Xi̇aomi̇ Cep Telefonu Dokunmati̇k Ekran Tami̇ri̇

Ekranlarınızın arızası tamiri veya değişimi mümkün sorunlar olduğundan, bu tarz bir durum ile karşı karşıya kalmanız halinde servisimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Xiaomi Cep Telefonu ekran arızası genelde darbelerden dolayı oluşan hasarlardan meydana gelmektedir.

 

Xiaomi Cep telefonunuzun ekranı kırıldı, Xiaomi cep telefonunuzun ekranı çizildi, Xiaomi cep telefonunuzun ekranı çatladı. Artık yerinizden bile kalkmadan bu sorunlara çözüm bulmanız mümkün. XiaomiTeknik; Xiaomi dokunmatik cam kırıkları, Xiaomi dokunmatik cam çatlakları, Xiaomi ekran (LCD) sorunları (Kırık / Çatlak / Donuyor / Leke var / Pixel hatası) gibi bir çok soruna çözüm getiriyor.

Xiaomi Teknik Xiaomi telefonunuzda oluşabilecek ses problemi, Xiaomi cihazın açılmaması, Xiaomi pilin şarj olmaması, Xiaomi reset yapılamama, Xiaomi butonların çalışmaması, Xiaomi şarj soketi arızası, Xiaomi dokunmatik cam kırığı, Xiaomi panelde soyulma, Xiaomi hafıza kartı, Xiaomi ışık sensörü, Xiaomi kırık cam, Xiaomi ses tuşu, Xiaomi Touch ID, Xiaomi kulaklık, Xiaomi titreşim, Xiaomi sim kart, Xiaomi kablosuz ağ sorunu gibi arızaları gideriyor. Eğer Xiaomi cihazınızın ekranında bir sorun varsa, xiaomiteknikservisi.com‘a girip arıza durumuna göre bize ulaşabilirsiniz.

Xiaomi Cep Telefonu Ekranı Tamiri

– Xiaomi Cep Telefonu ekranımı kırıldı ne yapmalıyım?

– Xiaomi Cep Telefonu ekran görüntüsü çok mu silik?

– Xiaomi Cep Telefonu ekranımda renk bozukluğumu var?

– Xiaomi Cep Telefonu ekranına sıvı mı döküldü ne yapmalıyım?

Yukarıda sıraladığımız sorunlar bir tanesi ya da birkaçı ile karşı karşıya iseniz yapmanız gereken telefonla yada mail yoluyla bizimle iletişime geçmek ve adres kaydınızı bırakmak olacaktır eğer İstanbul içinde iseniz Xiaomi Cep Telefonunuzu uygun ekranı ile değişimi yapmaktadır. Eğer İstanbul dışından bize ulaşıyor iseniz Xiaomi Cep Telefonunuzu paketlemeniz dâhilinde sözleşmeli kargo ile cihazınızı adresinizden aldırıyoruz ve Xiaomi Cep Telefonun ekran tamirini yada ekran değişimi yapıldıktan sonra tekrar adresinize kargo ile gönderiyoruz.

Xiaomi Cep Telefonu ekranı kırıldı nasıl yapılır?

Xiaomi Cep Telefonu görüntü aktarma birimi olan Xiaomi LCD ya da Xiaomi Led sistemleri olarak tasarlanmıştır. Tasarım olarak çok ince ve aynı zamanda hassas olan bu ekranlar bazen en küçük bir darbede ve baskıda kırılabilir ve çoğunlukla çalışamaz duruma gelebilirler. Kırılma çatlama durumunda tamiri mümkün değildir. Yapılması gereken tecrübeli teknik servis elemanları tarafından yenisiyle değiştirilmesidir. Oldukça dikkat gerektiren bir işlem olduğu için mutlaka tecrübeli servis çalışanları tarafından yapılmalıdır.

Biz xiaomiteknikservisi.com olarak bu işlemi hem kendi bünyemizde değişimini yaparak, en kısa sürede bu soruna çözüm getiriyoruz. Değişimini yaptığımız ekranların Garanti süresi 3 aydır.Xiaomi Cep Telefonu ekran arızaları için gerek değişim, gerekse tamiri için XiaomiTeknik Servisi’ne getirebilirsiniz.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

GSM : 05343927286 Whatsapp: 05437877436

DİKKAT:Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik, İstanbul tahtakalede tek sube çalışmaktadır Xiaomi Teknik hizmet kalitesini ilk Türkiye Öncülük ettik bizden fiyat yada bilgi almadan bilinçsiz müdehale edildiği taktirde daha farklı sorunlarla karşılasabilirsiniz.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Fatih/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Xiaomi Teknik ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir