Xiaomi Mi5s Anakart Onarımı Tamiri

350.00

Açıklama

Xiaomi Mi5s Anakart Onarımı

Anakart şüphesiz ki telefonlar da dahil olmak üzere tüm elektrikli cihazların en önemli parçasıdır. Anakarat arızasında telefonun hiçbir parçası çalışmaz. Anakartın nasıl bir öneme sahip olduğunu buradan anlamak mümkündür. Telefonun beynidir tabirini kullanmak da doğru olacaktır. Bu anakartlar bazı sebeplere bağlı olarak bozulabilir, kullanım ömrünü tamamlayabilir. Bunun geri dönüşümü için Anakart onarımı yapmaktayız. Anakart bir akıllı telefonun en önemli parçasıdır. Anakart düzgün çalışmadığı müddetçe hiçbir parça görevini tam olarak yerine getiremez. Telefonun her bir parçasının işlemesi aslında anakarta bağlıdır. Bir insan nasıl ki beyni olmadan yaşayamazsa telefon anakartı düzgün çalışmadığı sürece telefon ayakta kalamaz. Anakart telefonun her bir parçasına hükmeder. Firmamız Xiaomi Anakart onarımı işlemini layığıyla yapar. Böylesine önemli bir parçanın da profesyonel ellerde onarılması gerekir.

Xiaomi Mi5s Anakart tamiri ile ilgili olarak üst düzey kaliteye sahip bir hizmet arıyorsanız doğru yerdesiniz. Ürünler için şüphesiz en çok önem arz eden hususlardan birisi de daha çok anakart ile ilgili olduğunu söylemek mümkün. Çünkü anakart ile ilgili olareak herhangi bir sıkıntı ortaya çıktığı zaman cihazın çalışmasını engeller. Cihaz için anakart en önemli işlevsel donanım parçalarından biri olma özelliğine sahiptir.

Onarım Süresi

Günümüzde telefonlar elimiz ayağımız kadar önem kazanmıştır. Hiç kimse telefonundan bir an bile ayrı kalmak istemiyor. Bu yüzden sizlere en kısa sürede hizmet vermek için azami gayret gösteriyoruz. Tarafımıza teslim ettiğiniz cihazınız en kısa sürede onarılacaktır. 7 ile 15 gün içinde cihazınızı bize bırakıp yapılmış bir şekilde geri almanız mümkündür.  Firmamız tarafından sunulan hızlı hizmetler sayesinde diğer firmalar arasında öne çıkmaktayız. Sizin de işiniz aceleyse, telefonunuzdan uzak kalmak istemiyorsanız, işim bir an önce hallolsun diyorsanız bizimle çalışmalısınız.

Xiaomi Anakart Tamiri Fiyatları

Sektörde uzun zamandan bu yana hizmet veren sorunsuz adreslerden biri olma özelliğine sahibiz. Anakart ve Sıvı Temas Tamiri gibi her türlü taleplerinizi anında yerine getirmek için elimizden geleni yapmaktayız. Hemen sizlerde zaman kaybı yapmadan son derece ekonomik fiyatlar dahilinde Xiaomi Mi5s Anakart tamiri hizmetlerinden de yararlanmaya başlayabilirsiniz.Anakart arızası pek çok sebepten meydana gelebilir. En büyük nedenlerinden bir tanesi sıvı temasıdır. Sıvı teması anakart başta olmak üzere şarj soketi, ekran gibi pek çok parçaya zarar verir. Sıvı teması bazen hemen o anda etkisini göstermeyebilir. Anakart arıza durumuna göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Genellikle ortalama fiyatlarımız 300TL-450TL arasında değişmektedir.

Xiaomi Mi5s Anakart Arızası Nasıl Anlaşılır?

  • Cihazınız şarj almıyor veya şarj ışığı yanıp sönüyor ise
  • Belli süreler aniden kapanıp açılmıyosa
  • Aşırı ısınma ve sıcaklık değeri hep yüksek oluyorsa
  • Normal durumlar dışında donma ve kasma yapıyorsa
  • Ekran arızalı olmamasına rağmen dokunmatik çalışmıyorsa

bu sorunların bir kaçını yaşıyorsanız eğer cihazınızda Anakart sorunu olması muhtemeldir

Xiaomi Mi5s Anakart Ve Sıvı Teması Garati Süresi

Xiaomi Mi5 Anakart Ve Sıvı Teması Onarımı 6 ay teknik servis garantisi ile birlikte olup  orijinal ürün kullanılmaktadır. Bilgileriniz silinmez ve telefon performansında herhangi bir değişim yaşanmaz.Anakart ve sıvı temas süresi  kargo gönderimi (2 taraflı ücretsiz) yapıldığında 7-15 iş günüdür. Xiaomi Mi 5s  anakart ve sıvı temas sonrasında telefonunuz 6 ay Xiaomi Teknik servis garanti belgesi ile birlikte sizlere teslim edilmektedir.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

GSM : 05343927286

Whatsapp:  05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Xiaomi  Teknik Servis ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

GOOGLE YORUMLARIMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

FACEBOOK SAYFAMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 1 Average: 5]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.