/ Yazan:Xiaomi Teknik Servisi / Ekran DeğişimiTeknik Servis / / 0 Yorum

Xiaomi Cep Telefonu Ekran Tamiri

XİAOMİ DOKUNMATİK EKRAN TAMİRİ

Ekranlarınızın arızası tamiri veya değişimi mümkün sorunlar olduğundan, bu tarz bir durum ile karşı karşıya kalmanız halinde servisimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Xiaomi Cep Telefonu ekran arızası genelde darbelerden dolayı oluşan hasarlardan meydana gelmektedir.

Xiaomi Cep telefonunuzun ekranı kırıldı, Xiaomi cep telefonunuzun ekranı çizildi, Xiaomi cep telefonunuzun ekranı çatladı. Artık yerinizden bile kalkmadan bu sorunlara çözüm bulmanız mümkün. Ekran Tamircisi; Xiaomi dokunmatik cam kırıkları, Xiaomi dokunmatik cam çatlakları, Xiaomi ekran (LCD) sorunları (Kırık / Çatlak / Donuyor / Leke var / Pixel hatası) gibi bir çok soruna çözüm getiriyor.

Ekran Tamircisi Xiaomi telefonunuzda oluşabilecek ses problemi, Xiaomi cihazın açılmaması, Xiaomi pilin şarj olmaması, Xiaomi reset yapılamama, Xiaomi butonların çalışmaması, Xiaomi şarj soketi arızası, Xiaomi dokunmatik cam kırığı, Xiaomi panelde soyulma, Xiaomi hafıza kartı, Xiaomi ışık sensörü, Xiaomi kırık cam, Xiaomi ses tuşu, Xiaomi Touch ID, Xiaomi kulaklık, Xiaomi titreşim, Xiaomi sim kart, Xiaomi kablosuz ağ sorunu gibi arızaları gideriyor. Eğer Xiaomi cihazınızın ekranında bir sorun varsa, Ekrantamircisi.com’a girip arıza durumuna göre, Xiaomi cep telefonu ekran fiyatları hakkında firmamızdan mail yolu ile bir bilgi edinebilirsiniz.

Fiyat ve Stok İçin : 05437877436

 En kısa süre içerisinde onarım ve fiyat hakkında tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

Xiaomi Cep Telefonu Ekranı Tamiri

– Xiaomi Cep Telefonu ekranımı kırıldı ne yapmalıyım?
– Xiaomi Cep Telefonu ekran görüntüsü çok mu silik?
– Xiaomi Cep Telefonu ekranımda renk bozukluğumu var?
– Xiaomi Cep Telefonu ekranına sıvı mı döküldü ne yapmalıyım?

Yukarıda sıraladığımız sorunlar bir tanesi ya da birkaçı ile karşı karşıya iseniz yapmanız gereken telefonla yada mail yoluyla bizimle iletişime geçmek ve adres kaydınızı bırakmak olacaktır eğer İstanbul içinde iseniz Xiaomi Cep Telefonunuzu uygun ekranı ile değişimi yapmaktadır. Eğer İstanbul dışından bize ulaşıyor iseniz Xiaomi Telefonunuzu paketlemeniz dâhilinde sözleşmeli kargo ile cihazınızı adresinizden aldırıyoruz ve Xiaomi telefonun ekran tamirini yada ekran değişimi yapıldıktan sonra tekrar adresinize kargo ile gönderiyoruz.

Xiaomi Cep Telefonu ekranı kırıldı nasıl yapılır?

Xiaomi Cep Telefonu görüntü aktarma birimi olan Xiaomi LCD ya da Xiaomi amoLed sistemleri olarak tasarlanmıştır. Tasarım olarak çok ince ve aynı zamanda hassas olan bu ekranlar bazen en küçük bir darbede ve baskıda kırılabilir ve çoğunlukla çalışamaz duruma gelebilirler. Kırılma çatlama durumunda tamiri mümkün değildir. Yapılması gereken tecrübeli teknik servis elemanları tarafından yenisiyle değiştirilmesidir. Oldukça dikkat gerektiren bir işlem olduğu için mutlaka tecrübeli servis çalışanları tarafından yapılmalıdır. Biz EkranTamricisi.com olarak bu işlemi hem kendi bünyemizde değişimini yaparak, en kısa sürede bu soruna çözüm getiriyoruz. Değişimini yaptığımız ekranların Garanti süresi 3 aydır.

Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları


Ekran değişimi sonrasında parmak izi okuyucusu çalışır mı?

-Evet, Parmak izi butonu değişmediği için  parmak izi okuyucu çalışmaya devam edecektir.


-Cihazınızın tamir olmama veya tam anlamıyla randıman vermeyeğini tespit edilir ise,cihaz sahibi ile görüşülüp ona göre hareket etmekteyiz. Yeni bir telefon veya iadesini yapmaktayız ve herhangi bir arıza ücreti almamaktayız.

Dokunmatik hassasiyet kaybı yaşar mıyım?

-Hayır, Kullandığımız ürünler testlere tabii tutulmakta ve servis orijinal yedek parça kullanmaktayız. A Kalite ve copy ürünlerde bu tarz sorunlar sıkça yaşanmaktadır.


Ekran görüntüsü değişir mi, renklerde farklılık olur mu?

-Hayır, Değiştirilen ekranlar orijinal parça olduğu için herhangi bir fark olmayacaktır.B u konuda özellikle garanti vermekteyiz.


Ekranlarınız orijinal mi?

– Servisimizde kullandığımız orijinal ekranlardır. Hernangi bir aracı firma ve bayiden temin edilmemektedir. Fakat talebe göre yan sanayi ürün kullanmaktayız.


-Servimize ulaşıldığı taktirde, ortalama 1 saat içersinde anakart veya benzeri sorunları olmayan cihazları teslim etmekteyiz.

Garanti süreniz nedir?

-Ekran ve diğer ürünlerin değişimlerinde en az 3-6 ay garanti veriyoruz. Kullanıcı hatası dışında ki herşeyi kapsamaktadır.


Ekran değişimi yanında farklı bir işlem daha yapılacak indirim yapar mısınız?

-Servisimizde ikinci yapılan işlemlerde sadece parça ücreti eklenmekte, ayrı olarak işçilik ücreti eklenmemektedir.


Kasada ezik var ekran yerine oturmaz ise nasıl yapacaksınız?

-Bu soruda modele göre işlem yapılmaktadır. Çünkü bazı modellerde kasa ekran bağlantısı yoktur. Ekrana bağlı kasalı modellerde, Kullandığımız ekranlar orijinal ürün olduğu için herhangi bir yapıştırma işlemi yoktur ve çerçeveli olarak değişmektedir.


İşlem sırasında yanınızda bulunabilir miyim?

-Evet, şeffaf bir şekilde tamir yapmaktayız. Müşterilerimizin aklında soru işareti kalmaması için elimizden geleni yapmaktayız.


 

Size güvenebilir miyim?

-Türkiye geneline yaklaşık 5 Yıldır hizmet vermekteyiz.Gerek Google veya Facebook sayfalarımızdaki kullanıcı yorumlarına göz atabilirsiniz. Şuan da bazı firmalar rekabet arttığı için sahte yorumlar atmaktadır. Sayfamızda ki Tarih ve yorum sayılarını dikkate almanızı öneriyoruz.

Xiaomi cihazların tamirinde sektörde öncü olduk.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir