Xiaomi Mi 10 Ultra Ekran Değişimi

0.00

Açıklama

Görselliği ve teknik özellikleriyle en çok tercih edilen telefon markası olan Xiaomi mi 10 ultra içinde bazı durumlarda ekran değişimi gerekebilir. Mutlaka uzman kişiler tarafından yapılması gereken bu işlem aksi halde telefonun daha fazla zarar görmesine neden olacaktır. Ekranının zarar gördüğünün farkına varan kullanıcılar eğer telefonları çalışmaya devam ediyorsa ekrana bir bant yapıştırarak zararın büyümesini önleyebilirler. Yapılacak bu uygulama telefondaki bilgilerin kurtarılması açısından da önemlidir. Donanımlı yapısı nedeniyle Xiaomi mi 10 ultra ekran değişimi ve diğer işlemlerinin mutlaka servis destekli ve sertifikalı firmalarda yapılması gerekmektedir.

Xiaomi Mi 10 Ultra Ekran Değişimi Fiyatı

Marka: Xiaomi Mi 10 Ultra
Yapılacak İşlem: Ekran Değişimi

İçeriğimiz Xiaomi Mi 10 Ultra ekran değişimi hakkında tüm sorularınızı yanıtlar nitelikte. Merak ettiğiniz detayları öğrenebilirsiniz.

Korumalı bir cama sahip olmasına rağmen yaşanılan olumsuz durumlar nedeniyle ekranında çatlama ve kırılma gibi sorunlar yaşanılan Xiaomi mi 10 ultra ekran değişimi 0 TL’ye yapılmaktadır. Sertifikalı firmalarda veya servislerde orijinali ile değiştirilen ekranlara belirli bir süreye kadar garantide verilmektedir.

Verilen garanti süresi içerisinde yaşanılan sorunlar firmalar tarafından karşılanmaktadır. Bu durumlarda ise öncelikle sorunun kullanıcı kaynaklı olup olmadığına bakılmaktadır. İç donanımı da çok kaliteli olan bu ürün sertifika sahibi olmayan firmalarda yaptırılırsa farkı sorunlar ortaya çıkabilir. Piyasada çok sayıda telefonların iç donanımlarında değişimler yapan firmanın bulunması güvenilir firmaların önemini bir kez daha ortaya çıkarmaktadır.

Detaylı fiyat bilgisi için https://teknikmi.com/iletisim/ bu adresden bize ulaşabilirsiniz.

Xiaomi Mi 10 Ultra Ekran Değişimi Süresi

Ekran değişim işlemi büyük bir titizlik isteyen Xiaomi Mi 10 Ultra’nın tüm parçalarının dikkati şekilde ayrılması gerekmektedir. Ekran değişimi hasarın durumuna göre 30-90 dakika içerisinde yapılan bu telefonda il dışına gönderilen servis işlemlerinde süre biraz daha uzamaktadır.

İl dışına gönderilen ekran değişimi işlemlerinde kullanıcıların servislerden hangi kargo firmasıyla anlaşmalı olduklarını öğrenmeleri takip için çok önemlidir. Kargo ile gönderilen ekran değişim işlemlerinin süresi ise çoğunlukla 3 iş günüdür. Kargonun kendi iş akışından kaynaklanan bir gecikme olması halinde değişim söz konusu olabilir. En düşük olasılık olarak değerlendirilmesi gereken bu konularda bile en kısa sürede kargonuz elinize geçecektir.

Kargo ile Gönderimlerde Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Ekran değişimi için kargo gönderimi yapıldığında ücretler müşterilerden alınmamaktadır. Kullanıcılar kargolarını alıcı ödemeli yaptıkları zaman kendilerinden para çıkmamış olur. Ayrıca Xiaomi Mi 10 Ultra ekran değişim işlemlerinde servis hizmeti öncesinde de ödeme yapılmamaktadır. Gönderilen ürüne yapılan servis hizmeti sonrası kullanıcılar havale ve EFT yollarından birisiyle ödemeler yapılmaktadır. Sanal kart ödemeleri ile alakalı da mümkün olan koşullar sağlandığında işlem alınır. Bunun için ödemeden önce ödeme seçenekleri ile alakalı bilgilendirme talep etmelisiniz. Ürün tamirinden önce bedel alınmaması da tercih edenlerin güvenlerini kazanmak ve yapılan işlemle alakalı garanti vermek amacından kaynaklanır.

Hangi Durumlarda Ekran Değişimi Gerekmektedir?

Diğer akıllı telefonlarda olduğu gibi Xiaomi Mi 10 Ultra ekranında da bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Özellikle kullanıcıların büyük bir çoğunluğu çizilme, çatlama veya kırılma gibi durumlarda hemen ekran değişimi talebinde bulunurlar. Bu nedenlere dokunmatik ekranın işlem yapma özelliğini kaybetmesi de eklenebilir. Bu gibi sorunlarda kullanıcılar servis talebinde bulunarak kısa sürede sorunlarını ortadan kaldırabilirler.

Geç karar vermek ve telefonunuzu bu şekilde kullanmaya devam etmek ise var olan sorunların daha da büyümesine ve ek maliyetlerle karşı karşıya kalmanıza neden olabilir. Bundan dolayı ekran değişimleri veya servis için ekranın tamamen kullanılmaz duruma gelmesini beklememek önemlidir. Ekrandaki renk dalgalanmaları, görüntüde değişim olması, görüntü gidip gelmesi ve bahsedildiği gibi ekranın zarar görmesi halinde servisten destek alınmalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Xiaomi Mi 10 Ultra ekran değişimi süresi nedir?

Telefon teknik servisimize geldiğinde ortalama 1 saat içerisinde teslim edilmektedir. Kargo ile gönderildiğinde 3 iş gününde teslim edilmektedir.

Xiaomi Mi 10 Ultra ekran değişimi sonrasında bilgilerim silinir mi?

Bilgileriniz kesinlikle silinmez, sıfırlanmaz dosyalarınıza zarar gelmez.

Xiaomi Mi 10 Ultra ekran değişimi sonrası garanti süresi nedir?

Ekran değişim sonrası garanti 3 aydır.

Xiaomi Mi 10 Ultra ekran değişimi fiyatı nedir?

Ekran değişim fiyatı şuanda belli değildir fiyat bilgisi geldiğinde ekleyeceğiz.

Xiaomi Mi 10 Ultra Teknik Servisi

Teknik servisimizde sadece ekran değişimi değil aynı zamanda diğer parça (batarya, kasa, arka kapak, ses açma/kapama tuşu, güç tuşu, kamera ve benzeri) değişimleri de yapılmaktadır. Yaşamış olduğunuz sorunu servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak paylaşabilir, uzman ve tecrübeli xiaomi teknik servisi teknisyenlerimiz tarafından çözüm yolları hakkında sizlere bilgi verilmesini sağlayabilirsiniz.Güncel ekran değişimi fiyatlarımız

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

GSM : 05343927286

Whatsapp:  05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Teknikmi.com ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

GOOGLE YORUMLARIMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

FACEBOOK SAYFAMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 1 Average: 5]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.