İndirim!

Xi̇aomi̇ Mi̇4 Ön Kamera Deği̇şi̇mi̇

100.00

Açıklama

Xiaomi Mi4 Ön Kamera Değişimi

Xiaomi Mi4 cihazınızın kamera değişimi gerçekleştiriyoruz. Xiaomi Mi4  telefonunuzu düşürmüş olabilirsiniz. Xiaomi cihazlarında düşme ve çarpma sonucu kamera kırılmaları sıkça görülmektedir.Mİ4 Kamera servisimiz de %100 Orijinal değişimi yapılmaktadır. Değişen Mi4 Kamera  orijinal olup %1 aksaklık dahi olmamaktadır. Cihazınız Kamera değişimi yapıldıktan sonra fabrika çıkış haline dönmektedir.Xiaomi Mi4 Kamera değiştiğinde, kamera görüntüsünde ve odaklamada hiçbir sorun yaşamazsınız.

 

Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları

 


Kamera değiştiğinde odak sorunu olur mu?

Hayır, kamera değişiminde kameranız tamamen değişmekte yani iç kamera lensi ve tüm aksamı orijinal olarak değişmektedir.


Kamera değişim sonrasında fotoğraf kalitesi düşer mi?
Orijinal ürün kullanıldığı için hiçbir fark olmayacaktır. Öncesi ve sonrası yaparak çok rahat test edebilirsiniz.

Kamera değişiminde bilgiler siliniyor mu?
Hiçbir bilgi silinmemektedir. Kamera değişiminde kontrol amaçlı şifre gerekmektedir. Müşteri istemediği sürece yazılımsal olarak müdahalede bulunmuyoruz.

Kamera Neden puslu veya buğulu fotoğraf çeker?

Genellikle kamera camı kırıldığında, hemen değişim yapılmadığı için kamera lensleri tozlanmaktadır.bu yüzden siyah nokta,buğulu ve fotoğraf kalitesinde düşüş yaşanmaktadır.

 


Cihaz Tamir olmaz veya edilmez ise ne olacak?

-Cihazınızın tamir olmama veya tam anlamıyla randıman vermeyeğini tespit edilir ise,cihaz sahibi ile görüşülüp ona göre hareket etmekteyiz. Yeni bir telefon veya iadesini yapmaktayız ve herhangi bir arıza ücreti almamaktayız.

Dokunmatik hassasiyet kaybı yaşar mıyım?

-Hayır, Kullandığımız ürünler testlere tabii tutulmakta ve servis orijinal yedek parça kullanmaktayız. A Kalite ve copy ürünlerde bu tarz sorunlar sıkça yaşanmaktadır.


Ekran görüntüsü değişir mi, renklerde farklılık olur mu?

-Hayır, Değiştirilen ekranlar orijinal parça olduğu için herhangi bir fark olmayacaktır.B u konuda özellikle garanti vermekteyiz.


Ekranlarınız orijinal mi?

– Servisimizde kullandığımız orijinal ekranlardır. Hernangi bir aracı firma ve bayiden temin edilmemektedir. Fakat talebe göre yan sanayi ürün kullanmaktayız.


-Servimize ulaşıldığı taktirde, ortalama 1 saat içersinde anakart veya benzeri sorunları olmayan cihazları teslim etmekteyiz.

Garanti süreniz nedir?

-Ekran ve diğer ürünlerin değişimlerinde en az 3-6 ay garanti veriyoruz. Kullanıcı hatası dışında ki herşeyi kapsamaktadır.


Ekran değişimi yanında farklı bir işlem daha yapılacak indirim yapar mısınız?

-Servisimizde ikinci yapılan işlemlerde sadece parça ücreti eklenmekte, ayrı olarak işçilik ücreti eklenmemektedir.


Kasada ezik var ekran yerine oturmaz ise nasıl yapacaksınız?

-Bu soruda modele göre işlem yapılmaktadır. Çünkü bazı modellerde kasa ekran bağlantısı yoktur. Ekrana bağlı kasalı modellerde, Kullandığımız ekranlar orijinal ürün olduğu için herhangi bir yapıştırma işlemi yoktur ve çerçeveli olarak değişmektedir.


İşlem sırasında yanınızda bulunabilir miyim?

-Evet, şeffaf bir şekilde tamir yapmaktayız. Müşterilerimizin aklında soru işareti kalmaması için elimizden geleni yapmaktayız.


 

Size güvenebilir miyim?

-Türkiye geneline yaklaşık 5 Yıldır hizmet vermekteyiz.Gerek Google veya Facebook sayfalarımızdaki kullanıcı yorumlarına göz atabilirsiniz. Şuan da bazı firmalar rekabet arttığı için sahte yorumlar atmaktadır. Sayfamızda ki Tarih ve yorum sayılarını dikkate almanızı öneriyoruz.

Xiaomi cihazların tamirinde sektörde öncü olduk.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 2 Average: 5]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.