/ Yazan:Xiaomi Teknik Servisi / Ekran DeğişimihaberlerTeknik ServisXiaomi Teknik Servisi / / 0 Yorum

Xiaomi Dış Cam Değişimi Sadece Xiaomi Teknik’de

Türkiye Xiaomi Dış Cam Değişimi

Dış cam değişimi konusunda kaliteli bir telefon modeli için bütün ihtiyaçlar burada. Özellikle farklı modelleri ile birlikte tüm dünya piyasasını kasıp kavuran Xiaomi, buradaki olağanüstü modelleri ile birlikte gerçekten heyecan yaratıyor ve müşteriler üzerinde iyi bir izlenim bırakıyor.Türkiye Xiaomi dış cam değişimi konusunda yine profesyonel çalışmaları görmekteyiz. Bununla beraber burada sizin için bu kaliteli telefon markasının bazı modellerini sıralamış durumdayız.

Gelin, bu modellere yakından bakalım;

 • Xiaomi Redmi note 5
 • Xiaomi Redmi 5 Plus
 • Xiaomi Redmi Note 4X
 • Xiaomi Redmi S2
 • Xiaomi Redmi 5
 • Xiaomi Redmi Note 5A
 • Xiaomi Mi 4
 • Xiaomi Mİ 5s Plus
 • Xiaomi Redmi 4X
 • Xiaomi Redmi 4A
 • Xiaomi Redmi note 6 Pro
 • Xiaomi Mi 8 Lite
 • Xiaomi Mi A1
 • Xiaomi Mi A2 Lite
 • Xiaomi Mi mix 2
 • Xiaomi Pocophone F1
 • Xiaomi Mi Mix

Burada da görmüş olduğunuz gibi olağanüstü modeller ışıltısıyla dikkat çekerken, dış cam değişimi konusunda profesyonel bir hizmet almayı mutlaka düşünmelisiniz. Teknik servis desteğinin donanımlı yapısı burada size yeni ve özel fırsatlar hazırlamaya devam ediyor.Her geçen gün kabaran bir liste buradan karşınıza çıkmaya devam ediyor.

Xiaomi Ekran Değişimi

Ülkemizde profesyonel olarak bu işi üstlenmiş firma, cam değişimi konusunda garantili bir hizmet sunuyor. Sunulan hizmetle beraber telefon modeli sapasağlam birkaç gün içerisinde size ulaşıyor. Hem kargo sürecinde hem de tamir sürecinde hiçbir endişeniz bulunmamalı.Xiaomi ekran değişimi gerçekten kusursuz bir süreç olarak buradan karşınıza çıkıyor. Artık kırık ekran ya da çatlak cam problemi sizi üzmeyecek.

Xiaomi Cam Değişimi

Telefon ihtiyaçlarını giderme noktasında orijinal parçalarla birlikte değişim süreci başladı. Özellikle Xiaomi cam değişimi konusunda kaliteli bir hizmet ve orijinal parçalar size gerçekten iyi bir fırsat yaratıyor. Telefonu daha uzun ömürlü kullanmak isteyen herkes için, burada birbirinden kaliteli yedek parça seçenekleri bulunmaktadır.

Xiaomi Cam Değişimi Fiyatları

           Xiaomi cam değişimi 200TL

Değişim süresince belli bir yol takip eden deneyimli ekiplerimiz ve güvenilir servis hizmetimiz var. Donanımlı teknik servis ekibi ile birlikte karşınıza çıkardığımız cam dokunmatik değişimi hizmeti ve fiyatlar, gerçekten makul ve ödenebilir koşulları göstermektedir. Xiaomi cam ihtiyacı olduğunda, orijinal seçenekleri ile birlikte bu konuda değişim hizmeti gerçekleştiriyoruz. Yaptığım için sizden talep ettiğimiz rakamlar gerçekten çok uygundur. Cam değişim Fiyatımız 200 TL olarak belirlenmiştir ve hizmet gerçekten sizin için tercih edilecek kalifiye bir hizmeti göstermektedir. Kırık, çatlak ve diğer problemlerde bizi arayın ve kaliteli hizmetten hemen faydalanmayı bir görev olarak kabul edin.

Xiaomi Batarya Değişimi

Telefonun enerji ihtiyacı kesinlikle göz ardı edilemez. Bazı batarya sorunlarında burada başınıza ağrıtacak sonuçlar ortaya çıkabilir.Xiaomi batarya değişimi ile birlikte bu sorunları daha kolay bertaraf edebilirsiniz. Uzman firmanın değişim süreci ve tamirat noktasında size her zaman yardımı devam edecektir. Uygun teklifler için hiç vakit kaybetmeden, ayağınıza kadar gelmiş olan bu fırsatları hemen değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

İletişim ve Kargo Bilgisi

GSM : 05343927286 Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Telefon Tamiri Teknik, İstanbul tahtakalede tek sube çalışmaktadır Telefon Tamiri hizmet kalitesini ilk Türkiye Öncülük ettik bizden fiyat yada bilgi almadan bilinçsiz müdehale edildiği taktirde daha farklı sorunlarla karşılasabilirsiniz.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat:Bodrum -2 No:208, 34116 Fatih/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

 

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Xiaomi Teknik ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir