XİAOMİ Mi 8 EXPLORER EDİTİON EKRAN DEĞİŞİMİ

Xiaomi Mi 8 cam kapak değişimi

xiaomi mi8 ekran değişimi

Xiaomi Mi8 arka kapağı camdan üretilmiştir. Bu sebeple alınan bir darbe ile kırılabilir. Üzerine baskı uygulanmasından dolayı çatlayabilir. Ya da zamanla sert cisimler ile temasından dolayı çizilebilir.

Xiaomi Mi8 arka cam kapağı değiştirilebilir olmadığı için yukarıdaki sorunlar yaşandığında çözüm yolu uzman bir Xiaomi teknisyeni tarafından değişim yapılmasıdır.

Xiaomi Mi8 arka cam kapak değişimi nasıl yapılır

Xiaomi Mi8 arka cam kapak değişimi alanında uzman ve tecrübeli Xiaomi teknisyenlerimiz tarafından, cihaz sağlığı için gerekli tüm koşulların sağlandığı ortamda, özel üretim teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılmaktadır.

Xiaomi Mi8 arka kapak değişim süresi teknik servis adresimize geldiğiniz taktirde ortalama 1 saat, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  1. Bilgileriniz silinmez.
  2. Orjinal arka cam kapak kullanılır.
  3. Onarım yapılan cihazınız garanti verilerek sizlere teslim edilir.

Yapılan onarım işlemlerinden sonra telefon ilk günkü estetik görünümüne geri kavuşur.

Xiaomi Mi8 arka kapak değişim fiyatı

Xiaomi Mi8 arka cam kapak değişimi fiyatı 200 TL’dir. Bu ücrete teknisyen müdahalesi ve kargo ile gönderim yapılıyorsa lojistik masrafları dahildir. Ancak döviz kuru ve üretici firmalara göre ücretler değişiklik gösterebilir. Bu sebeple güncel değişim fiyatı için yorum alanından yazabilir ya da aşağıda paylaşmış olduğumuz müşteri temsilcisi hattımızı arayabilirsiniz.

 

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

GSM : 05343927286

Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Xiaomi  Teknik Servis ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir