Xi̇aomi̇ Mi̇ 4s Batarya Deği̇şi̇mi̇ Orji̇nal

150.00

Açıklama

Xiaomi  mi 4s batarya değişimi   100TL olup komple yani  orjinal ürün kullanılmaktadır. Bilgileriniz silinmez ve telefon performansında herhangi bir değişim yaşanmaz. Batarya değişimi süresi servisimize gelindiğinde 30 dakika, kargo gönderimi (2 taraflı ücretsiz) yapıldığında 3 (üç) iş günüdür.

Xiaomi  mi 4s batarya değişimi sonrasında bataryanın  1 ay Xiaomi Teknik  imzalı ve kaşeli teknik servis garanti belgesi ile birlikte sizlere teslim edilmektedir.

Xiaomi  mi 4s batarya Değişimi
Xiaomi Mi mi 4s  Batarya değişiminde aşağıdaki maddelere dikkat edilmesi oldukça önemlidir.

Batarya değişimi uzman ve tecrübeli Xiaomi teknisyenleri tarafından yapılmalı,
Teknik servis odası tüm koşulları sağlamalı,
Kullanılan batarya orijinal olmalı,
Batarya tamiri sonrasında 1 ay teknik servis garantisi verilebilmelidir.
Xiaomi Teknik, Türkiye’de batarya değişimi rekorunu elinde bulunduran ve aynı zamanda yukarıdaki maddeler ile birlikte birçok ayrıcalığı sizlere sunan bir teknik servistir. Batarya değişimi rekorumuz Xiaomi Teknik Youtube kanalımızdaki videolarımız ve paylaşılan fotoğraflarımı ile kanıtlanmıştır.

Xiaomi  mi 4s batarya Değişimi Nasıl Yapılır
Xiaomi  mi 4s batarya değişimi profesyonel Xiaomi teknisyenlerimiz tarafından, telefonunuza özel olarak geliştirilmiş cihazlar yardımı ile yapılmaktadır. Teknik servis odamız ise tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmıştır. Bununla birlikte 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmaktadır.

Batarya değişim süresi servisimizde sadece 30 dakika, 2 taraflı Xiaomi Teknik  tarafından karşılanan kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.
Bilgileriniz (rehber, uygulama, galeri, notlar ve benzeri) kesinlikle silinmez. Son halinde kalır.
Performansta yani dokunmatik hızı ve hassasiyetinde, batarya parlaklığı ve çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
Servisimize geldiğinde telefon bataryaını, batarya değişimi sonrasında ise cihazınızı dilediniz kadar inceleme şansınız bulunmaktadır.
Değişim sonrasında herhangi bir tereddüt yaşadığınızda ise ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır.
Xiaomi mi 4s batarya  1 ay Xiaomi Teknik servis garanti belgeniz hazırlanmaktadır. Garanti belgeniz sayesinde batarya ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaştığınız her türlü problem Xiaomi teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulmaktadır.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz
GSM : 05343927286 Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik, İstanbul tahtakalede tek sube çalışmaktadır xiaomi hizmet kalitesini ilk Türkiye Öncülük ettik bizden fiyat yada bilgi almadan bilinçsiz müdehale edildiği taktirde daha farklı sorunlarla karşılasabilirsiniz.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat:2 No:209, 34116 Fatih/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır
İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Xiaomi Teknik ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz bataryaı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Xiaomi  mi 4s batarya Garantiye Girer Mi ?
Xiaomi mi 4s batarya bataryaı bataryaı kırıldığında ilk sorulan soru “Xiaomi  mi 4s batarya  garanti servisi masrafını karşılar mı?” sorusu olmaktadır. Tüm telefon üreticileri tarafında, batarya  darbe alması sonucu çalışamaz hale gelmesi ve sıvı teması tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için garanti kapsamı dışında kalmaktadır.

Hatırlatmak isteriz ki cihazınızı aldığınızda kaskosunu yaptırdı iseniz eğer ve kasko sözleşmesinde batarya bozulması maddesi mevcut ise, kasko firmanız ücretsiz bir şekilde batarya değişimi yapabilir. Bu sebeple kaskonuz var ise mutlaka ilgili şirket ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Xiaomi  mi 4s batarya Teknik Servisi
Teknik servisimizde sadece batarya değişimi değil aynı zamanda diğer parça (batarya, kasa, arka kapak, ses açma/kapama tuşu, güç tuşu, kamera ve benzeri) değişimleri de yapılmaktadır. Yaşamış olduğunuz sorunu servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak paylaşabilir, uzman ve tecrübeli Xiaomi teknisyenlerimiz tarafından çözüm yolları hakkında sizlere bilgi verilmesini sağlayabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.