XİAOMİ Mİ MAX 2 TEKNİK SERVİS

XİAOMİ Mİ MAX 2 TEKNİK SERVİS

Xiaomi Mi Max 2 telefonunuzda yaşamış olduğunuz tüm sorunlar uzman ve tecrübeli Xiaomi teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulmaktadır. Teknik servisimizde tüm parça değişimleri yapılabildiği gibi donanımsal sorunlar da tamir edilmektedir.

Şimdi dilerseniz yapılan tamir işlemleri ile birlikte karşılaşılan sorunların çözüm yollarını hemen aşağıda detaylı bir şekilde paylaşalım ve teknik servisimizde değişim işlemlerinin nasıl yapıldığını anlatalım.

Xiaomi Mi Max 2 Ekran Değişimi

Telefonunuzun ekranı kırıldı, ön camı çatladı, dokunmatik alanın bir kısmı ya da tamamı basmıyor, iç ekran kırılması sebebi ile ekrana görüntü gelmiyorsa ekran değişimi yapılması gerekmektedir. Xiaomi Mi Max 2 ekran değişimi fiyatı 250 TL‘dir. Ekran değişimi uzman ve tecrübeli XİAOMİ teknisyenlerimiz tarafından cihazınıza özgü ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır.Değişim sonrası parmak izi ve home tuşunuz çalışmaktadır.

 1. Xiaomi Mi Max 2 ekran değişimi süresi teknik servisimize gelindiğinde 60 dakika, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.
 2. Ekran değişiminde komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılmaktadır.
 3. Telefon içerisinde bulunan bilgileriniz kesinlikle silinmemektedir.
 4. Teknisyenlerimiz ek önlem olarak statik elektrikten arındırıcı bileklik takmaktadırlar.
 5. Telefon ekran performansında yani dokunmatik hızı/hassasiyeti ve ekran parlaklığı/çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmamaktadır.

Xiaomi Mi Max 2 ekran değişiminin ardından hazırlanarak cihazınız sizlere teslim edilir.

Detaylı bilgi için Xiaomi Mi Max 2 Ekran Değişimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Xiaomi Mi Max 2 Teknik Servisimizde Değişim İşlemi

Teknik servisimizde Xiaomi ekran değişimi nasıl yapılmaktadır daha detaylı bir şekilde inceleyebilmeniz için özel olarak teknisyenlerimiz tarafından video çekimleri gerçekleştirilmektedir. Örnek olarak hemen aşağıda bulunan videomuz aracılığı ile Xiaomi Mi Max  ekran değişimi nasıl yapılır tüm detayları ile birlikte izleyebilirsiniz.

Xiaomi Mi Max 2 Batarya Sorunu ve Değişimi

Xiaomi Mi Max 2 ve diğer Xiaomi modellerinde sıkça karşılaşılan sorulardan bir diğeri ise şarjın çabuk bitmesidir. Her batarya da olduğu gibi Xiaomi bataryalarında da bir kullanım sayısı bulunmaktadır. Örnek olarak bu sayı daha önce resmi bir şekilde 500 olarak paylaşılmıştır. Yani zamanla batarya süresi kısalmaktadır. Bununla birlikte bataryada yaşanan şişmeler ve diğer sorunlarda şarj süresini etkileyen faktörler arasında yer almaktadır. Çözüm yolu ise batarya değişimi yapılmasıdır.

Xiaomi Mi Max 2 batarya değişimi fiyatı 0 TL‘dir. Ekran değişiminde olduğu gibi değişim işlemi sonrasında 1 ay garantimiz ile birlikte cihazınız sizlere teslim edilir. Bilgileriniz kesinlikle silinmez ve batarya dayanıklılık süresi ilk günkü haline geri döner.

Xiaomi Mi Max 2 Kasa Sorunu ve Değişimi

Telefonun darbe alması, üzerine baskı uygulanması veya yere düşmesi gibi sorunlar sebebi ile Xiaomi Mi Max 2 hasar görebilmektedir. Genellikle çizilme, eğrilme, ekrandan ayrılma ve düzeltilemeyen sorunlar ile on off açma kapama tuşuda arızalanmaktadır.Xiaomi Mi Max 2 on off açma kapama tuşu değişimi 50 tl’dir.Xiaomi Mi Max 2 kasası tek parça halindedir ve değişimi Xiaomi teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır.Xiaomi Mi Max 2 kasa değişimi fiyatı ise 0 TL‘dir.

Xiaomi Mi Max 2 cihazınızda yaşamış olduğunuz diğer tüm sorunlar da çözüme kavuşturulmaktadır. Yaşamış olduğunuz sorun hakkında bilgi alabilmek için teknik servisimizi arayabilir ya da yorum alanından yazabilirsiniz. Tüm sorularınız profesyonel Xiaomi teknisyenlerimiz tarafından cevaplandırılacaktır.

 

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

GSM : 05343927286

Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik, İstanbul tahtakalede tek sube çalışmaktadır xiaomi hizmet kalitesini ilk Türkiye Öncülük ettik bizden fiyat yada bilgi almadan bilinçsiz müdehale edildiği taktirde daha farklı sorunlarla karşılasabilirsiniz.

ADRES:

Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat:2 No:209, 34116 Fatih/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

 

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Xiaomi Teknik ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

2 Yorum

 • emir c

  telefon wifi az çekiyor çekim kalitesi düştü wifi tamiri yapıyor musunuz

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir