xiaomi ekran değişimi

Xiaomi Mi5 Anakart Onarımı

Xiaomi Anakart Onarımı

Anakart şüphesiz ki telefonlar da dahil olmak üzere tüm elektrikli cihazların en önemli parçasıdır. Anakarat arızasında telefonun hiçbir parçası çalışmaz. Anakartın nasıl bir öneme sahip olduğunu buradan anlamak mümkündür. Telefonun beynidir tabirini kullanmak da doğru olacaktır. Bu anakartlar bazı sebeplere bağlı olarak bozulabilir, kullanım ömrünü tamamlayabilir. Firmamız Xiaomi Mi5 Anakart onarımı yapar.

Anakart Telefonun En Önemli Yapı Taşıdır!

Anakart bir akıllı telefonun en önemli parçasıdır. Anakart düzgün çalışmadığı müddetçe hiçbir parça görevini tam olarak yerine getiremez. Telefonun her bir parçasının işlemesi aslında anakarta bağlıdır. Bir insan nasıl ki beyni olmadan yaşayamazsa telefon anakartı düzgün çalışmadığı sürece telefon ayakta kalamaz. Anakart telefonun her bir parçasına hükmeder. Firmamız Xiaomi Mi5 Anakart onarımı işlemini layığıyla yapar. Böylesine önemli bir parçanın da profesyonel ellerde onarılması gerekir.

Profesyonel Hizmet Uygun Fiyat!

Firmamız profesyonel onarım hizmetlerini oldukça uygun fiyatlara müşterilerine sunar. Anaakart arızası pek çok sebepten meydana gelebilir. En büyük nedenlerinden bir tanesi sıvı temasıdır. Sıvı teması anakart başta olmak üzere şarj soketi, ekran gibi pek çok parçaya zarar verir. Sıvı teması bazen hemen o anda etkisini göstermeyebilir. Telefon arızaları hemen ortaya çıkmayabilir. Fakat zamanla korozyon oluşacak ve anakart arızası gün yüzüne çıkacaktır. Xiaomi Mi5 Anakart onarımı işlemi gerektirecektir.

Telefonunuzun Darbe Almamasına Dikkat Edin!

Telefonun yüksek bir yerden düşmesi ile meydana gelen darbeler ekran da dahil olmak üzere anakarta da ciddi zararlar verir. Anakartı zarar görmüş bir telefon işlevini yerine getiremez. En kısa sürede onarım gerektirir. Bunun için özellikle akıllı telefonların darbe almaması için büyük bir özen göstermek gerekir. Çünkü anakart aslında tüm bilgilerimizi içinde saklayan bir yapıdır. Fotoğraflarımızdan belgelerimize kadar her şeyimiz burada saklıdır. Bu da parçanın önemini belirtmeye yeter.

Bilmediğiniz Yazılımları İndirmeyin!

Telefonlarımıza pek çok uygulama, yazılım indiririz. Peki ya bu yazılımların telefon anakartınızı çökertebileceğini biliyor muydunuz? Evet yanlış duymadınız. Telefon anakartınız zararlı yazılımlar yüzünden işini yapamaz hale gelebilir. Bu durumda Xiaomi Mi5 Anakart onarımı gerektirir. Tüm bunlarla karşılaşmamak için kaynağı güvenli olmayan yazılımları cep telefonlarına yüklemekten kaçınmalıyız. Kaçınmak için biraz geç kaldıysanız ve anakartınız çoktan zarar gördüyse yine de telaş yapmanıza gerek yok! Telefonunuzu hemen firmamıza ulaştırın, uygun fiyatlar ile profesyonel biçimde onaralım.

Yüksek Voltaj da Bir Sebep!

Telefonunuza yüksek voltajda elektrik akımı gelmesi, anakart yanması gibi olaylara sebep olur. Anakart yanması genelde telefonunu bilgisayarda veya otomobilde şarj eden kişilerin cihazlarında görülür. Çünkü bilgisayarlar telefona gitmesi gereken voltajı ayarlayamaz, otomobil çakmaklıkları da öyle! Bir anda gelen yüksek voltaj başınıza anakart yanması gibi büyük dertler açabilir. Yan sanayi şarj aletleri de buna bir sebeptir.

Yan sanayi şarj aletleri de gerekli akımı sağlamakta çeker, telefon arızasına neden olur. Peki anakartınızın voltajdan dolayı zarar gördüğünü nasıl anlarsınız? Anakartınız fazla voltaj sonucu bozulmuş ise siyah bir ekran ile karşılaşmanız muhtemeldir. Bu siyah ekranda hiçbir işlem yapılamaz, telefonunuz adeta kullanılamaz durumdadır. Fakat onarımı doğru bir şekilde yapıldığı takdirde telefonunuzu uzun yıllar sıkıntısız bir şekilde kullanmaya devam etmek mümkün olacaktır. Xiaomi Mi5 Anakart onarımı işlemini firmamız hakkı ile yerine getirir. Telefonunuz çöp olmaktan çıkar, uzun yıllar kullanıma hazır hale gelir. Anakart değişimi sonrası yukarıda bahsedilen hususlara dikkat etmek, yeni anakartınızı zararlardan koruyacaktır.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

GSM : 05343927286

Whatsapp:  05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Xiaomi  Teknik Servis ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

GOOGLE YORUMLARIMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

FACEBOOK SAYFAMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

Genel Puan

 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir