xiaomi ekran değişimi

Xiaomi Dokunmatik Değişimi

Xiaomi Dokunmatik Değişimi

Xiaomi marka cep telefonlarının ön cam kırılmalarında tamamen değişim yapılabilmektedir. Kırık ekran sökülerek, kısa zamanda yerine orijinal ön cam takılarak ekran eski performansına dönecektir. Ön cam değişimleri ve diğer Xiaomi arıza durumlarında Xiaomi dokunmatik değişimi yapan teknik servisimizle irtibata geçerek, telefonlarınızı tamir ettirebilir, ömürlerini uzatmaya yardımcı olabilirsiniz.

Xiaomi dokunmatik değişimi Nasıl Yapılır?

Xiaomi cep telefonunuzun ekran sorunlarına ve kırılmalarına çözüm bulunmadığı takdirde, telefonunuzun daha büyük arızaları olmasına neden olabilirsiniz. Açık kalan ekran önü, telefonun ana kartına zarar verecek boyutta sorunlara neden olabilmektedir. Xiaomi dokunmatik değişimi, kırık ya da arızalı cam panelin çıkartılarak yerine yeni ve orijinal parçanın takılmasıyla gerçekleşmektedir. Bu işlem sırasında telefonunuzun içinden bilgiler silinmez, telefonunuzu tekrar açtığınızda son gelen mesajı dahil görebilirsiniz.

Ekran çatlakları, kırılmaları ve dokunmatik hasarlarının % 100 onarımı için telefon tamiri İstanbul şubemizle iletişime geçerek, kısa zamanda telefonunuzun arızasının giderilmesini sağlayabilirsiniz. Profesyonel ve uzman teknik ekibimizle Xiaomi telefonlarına garantili bir tamir gerçekleştiririz.

Xiaomi dokunmatik değişiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Xiaomi dokunmatik ekran değişimlerinde güvenilir bir teknik servisten yararlanmanız, telefonunuzu kullanma süresini de artıracaktır. Özellikle Çin malı ekranların takılması ya da yan sanayi kötü ekran değişimleri, telefonunuzun dokunmatik özelliklerinin yavaşlamasına neden olmaktadır. Bu nedenle teknik servisimiz her zaman orijinal parçalar kullanmaktan yanadır. Ancak orijinal parça istemeyen müşterilerimize de 1. Kalite yan sanayi ürünler önererek, telefonlarının arıza durumlarının daha da artmamasını sağlarız.

Ekranın orijinal olduğunu anlamanız için seri numarasını kontrol etmeniz gerekecektir. Aynı zamanda Xiaomi cep telefonlarında sadece full panel değişimi yapılabilmektedir. Ekran değişimini gerçekleştirdikten sonra teknik servisimiz, telefonunuzu incelemenize olanak tanır.

Xiaomi Parmak İzi Tanıma Onarımı

Xiaomi cep telefonlarının parmak izi tanıma özellikleri olan modellerde, bazı durumlardan kaynaklı bozulmalar olabilmektedir. Düşme, çarpma ve telefonun sıvıya maruz kalma durumlarında telefon ana kart arızaları oluştuğu için ekran artık parmak izinizi tanıyamaz. Bunun için Xiaomi dokunmatik değişimi yapan teknik servisimiz, ön cam panellerini full panel olarak değiştirerek, parmak izinizin de tanınmasına olanak tanıyacaktır.

Ekranın sizi tanımama durumlarında tekrar bizimle iletişim kurarak, hatalı olduğunu düşündüğünüz noktaların tekrar tamir edilmesi talebinde bulunabilirsiniz. Uzman ve tecrübeli teknik personelimiz, telefonunuzun düzgün bir şekilde parmak tanıma yapabilmesi için arızayı tespit edecek ve kısa zamanda onarımı gerçekleştirerek size teslim edecektir.

Xiaomi Ekran Değişimi Garantisi

Teknik servisimiz Xiaomi dokunmatik değişimi yaptıktan sonra sizin telefonunuzla ilgili yorumlarınızı dikkate alacaktır. Telefonunuzda olası bir arıza tekrarlandıysa, teknik servisimiz 1 aylık bir garanti sunmaktadır. Bunun için 1 aylık kullanımlarınızda telefonunuzun dokunmatik ekranı ‘’düşürüp tekrar kırmadığınız takdirde’’ bizden kaynaklanan bir durumda tekrar tamir edilebilmektedir.

% 100 garantili ekran değişimleri için İstanbul’da bulunan Xiaomi teknik servisimizle iletişime geçerek kısa zamanda siz de telefon arızasının sona ermesini sağlayabilir, ekran değişimi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Xiaomi Dokunmatik Değişimi Ekran Fiyatları

Xiaomi ekran değiştirme ve orijinal ekran taktırma fiyatları, cep telefonunun modellerine göre değişmektedir. Ekran kırılmaları, dokunmatik çalışmama durumlarına karşı uygulanacak olan tamir şekilleri değişim gösterebilmektedir. Bu nedenle teknik servisimiz orijinal ekran fiyatlarına ve işçilik maliyetine göre tutarlı bir fiyatlandırma listesi bulundurmaktadır.

Xiaomi dokunmatik değişimi için bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde Xiaomi ekran fiyatları hakkında firmamız sizlere yeterli bilgiyi verecektir. Kaliteli ve güvenilir ekran değişimleri için bizimle iletişime geçerek kısa zamanda dokunmatik ekran panellerini full değişim yaptırabilirsiniz. İşte dokunmatik değişim fiyatlarımız

1 Yorum

  • Xiaomi Teknik Servisi

    Xiaomi dokunmatik değişimi nasıl yapılır?

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir