İndirim!

Xiaomi Mi 11 Ekran Değişimi

1,000.00

Xiaomi Mi Note 10 ekran değişimi fiyatı 1000TL’dir. Xiaomi teknik servis garantisi ile birlikte orijinal ürün kullanılmaktadır. Yaptığımız tüm işlemler firmamız tarafından 1 ay boyunca garanti kapsamına girmektedir. Xiaomi Mi Note 10  ekran değişiminden kaynaklı herhangi bir sorunda (Kullanıcı hatası dışındakiler) garanti süresince uzmanlarımız ücretsiz olarak ekran değişimi işlemini yapmaktadır. Unutulmamalıdır ki 1 ay garanti dışında servisimiz ekstrem durumlar dışında yine yardımcı olmaktadır. Ekran değişimi sonrasında olarak koruyucu cam hediye edilmektedir.

Açıklama

Akıllı cihaz alanında adını duyuran ve birbirinden farklı modeller ile adından bahsettirmeye devam eden Xiaomi kendine has bir hayran kitlesi oluşturmayı başarıyor. Telefonların en çok kullanılan aksamları olan ekran konusunda değişim veya arıza giderme işlemleri sıklıkla yapılır. Servisimiz ekranların değiştirilmesinde uzman ve kaliteli bir ekiple çalışır. Sadece şikayetçi olduğunuz konuyla alakalı olmayıp diğer teknik ve donanımsal durumlara da bakılır. Yaptığımız işlemlerin garantili olmasının sonucu olarak titiz ve çözüm odaklı çalışmalar yapıyoruz.

Xiaomi Mi 11 Ekran Değişiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ekran arızası ile karşı karşıya kalan kullanıcıların değişimlerle alakalı dikkat etmesi gereken bazı noktalar vardır:

  • Ekran değişiminde kullanılan malzemenin orijinal olması,
  • Değişimden sonra garanti belgesinin verilmesi,
  • Yapılan işlemle alakalı bilgi verilmesiaksatılmaması gereken noktalardır.

Servisimiz detaylı şekilde ve bahsedilen detaylara uyarak çalışmalarını yapar. Şeffaf bir yaklaşım sergiliyor olmamız da müşterilerimizin daha çok güven duymasına neden olur.

Xiaomi Mi 11 Ekran Değişimi Ücreti

Şikayetiniz sonucunda gerekli olan Xiaomimi 11 ekran değişimi için ne kadar ücret ödeyeceğinizin net olarak hesaplanması oldukça zordur. Sadece ekran için başvuran müşterilerimizin büyük çoğunluğunda farklı şikayetlerin de olduğu görülür. Kullanılan malzemelerin de yedek parça değişimlerinden etkilenerek fiyatlarında değişkenlik olması durumu da yaşanabilir. Net fiyatlandırma için servisimize gelerek uzman teknik birimimizin görüşüne paralel olarak hareket etmelisiniz.

Xiaomi Mi 11 Teknik Servis Fiyatlandırması

Fiyatlandırma yaparken eklenen maliyetleri oluşturan kalemler yedek parça kullanımı ve işçiliktir. Yoğunluk ve tecrübe söz konusu olduğu için işçilik düşük tutulur. Çalışanlarımızın sunduğu fiyatlar yedek parça maliyetine eklenen düşük oranlardaki işçiliklerden meydana gelir. Mümkün olan en iyi hizmeti en uygun rakamlarla vermek adına çaba gösterilir.

Xiaomi Mi 11 Ekran Özellikleri

Ekran özelliklerine bakıldığında boyutunun 6.9 inç olduğu fark edilir. Tasarımına paralel olarak 2400*1080 şeklinde ekran çözünürlüğü tercih edilmiştir. Ekran kalitesi ve donanım açısından yeterli görülen modellerden bir tanesidir.

Xiaomi Mi 11 İçin Aşağıdaki Hizmetleri De Vermekteyiz

Ekran konusunda uzman ve hızlı bir şekilde çalıştığımızı bilen müşterilerimiz aynı zamanda tamir, bakım işlemlerinde de servisimizi tercih eder. Çalışanlarımızın yapacağı değerlendirme ve yönlendirmelerle yedek parça değişimi ve onarım konusunda da yardımcı oluyoruz. Tek adresten birçok işlemi yapar konumda çalışmayı amaçlıyoruz.

Örnek Xiaomi Ekran Değişimi Videosu

Ekran değişimi videosunda görülen kısa şekilde ekranın yerleştirilmesi ve kapatılmasıdır. Elemanlarımız tarafından hassas ve titiz bir çalışmayla yapılan değişimlerde garanti veriyoruz.

Xiaomi Mi 11 Ekranı Kırıldı

Ekran kırılmalarında geç kalınması daha çok maliyetin söz konusu olmasına neden olur. Ekranın çarpma, düşme veya nedensiz yere bir şikayete neden olması durumunda beklemeden hemen servisimize gelmelisiniz. Ekranın kurtarılması mümkün olan kimi durumlarda geç kalan kullanıcılarımızın daha çok sorunla karşı karşıya kaldıkları bir gerçektir.

Garanti Kapsamına Girer mi?

Akıllı cihazınızı alırken ek olarak ekranla alakalı sigorta veya farklı kaskolar yaptırabilirsiniz. Bunun dışında kullanıcı hatasından kaynaklanan durumlar garanti kapsamında değerlendirilmez. Yine de servisimiz mümkün olan en iyi hizmeti vermek adına çalışarak müşterilerini memnun etmek için çabalar.

Sıkça Sorulan Sorular

Xiaomi Mi 11 ekran değişimi süresi nedir?

Telefon teknik servisimize geldiğinde ortalama 1 saat içerisinde teslim edilmektedir. Kargo ile gönderildiğinde 3 iş gününde teslim edilmektedir.

Xiaomi Mi 11 ekran değişimi sonrasında bilgilerim silinir mi?

Bilgileriniz kesinlikle silinmez, sıfırlanmaz dosyalarınıza zarar gelmez.

Xiaomi Mi 11 ekran değişimi sonrası garanti süresi nedir?

Ekran değişim sonrası garanti 3 aydır.

Xiaomi Mi 11 ekran değişimi fiyatı nedir?

Ekran değişim fiyatı şuanda belli değildir fiyat bilgisi geldiğinde ekleyeceğiz.

Xiaomi Mi 11 Teknik Servisi

Teknik servisimizde sadece ekran değişimi değil aynı zamanda diğer parça (batarya, kasa, arka kapak, ses açma/kapama tuşu, güç tuşu, kamera ve benzeri) değişimleri de yapılmaktadır. Yaşamış olduğunuz sorunu servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak paylaşabilir, uzman ve tecrübeli xiaomi teknik servisi teknisyenlerimiz tarafından çözüm yolları hakkında sizlere bilgi verilmesini sağlayabilirsiniz.Güncel ekran değişimi fiyatlarımız

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

GSM : 05343927286

Whatsapp:  05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Teknikmi.com ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

GOOGLE YORUMLARIMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

FACEBOOK SAYFAMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 1 Average: 1]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.