Telefonumun Arka Kamerası Çalışmıyor

Telefonumun Arka Kamerası Çalışmıyor,

Akıllı telefonlarda sıkça karşılaşılan sorunlardan bir tanesi de arka kameranın çalışmamasıdır. Bu sorunun 2 sebebi olabilir. İlki yazılımsal, ikincisi ise donanımsal. Yazılımsal sorunlarda genellikle kullanılmakta olan herhangi bir uygulama kameranın çalışmasına engel olmaktadır. Ya da alınmayan bir güncelleme sebebi ile kamera açılmamaktadır.

Donanımsal sorunlarda ise kamera değişimi yapılması gerekir. Alınan herhangi bir darbe, kamera soketinin zarar görmesi ya da belirli hasarlar kameranın çalışmasına engel olabilmektedir. Bu makalede donanımsal sorunların çözüm yolları sizlerle paylaşılacaktır.

Telefonda Arka Kamera Sorunu

Arka kameranın çalışmamasının en büyük sebebi bir tanesi cihazın kamera kısmından alınan bir darbe sonucunda kamera soketinde veya lensinde yaşanan hasar olarak verilebilir. Tek çözüm yolu ise kamera değişiminin yapılmasıdır. Böyle bir durum ile karşılaşıldığında ya kamera tamamen siyah görüntü verir, ya telefon kamera çalıştırılamıyor uyarısı verir ya da çekim yapılsa bile kötü fotoğraf/video çekimleri yapılır.

Akıllı Telefon Arka Kamera Değişimi

Akıllı telefonlarda arka kamera değişimi uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından cihazınıza özgü ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır.

Kamera değişimi süresi teknik servisimize gelindiğinde 60 dakika içinde yapılmaktadır.
Kamera değişiminde orjinal ürün kullanılmaktadır.
Değişim sonrasında cihaz içerisinde bulunan bilgileriniz kesinlikle silinmez.
Kamera çekim kalitesi ilk günkü haline geri döner.

Arka Kamera Değişim Fiyatları

Telefon arka kamera değişim fiyatları kullanmakta olduğunuz cihazın marka ve modeline göre değişiklik göstermektedir. Örnek olarak hemen aşağıda bulunan fiyat tablosu aracılığı ile Xiaomi arka kamera değişim fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

 

 

MODEL FİYAT
Mİ4 80TL
Mİ4 ÖN KAMERA 60TL
Mİ6 ÖN KAMERA 100TL
Mİ5S 100TL

 

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

GSM : 05343927286

Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik, İstanbul tahtakalede tek sube çalışmaktadır xiaomi hizmet kalitesini ilk Türkiye Öncülük ettik bizden fiyat yada bilgi almadan bilinçsiz müdehale edildiği taktirde daha farklı sorunlarla karşılasabilirsiniz.

ADRES:

Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat:2 No:209, 34116 Fatih/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

 

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Xiaomi Teknik ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

1 Yorum

  • Ahmet taban

    Telefonumun arka kamerası çalışmıyor redmi S2 garantisi var

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir