/ Yazan:Xiaomi Teknik Servisi / Ekran DeğişimihaberlerTeknik Servis / / 0 Yorum

Xiaomi mi mix teknik servis

Xiaomi Mix ekran değişimi,cam değişimi soket değişimi program yazılım vb bütün işlemleri hizmetinize sunmaktayız.Diğer bütün model marka fark etmeksizin desteği hizmetinize en iyi şekilde veriyoruz. Hedefimiz birinci derecede kalite hizmet ,güleryüz anlayışıdır.

Xiaomi Mix EKRAN DEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR ?

Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak Xiaomi Mix ekran değişimi işleminiz, günlük iş yoğunlumuza göre 30 dakika ile 2 saat arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm ekran değişimi işlemleri 1 ay yedek parça ve işçilik garantilidir.

Xiaomi Mix ekran değişimi yaparken en sağlıklı ve en uzun ömürlü olan %100 orjinal ekran kulanmaktayız.Orjinal ekran değişimleri uzun vadede en başarılı olan yöntemdir.

Ekran değişimlerinde kullandığımız tüm ekran yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören orjinal kalite ekranlardan oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz orjinal cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıktan sonra elimize ulaşmaktadır. Xiaomi Mix ekran değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun ekran,dokunmatik ve parlaklık testlerini tamamlayıp yeni ekran üzerine ücretsiz Xiaomi Mix ekran koruyucu kırılmaz cam yapıştırdıktan sonra cihazınızı size teslim ediyoruz.

Xiaomi Mix İLE İLGİLİ YAPTIĞIMIZ DİĞER İŞLEMLER:

Xiaomi Mix Ekran Değişimi.

Xiaomi Mix Soket Değişimi

Xiaomi Mix Entegre Değişimi

Xiaomi Mix Cam Değişimi

Xiaomi Mix kamera Değişimi

Xiaomi Mix Full Kasa Değişimi.

Xiaomi Mix5 Batarya Değişimi.

Xiaomi Mix Kulaklık Mikrofon Zil buzzeri.

Xiaomi Mix Yazılım Program Günceleme

Ve benzeri bütün işlemler servisimizde uzman kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir