xiaomi ekran değişimi

Xiaomi Batarya Değişimi Fiyatları

 Xiaomi Batarya Değişimi

Bataryalar özellikle bir müddet sonra işlevini yitirmeye, sorun çıkartmaya başlar. Unutulmamalıdır ki telefondaki her pilin bir kulanım ömrü vardır. Bazı özensiz kullanımlarda bu süre çok daha aza iner. Bu durumda Xiaomi Batarya değişimi gerektirir.

xiaomi mi5S plus batarya değişimi

Ömrünü Yitirmiş Batarya Nasıl Anlaşılır?

Kullanım ömrü sona ermiş, artık değişim zamanı gelmiş bataryaları anlamanın pek çok yolu bulunur. Batarya şişmeleri buna en büyük örnektir. Arka kapağı açılmayan telefonlarda bile batarya şişmelerini gözlemlemek mümkündür. Arka kapakta oluşan tümsek buna en büyük işarettir. Fakat pillerin ömrünü yitirmesi için illaki şişkinlik yapması gerekmez. Varsayalım ki şarjınızı daha yeni doldurdunuz ve seviye çubuğu %95’leri gösterir durumda. Fakat telefonunuzda ufak bir gezinme bile %30’lara inmesine sebep olabiliyor. İşte bu durum Xiaomi Batarya değişimi zamanının geldiğinin en büyük göstergesidir. Cihazın birdenbire kapanması da bu dertten muzdarip olanların sıkça belirttiği sorunlardan bir tanesi.

Isınma Sorunu Batarya Değişimi Gerektirir mi?

Isınma çoğunlukla ömrünü yitirmiş pilden kaynaklanan bir problemdir. Bu ısınma çoğu zaman kullanıcılarda tedirginliğe neden olur. Özellikle ağır uygulamalarda bu sıkça gözlemlenir. Asla göz ardı edilmemesi gereken bir durumdur. Sizin de telefonunuz ısınma yapıyor, pil ömrünü yitirdiğinin sinyallerini veriyorsa hemen firmamıza getirin ilgili incelemeleri yapalım. Gerekli görülürse Xiaomi Batarya değişimi işlemini de kısa sürede tamamlayıp telefonunuzu size teslim edelim.

Pil Değişiminde Telefondaki Veriler Silinir mi?

Kullanıcıların pil değişiminden kaçınmalarının, ertelemelerinin en büyük sebebi telefondaki verilerin silinme korkusudur. Oysa ki firmamızda yapılan hiçbir Xiaomi Batarya değişimi işleminde telefonunuzdaki fotoğraflar, belgeler silinmez. Eğer hala şüpheleriniz var ise başka bir cihaza yedeklemek sizin için iyi bir seçenek olacaktır.

Bataryanın Ömrünü Uzatmak İçin Ne Yapmalı?

Akıllı telefon bataryalarının ömrünü uzatmak için izlenebilecek pek çok yol bulunur. Telefonunuzu şarj halindeyken kullanmamak bu kurallardan biridir. Çoğunlukla bu şekilde kullanımdan dolayı bataryaların ömrü kısalır. Yeni yaptırdığınız Xiaomi Batarya değişimi işleminden sonra da bu hususlara dikkat etmeniz önerilir. Yan sanayi şarj aletleri de pil gücünü adeta emer. Bir yandan şarj ederken bir yandan pilinizin ömründen yer. Yan sanayi şarj aletlerinin patlama, telefona kısa devre yaptırma gibi pek çok tehlikesi de bulunur. Bilgisayarlar veya araç çakmaklıkları telefon şarjı için uygun yerler değildir. Bunlar yeterli akımı telefonunuza sağlayamaz. Veya olması gerekenden fazla akım sağlarsa telefonunuzda geri dönülmez sorunlara sebep olabilir. Özellikle akıllı cep telefonlarını aşırı soğuk ve sıcak ortamlardan korumak gerekir. Aşırı sıcaklar pilinizde patlamaya kadar gidebilecek sonuçlara sebep olabilir. Soğuk ise pilinizdeki gücü emecektir.

Değişiminizi Firmamızda Yaptırın Pişman Olmayın

Pil değişimi her zaman profesyonel ellerde yapılması gereken bir işlem olarak karşımıza çıkar. Kaliteli bir şekilde yapılmamış pil işlemi ileriki zamanlarda cebinizden daha fazla para çıkmasına sebebiyet verir. Firmamız her zaman orijinal parçalar ve profesyonel çalışanları ile hizmet verir. Alanındaki başarısı mesleğe adanmışlığına bağlıdır. Xiaomi Batarya değişimi işlemini oldukça kısa bir sürede gerçekleştirir. Firmamızdan hizmet alan her müşteri, memnuniyet ile ayrılır. Firmamızın fiyatları da diğer yerlere kıyasla oldukça uygundur. Uygun fiyatlar kaliteli hizmet ile birleştiğinde başarı kaçınılmazdır. Firmamızın başarısının sırrı da budur. Siz de batarya değişimi işleminiz için hemen firmamıza başvurun, telefonunuzun modelini belirtin. Yetkili kişiler size anında fiyat sunsun. Firmamıza gelin, kaliteli hizmetin tadını çıkarın.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

GSM : 05343927286

Whatsapp:  05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Xiaomi  Teknik Servis ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

GOOGLE YORUMLARIMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

FACEBOOK SAYFAMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

Ziyaretçi Puanı
[Total: 1 Average: 5]

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir