bunun için S7 Edge ekran değişimi fiyatı üzerine yaşadıkları sorun üzerine yeni ücret ödemiyorlar.

Samsung S7 Edge Ekranı Değişim Ücretleri

Bozuk, kırık ya da çatlak Samsung Galaxy S7 Edge ekran değişimi için makul olan bir fiyatlandırma yapıyoruz.

Ancak ekran değişimlerindeki fiyatlar her sene belirli oranlarda artış oluyor. Örneğin S7 Edge ekran fiyatı 2018 yılında daha azken günümüzde iki yıl öncesine göre daha yüksek olabiliyor. Bunda ekranın orijinal olmasının yanı sıra ekranın üretiminde kullanılan malzemelerin fiyatlarındaki yükselişin etkisi oluyor.

2020 yılı S7 Edge ekran fiyatı bilgisini alan müşterilerimizin ücreti kabul etmeleri durumunda ekran değişimini aynı gün içerisinde gerçekleştiriyoruz. Ürünün ekran değişimi için ayırdığımız vakit en fazla 2-3 saat oluyor.

Modelle alakalı ansızın sorun oluşması kullanıcıların araştırma yapmasını zorunlu duruma getirir. Çünkü akıllı cihazlar iş hayatında da yaygın olarak görülür. Bu soruların bazıları:

Samsung Galaxy S7 Edge Ekran Değişimi Fiyatı Ne Kadar

Fiyatı etkileyen parça, işçilik veya kur gibi etmenler olabilir. Bunun için ortalama 600 -1400 TL arası demek doğru olur.

Samsung Galaxy S7 Edge Ekran Değişimi Kaç Gün Sürer?

Ekran elinde olduğunda birkaç saatlik işlemdir.

Samsung Galaxy S7 Edge Orijinal Ekran Nasıl Anlaşılır?

Garanti belgesini sorgulamadıktan sonra anlaşılmaz.

Samsung Galaxy S7 Edge Ön Camı Ne Kadar?

Ön camlar ekranlardan uygun olarak ortalama 1000 TL'ye kadar satılır.

Samsung Galaxy S7 Edge ekran değişimi süresi nedir?

Telefon teknik servisimize geldiğinde ortalama 1 saat içerisinde teslim edilmektedir. Kargo ile gönderildiğinde 3 iş gününde teslim edilmektedir.

Samsung Galaxy S7 Edge ekran değişimi sonrasında bilgilerim silinir mi?

Bilgileriniz kesinlikle silinmez, sıfırlanmaz dosyalarınıza zarar gelmez.

Samsung Galaxy S7 Edge ekran değişimi sonrası garanti süresi nedir?

Ekran değişim sonrası garanti 3 aydır.

Samsung Galaxy S7 Edge ekran değişimi fiyatı nedir?

Ekran değişim fiyatı şuanda belli değildir fiyat bilgisi geldiğinde ekleyeceğiz.

Samsung Galaxy S7 Edge Teknik Servisi

Teknik servisimizde sadece ekran değişimi değil aynı zamanda diğer parça (batarya, kasa, arka kapak, ses açma/kapama tuşu, güç tuşu, kamera ve benzeri) değişimleri de yapılmaktadır. Yaşamış olduğunuz sorunu servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak paylaşabilir, uzman ve tecrübeli Samsung Galaxy S7 Edge teknik servisi teknisyenlerimiz tarafından çözüm yolları hakkında sizlere bilgi verilmesini sağlayabilirsiniz. Güncel ekran değişimi fiyatlarımız

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

GSM : 05343927286

Whatsapp:  05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Samsung Galaxy S7 Edge Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Teknikmi.com ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

GOOGLE YORUMLARIMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

FACEBOOK SAYFAMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 1 Average: 5]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.