Samsung J7 Ekran Değişimi

Açıklama

Samsung J7 ekran camı sorunları kişilerin en fazla maruz kaldığı sorunlar arasında yer alıyor.

Bu sorunlar genellikle camın çatlaması veya düşmeye bağlı olarak kırılması şeklinde görülüyor. Bu durumda kişilerin cihazlarının camlarını kendi imkanlarıyla değiştirmeleri mümkün olmuyor.

Ellerinde kırık Samsung J7 Pro ekran camı bulunan kişilerin cihazlarının eski haline dönmesi amacıyla firma olarak teknik kadromuzla hizmet veriyoruz.

Bu sayede kişilerin camın kırılması sebebiyle yaşadıkları sorunların ortadan kalkmasına yardımcı oluyoruz.

Samsung J7 Ekran Cam Değişimi Süreci

Samsung Galaxy J7 ekran değişimi hizmetimiz genellikle sorunlu olan camın değiştirilmesi şeklinde oluyor. Bunun için Samsung J7 modelleri üzerinde sahip olduğumuz deneyimin etkisiyle profesyonel bir şekilde çalışıyoruz.

Bize J7 2015 ekran değişimi için gelen telefonların sorunla olan ön camını cihazın zarar görmeyeceği şekilde yerinden söküyoruz. Sonrasında yeni camın yerleştirildiği bölümün temizlenmesini sağlıyoruz. Temizleme işinde ise ekrana zarar vermeyecek olan özel solüsyonlardan yararlanıyoruz.

Ekranın temizlenmesinden sonra yeni ekran camını ısı yalıtımlı olan oca yardımıyla ekran bölümüne yerleştiriyoruz. Bu sayede cam ve ekranın birleşimini sağlıyoruz. Sonraki aşamada ise ekran ve cam arasında hiçbir hava, toz veya madde kalmaması için vakumlama yapıyoruz.

Vakumlama işlemimiz bittikten sonra ise yaptığımız hizmet için Samsung Galaxy J7 ekran fiyatı bilgisini telefonun sahiplerine veriyoruz. Böylelikle yaptığımız hizmet sonrasında ücret talebinde bulunarak öncesinde müşterilerimizin fazla ücret ödeyerek mağdur olmamalarını sağlıyoruz.

Samsung J7 cep telefonları için gerçekleştirdiğimiz değişim hizmeti telefonun teslim alınıp merkezimize getirilmesinden sonra devam eden 2 saat içinde gerçekleşmiş oluyor. Bu sayede cihaz sahipleri aynı günde cep telefonlarının ekran camlarını değişmiş bir şekilde Samsung J7 Pro ekran fiyatı ödedikten sonra teslim alabiliyorlar.

Samsung J7 Cihazın Kırık Ekranının Onarımı

Camı kırılan J7 ekran fiyatı kişileri korkutuyor ve fazla fiyat ödeyecekleri algısını oluşturuyor. Ancak camın kırılması durumunda sadece cam değişimi yaptığımız için daha az bir ücret ödenerek telefon kullanıma devam edebiliyor.

Samsung J7 prime ekran modellerinin kırık camlarının onarımını titiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Ayrıca bu hizmetimizde sadece camı değiştirdiğimiz için ekran değişimi yaşanmıyor ve kişiler orijinal olan ekranlarını kullanmaya devam ediyorlar. Bu sebeple de telefonun görüntüsünde bir değişiklik olmuyor. Aynı şekilde dokunmatik vs değişimi yapmadığımız için telefon eski görüntüsünde kalıyor.

Samsung J7 Ekran Camı Fiyatları

Samsung J7 ekran fiyatları, telefonlarının ekranlarında veya ön camlarında sorun bulunan kişilerin araştırdığı konular arasında bulunuyor.

Ancak fiyat bilgisi onarım yapılacaksa arızanın büyüklüğüne bağlı olarak ve değişim yapılacaksa da cihazın modeline bağlı olarak değişiyor. Bu sebeple bizler cihazı gördükten sonra talep edeceğimiz fiyatı belirtiyoruz. Fiyatlarımızda cihazın pro ekran veya prime ekran olması da farklılık sağlayabiliyor.

Firma olarak Samsung J7 lcd ekran fiyatı bildirdikten sonra kişilerin hizmetimizi almak için onaylarını alarak değişim veya onarımı gerçekleştiriyoruz. Ekran camı değişimi için talep ettiğimiz ücreti ise işimizi bitirip telefonun sorununu ortadan kaldırdıktan sonra telefon teslimi sırasında alıyoruz.

Samsung J7 Ekran Sorunu Olan Telefonların Gönderimi

Samsung J7 telefonların ekran camı onarımını yapmamız için cihazın bizlere teslim edilmesi gerekiyor.

Bunun için kişiler adresimize bizzat ürün teslimi yapabiliyorlar.

Bu sayede cihazı getirdiklerinde fiyat bilgisi alabiliyorlar. Ayrıca isterlerse cihazın cam değişimi ve onarımını 2 saat bekleyerek ekranı onarılmış ya da değişmiş olan cihazlarını teslim alıp ayrılabiliyorlar.

Şehir dışından cihazlarını bize göndererek camlarının değişmesini talep edenler içinde kargo yoluyla ürün gönderimi kabul ediyoruz. Kargoyla bize ulaşan cihazın ekran sorununu çözmek için titiz bir çalışma yürütüyoruz.

J7 ekran fiyatı ödemesini de yaptığımız ürünün işini tamamlamamızın ardından hesabımıza yatırılmasını istiyoruz. Ücretin yattığını gördükten sonra da kargoyla ürün gönderiyoruz. Ürünün bize gönderimi ve yenilen ürünün sahibini ulaşması aşamasında kargo ücreti istemiyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Samsung J7 ekran değişimi süresi nedir?

Telefon teknik servisimize geldiğinde ortalama 1 saat içerisinde teslim edilmektedir. Kargo ile gönderildiğinde 3 iş gününde teslim edilmektedir.

Samsung J7 ekran değişimi sonrasında bilgilerim silinir mi?

Bilgileriniz kesinlikle silinmez, sıfırlanmaz dosyalarınıza zarar gelmez.

Samsung J7 ekran değişimi sonrası garanti süresi nedir?

Ekran değişim sonrası garanti 3 aydır.

Samsung J7 ekran değişimi fiyatı nedir?

Ekran değişim fiyatı şuanda belli değildir fiyat bilgisi geldiğinde ekleyeceğiz.

Samsung J7 Teknik Servisi

Teknik servisimizde sadece ekran değişimi değil aynı zamanda diğer parça (batarya, kasa, arka kapak, ses açma/kapama tuşu, güç tuşu, kamera ve benzeri) değişimleri de yapılmaktadır. Yaşamış olduğunuz sorunu servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak paylaşabilir, uzman ve tecrübeli Xiaomi teknik servisi teknisyenlerimiz tarafından çözüm yolları hakkında sizlere bilgi verilmesini sağlayabilirsiniz. Güncel ekran değişimi fiyatlarımız

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

GSM : 05343927286

Whatsapp:  05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Samsung J7 Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır?

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Teknikmi.com ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

GOOGLE YORUMLARIMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

FACEBOOK SAYFAMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.