Xiaomi Batarya Değişimi

Xiaomi akıllı telefonlarının bataryalarının kullanım ömrü zamanla sona ermeye başlayabilir. Her batarya da olduğu gibi bu cihazların bataryasının da bir kullanım ömrü (sayısı) bulunmaktadır. Örneğin ilk zamanlarda bir kaç gün yeterli olabilen batarya zamanla (örneğin 300 kez bataryanın dolması ve boşalması) bir kaç saate kadar düşebilmektedir. Bu sorun ile birlikte batarya şişmesi problemi ile de karşılaşılabilmektedir.

Yukarıda yaşanılan her iki sorunun da çözüm yolu batarya değişiminin yapılmasıdır. Bu yazımı aracılığı ile Xiaomi Teknik’de Xiaomi batarya değişimi nasıl yapılır, nelere dikkat edilir ve değişim fiyatlandırması sizlerle paylaşılacaktır.

Xiaomi batarya değişimi nasıl yapılır ?

Xiaomi batarya değişimi alanında uzman ve uzun yıllara yayılan tecrübeye sahip XİAOMİ teknisyenlerimiz tarafından, özel olarak gerekli teknik servis koşullarının sağlandığı ortamda, cihaza özgü teknisyen ekipmanlar ve orjinal batarya kullanılarak yapılmaktadır.

Xiaomi batarya (pil) değişimi süresi teknik servisimize gelirseniz eğerortalama 45 dakikadır. 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise bu süre 3 (üç) iş günüdür.

1 Batarya değişiminde cihaz modeline uygun orjinal ürün kullanılır.

2 Kesinlikle bilgileriniz silinmez. Pil değişimi yapılmadan önce ya da sonra telefona format atılmaz.

3 Batarya dayanıklılık süresi telefonu ilk aldığını anki haline geri döner.

XİAOMİ BATARYA DEĞİŞİM FİYAT LİSTESİ

Mİ 3 BATARYA DEĞİŞİMİ 65 ₺
Mİ 4 BATARYA DEĞİŞİMİ 70 ₺
Mİ 4C BATARYA DEĞİŞİMİ 70 ₺
Mİ 4İ BATARYA DEĞİŞİMİ 70 ₺
Mİ 4S BATARYA DEĞİŞİMİ 70 ₺
Mİ 5 BATARYA DEĞİŞİMİ 80 ₺
Mİ 5S BATARYA DEĞİŞİMİ 80 ₺
Mİ 5S PLUS BATARYA DEĞİŞİMİ 90 ₺
Mİ 6 BATARYA DEĞİŞİMİ 90 ₺
Mİ MAX 2 BATARYA DEĞİŞİMİ 100 ₺
Mİ MAX BATARYA DEĞİŞİMİ 80 ₺
Mİ MİX BATARYA DEĞİŞİMİ 100 ₺
REDMİ 3S BATARYA DEĞİŞİMİ 70 ₺
REDMİ 4 BATARYA DEĞİŞİMİ 80 ₺
REDMİ 4A BATARYA DEĞİŞİMİ 80 ₺
REDMİ 4X BATARYA DEĞİŞİMİ 80 ₺
REDMİ NOTE 2 BATARYA DEĞİŞİMİ 50 ₺
REDMİ NOTE 3 BATARYA DEĞİŞİMİ 70 ₺
REDMİ NOTE 4 (4X) BATARYA DEĞİŞİMİ 80 ₺
REDMİ PRO BATARYA DEĞİŞİMİ 80₺
 
MEİZU MODELLER
MX4 BATARYA DEĞİŞİMİ 70 ₺
MX5 BATARYA DEĞİŞİMİ 70 ₺
MX6 BATARYA DEĞİŞİMİ 80 ₺
 

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

GSM : 05343927286 Whatsapp: 05437877436

DİKKAT:Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik, İstanbul tahtakalede tek sube çalışmaktadır Xiaomi hizmet kalitesini ilk Türkiye Öncülük ettik bizden fiyat yada bilgi almadan bilinçsiz müdehale edildiği taktirde daha farklı sorunlarla karşılasabilirsiniz.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat:2 No:209, 34116 Fatih/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Xiaomi Teknik ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Teknik servisimizde sadece ekran değişimi değil aynı zamanda diğer parça (batarya, kasa, arka kapak, ses açma/kapama tuşu, güç tuşu, kamera ve benzeri) değişimleri de yapılmaktadır. Yaşamış olduğunuz sorunu servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak paylaşabilir, uzman ve tecrübeli Xiaomi teknisyenlerimiz tarafından çözüm yolları hakkında sizlere bilgi verilmesini sağlayabilirsiniz.

1 Yorum

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir