/ Yazan:Xiaomi Teknik Servisi / Xiaomi Teknik Servisi / / 0 Yorum

Xiaomi Anakart Onarımı

Anakart Nasıl Bozulur?

Kullanmakta olduğunuz akıllı telefonunuz herhangi darbeye,suyla temas,yüksek akım vb. maruz kalır ise cihazın anakartının zarar görme olasılığı yüksektir. Anakart yapı itibariyle hassas parçalardan oluşmaktadır. Anakart diyotlar,entegreler,boardlar ve diğer elektronik bileşenlerden oluşur. Bu nedenle bozulan anakartların onarımı oldukça meşakkatli ve zordur.Servisimiz ekran değişimi dışında Xiaomi anakart sorunlarında servisimiz garantili olarak destek vermektedir.

Anakart Onarımı Nasıl Yapılır?

Anakart onarımı yapabilmek için öncelikle konusunda uzman teknik servis elemanı bulunmalıdır. Diğer önemli konu ise yeni nesil akıllı telefonların destekleyeceği ekipmanlardır. Xiaomi teknik servis olarak tüm xiaomi modellerinde anakart onarımı yapmaktayız. Anakart onarımında aşağıdaki hususlar çok önemlidir;

  • Konusunda uzman personel,
  • Kullanılan parçaların orijinalliği,
  • Kullanılan ekipmanlar,
  • Yapılan işlemin en az 6 ay garantili olmalı

Belirttiğimiz bu hususların tamamlanması cihazınız için aklınızda soru işareti bırakmayacaktır.

Xiaomi Anakart Onarımı

Xiaomi telefon tamiri konusunda oldukça tecrübeli olan xiaomi teknik servisi tüm xiaomi modellerine hizmet vermektedir. Xiaomi akıllı telefonlarda oluşan anakart sorunlarının da onarımını yapmaktadır. Belli modellerde malesef ki kronik sorunlar mevcut, bunların bazıları şu arızalardır; Xiaomi mi5 cihazlarında ki kapanıp açılmama,şarj almama,şarj seviyesi yükselmemesi,xiaomi emmc bozulması gibi sorunlar ile karşılaşılmaktadır. Diğer sorunlar ise batarya sıcaklığı düşük uyarısı,WiFi görmeme,wifi çekiminin azalması,bilgisayar görmeme,ses çıkmaması,ahize sesi gelmemesi gibi problemler anakart ile alakalı sorun olabilir. Unutulmamalıdır ki cihaza arıza tespit yapılmadan net olarak bir bilgi vermek yanlıştır. Xiaomi anakart onarımı ile yukarıdaki saydığımız sorunların onarımı yapmaktayız. Xiaomi mi5 kapanıp açılmama sorunu,xiaomi Mi6 ahize sesi kısılması az ses gelmesi sorunu gün içinde yapılmaktadır.

Xiaomi Anakart Onarım Ücretleri

Öncelikle cihazda arıza tespit etmeden fiyat vermek mümkün değildir. Xiaomi teknik olarak tüm modellerde yüksek kalite uygun fiyat politikasını izlemektedir.Anakart onarımları ortalama olarak 1 hafta gibi bir süre de yapılmaktadır. Yapılan işlemler en az 6 ay garantili olarak sizlere teslim edilmektedir.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

GSM : 05343927286

Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Xiaomi  Teknik Servis ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

GOOGLE YORUMLARIMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

FACEBOOK SAYFAMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir