Xiaomi Mi Mix 2S Şaşırtıcı Özelliklerle Geliyor

Çinli teknoloji devi Xiaomi, çerçevesiz ekran ailesine yeni bir cihaz daha eklemeye hazırlanıyor. Mi Mix 2 ‘nin yeni çıkmasına rağmen, yeni çıkacak olan Mi Mix 2S’in detayları gelmeye başladı.

Ülkemizde fiyat-performans açısından büyük ilgi gören Xiaomi, ürünlerine bir yenisini eklemeye hazırlanıyor. Çerçevesiz ekran teknolojisiyle Mi Mix 2S’in görselleri gelmeye başladı. Çinli teknoloji devi Xiaomi, Mi Mix 2’nin satışa sunmasının üzerinden henüz bir kaç ay geçmesine rağmen üretimi durdurmadan devam etmek istiyor. Sızan görsellere göre donanımsal olarak büyük yenilikler sunacak Mi Mix 2S, ekran yönünde de iPhone X’de yer alan çentikli ekran teknoloji kullanacak.

 

 

 

 

 

Xiaomi mi mix 2s özellikleri

QUALCOMM’UN EN İYİ İŞLEMCİSİ KULLANILALACAK!

Xiaomi, Mi Mix 2S’de ekran yönünde değişikliğe gitmeyecek. Ekran boyutunu 6.4 inç büyüklüğünde ve 1080 x 2160 ekran formatında olacak. Ortaya çıkan görsellere göre iPhone X’de yer alan çentikli ekran kullanılacak. Çıkacak olan cihazın en büyük avantajı Qualcomm’un yeni nesil işlemcisi Snapdragon 845 modeli yer alacak.

 

YÜKSEK DEPOLAMA ALANI SUNACAK!

Cihaz hakkında gelen bilgiler arasında 6 GB Ram kapasitesine sahip olacağı söyleniyor. Xiaomi Mi Mix 2S tam 256 GB depolama hafızası yer alacağı söyleniyor.

Batarya konusunda  Xiaomi firması Mi Mix 2S’ de tam 4000 Mah’lık bir bataryaya yer verecek. Bunun yanında 16 MP bir kameranın yer alacağı söyleniyor

 

Xiaomi Mi Mix 2s
Xiaomi Mi Mix 2s

 

 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir