xiaomi ekran değişimi
/ Yazan:Xiaomi Teknik Servisi / Blog / / 0 Yorum

Samsung Telefon Servisi

Samsung telefon servisi, arıza tespit, onarım ve parça değişim gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Samsung markası tarafından üretilmiş olan tüm cihazlar kısa bir süre içerisinde tamir edilmektedir. telefon servisi tarafından işlem gören cihazlarda aynı sorun ile karşılaşılması söz konusu değildir. Firmamız tüm sorunları kalıcı bir şekilde ortadan kaldırmaktadır. Ayrıca onarım ve değişimi sırasında yüzde yüz orijinal olan yedek parçalar kullanılmaktadır. Samsung telefon servisi, şarj soketi, ekran değişimi, ses arızası ve soket arızaları gibi farklı sorunları kısa bir süre içerisinde ortadan kaldırmaktadır. Ayrıca tüm işlemler alanında uzman personeller tarafından gerçekleştirilmektedir.

Samsung Telefon Teknik Servisi

Kadıköy Samsung telefon servisi, tüm marka ve modellerinin arızasını kısa bir süre içerisinde gidermektedir. Özellikle de ekran çatlakları veya kırılmaları için yüzde yüz orijinal değişim desteği sağlanmaktadır. Cihazlar öncelikle arıza tespit çalışmalarından geçirilmektedir. Bu sayede sorun kesin olarak ortadan kaldırılmaktadır. Kadıköy telefon servisiparça değişim işlemleri sırasında cihazın daha farklı zararlara maruz kalmaması için gerekli olan önlemleri almaktadır. Tüm parçalar kalite kontrollerinden geçirilmekte ve daha sonra monte edilmektedir. Samsung telefon servisi, yazılım ve elektronik arızalar içinde müşterilerine destek sağlamaktadır.

Samsung Telefon Tamiri

Firmamız tamir işlemlerini tamamen bilimsel yöntemler ile gerçekleştirmektedir. Cihazın tüm parçalarının güvenliği maksimum bir şekilde sağlanmaktadır. Tamir sonrasında ise söz konusu cihaz en 1 günlük süre zarfında testlerden geçirilmektedir. Kadıköy Samsung telefon tamiri personelleri, onarım noktasında bilgi ve tecrübe sahibidir. Ayrıca teknik servis ekiplerimiz parça değişimi, arıza tespiti veya diğer işlemleri teknolojik cihazlar ile gerçekleştirmektedir. Bu sayede de cihazın tamiri çok kısa bir süre içerisinde tamamlanmaktadır.

Samsung Ekran Değişimi

Çatlayan, kırılan veya çizilen ekranlar Samsung telefon servisi tarafından değiştirilmektedir. Değişim öncesinde ise cihazın dokunmatiğinin çalışıp çalışmadığı tespit edilmektedir. Ekranın altında yer alan çift kademeli katmanlarda yine uzman ekiplerimiz tarafından kontrollerden geçirilmektedir. Ayrıca Kadıköy ekran değişimi hizmeti alan müşterilerimize en az 6 ay garanti verilmektedir. Bu süre içerisinde arıza çıkartan ekranlar ise ücretsiz bir şekilde tekrar değiştirilmektedir.

Samsung Telefon Servisi Ücretleri

Firmamız tüm arıza ve onarım hizmetlerini ekonomik fiyatlar ile vermektedir. Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri üzerinden cihaz gönderimi de gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Samsung galaxy telefon servisi tüm il ve ilçeler içinde teknik destek sunmaktadır. Sizde firmamız ile iletişime geçebilir ve cihazınızın ilk günkü performansına geri dönmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca firmamız Apple marka telefonlar içinde onarım hizmeti vermektedir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir