xiaomi ekran değişimi

Xiaomi Mi A3 Ekran Değişimi

Xiaomi Mi A3 Ekran Değişimi

Xiaomi Mi A3 akıllı mobil telefonlar, tasarımcılar tüm işlemleri dokunmatik komutlar vererek yapabildiğimiz ekranlar tasarlamışlardır. Bu anlamda, akıllı cep telefon akranları, olabildiğinde, dayanıklı olarak üretilir. Çünkü ekranda herhangi bir nedenle meydana gelebilecek hasar, cihazların işlevini tam anlamıyla yerine getirememesi anlamına gelir. Akıllı telefonlarda ekran problemleri, darbelere ve düşürmelere bağlı olarak gelişebileceği gibi, sıvı teması sonucunda da gerçekleşebilmektedir. Böyle bir durumda cihazın ekran değişiminin orijinal yedek parça ile gerçekleştirilmesi gerekir. Aksi takdirde mevcut olan sorun, devam edebilir ya da maliyetli bir tamir işleminden kısa bir süre sonra ekranın yaşadığı problem tekrarlayabilir.

Xiaomi Mi A3 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Ekran değişimi için firmamızı tercih etmeniz halinde cihazı tarafımıza güvenle teslim edebilirsiniz. Kargo ile ürün göndermek de mümkündür. Sizinle iletişime geçilerek süreç yürütülür ve onarımı tamamlanan cihaz size gönderilir.

Kayıt altına alarak teslim aldığımız cihazınız için uygun ekranı temin ederek hemen çalışmaya başlıyoruz. İlk olarak cihazınızdan hasarlı olan ekran sökülerek çıkarılır. Sonrasında yeni ekran denenir ve uygun görülürse hemen montaja geçilir yeni ekran takıldıktan sonra kalite kontrol yapılır. Bir sorun görülmemesi halinde cihaz teslime hazırdır. Tüm bu işlemler bir gün içinde halledilecektir. Sabah bıraktığınız telefonu öğlene, öğlen bıraktığınızı akşama teslim alabilirsiniz.

Xiaomi Mi A3 Ekran Değişimi Fiyatı

Apple cihazlar kalitesiyle göz doldurduğu gibi fiyatı ile de göz doldurur. Bu yüzden Xiaomi Mi A3 ekranlar fiyatı ile diğer markalara göre kısmen biraz daha pahalıdır. Ancak tabi ki fiyatlar Apple cihazınızın modeline göre farklılık gösterir. Kesin fiyat için firmamızla iletişime geçerek fiyat almanız kararınızı kolaylaştıracaktır.

Onarım Süresi

Cep telefonları herkesin en kıymetli eşyalarındandır. Bir dakika bile ayrı kalmak mümkün değilken, tamire bıraktığınız cihazınızdan günlerce ayrı kalmak düşünülemezdir. İşte bu yüzden sizlere çok hızlı hizmet veriyoruz. Telefonunuzdan bir gün bile ayrı kalmadan onarım sağlıyoruz. Bize teslim ettiğiniz cihazını aynı gün içinde onarılmış bir şekilde yeniden teslim ediyoruz. Sunduğumuz hızlı hizmet sayesinde cihazınız hemen elinizde olacaktır. Üstelik ilk günkü gibi sağlam ve şık olarak kullanmaya devam edersiniz.

Ekran Değişimi Sonrası Kullanıcı Deneyimi

Yüksek fiyatlar ödeyerek aldığınız telefonunuzu emanet edeceğiniz firmanın imajı oldukça önemlidir. Firmamızı tercih eden müşterilerimizin yaptığı olumlu dönüşler bizim en önemli referansımızdır. Ekran değişimi sonrası memnuniyet uzun süre devam eder ve firmamız tavsiye edilir. Siz de müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle çalışabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir