xiaomi ekran değişimi
/ Yazan:Xiaomi Teknik Servisi / Xiaomi Teknik Servisi / / 0 Yorum

Xiaomi Mi9T Ekran Değişim Fiyatı

Xiaomi Mi9T Ekran Değişimi

Bilinçli ve donanımlı servis hizmeti ile birlikte Xiaomi Mİ9T ekran değişimi sorun olmaktan çıkarılması mümkün hale gelmektedir. Ekran kırık ise ve buna rağmen görüntü mevcut ise kırık problemini daha da büyütmek için bir bant desteği ile yapıştırma yapabilirsiniz. Bu şekilde hem hasarları kontrol altında tutmak, hem de telefon bilgilerini ve yedeklemeleri kullanmak mümkün olmaktadır. Donanımlı yapısı ile birlikte aynı zamanda teknik servis desteği, kargo avantajlarıyla birlikte burada çok büyük kolaylıklar sağlamaya devam etmektedir.

Xiaomi 9T Ekran Değişimi Fiyatı

Xiaomi Mi 9T ekran değişimi fiyatı 1100TL’dir.Xiaomi teknik servis garantisi ile birlikte orijinal ürün kullanılmaktadır. Yaptığımız tüm işlemler firmamız tarafından 3 ay boyunca garanti kapsamına girmektedir. Xiaomi Mi9T ekran değişiminden kaynaklı herhangi bir sorunda (Kullanıcı hatası dışındakiler) garanti süresince uzmanlarımız ücretsiz olarak ekran değişimi işlemini yapmaktadır. Unutulmamalıdır ki 3 ay garanti dışında servisimiz ekstrem durumlar dışında yine yardımcı olmaktadır. Ekran değişimi sonrasında olarak koruyucu cam hediye edilmektedir.

Xiaomi Orijinal Ekranı Nasıl Anlaşılır

Kullandığımız ekranlar modellere göre değişmekle beraber büyük bir oranı orijinaldir. Orijinal ürünü nasıl anlayabilirsiniz? Öncelikle hissiyat renk tonu ve diğer kasa oranlarına göre kıyaslayarak bunu çok rahat göreceksiniz.Orijinal ürüne garanti verilmelidir. Görseldeki ekran mi9t modelinin orijinal ekranıdır.Bütün olarak değişen ekran yan gövde kasa ile beraber değişmektedir.Ürün görseli servisimize aittir ve diğer modeller için facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

GSM : 05343927286

Whatsapp:  05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo İle Gönderimlerde Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Kargo ile yapılan gönderimlerde kesinlikle işlem öncesinde herhangi bir ücret (kapora vs.) alınmamaktadır. Tarafımıza kargo ile gönderilen cihazlar için herhangi bir kargo ücreti bulunmamaktadır. Alıcı Öder şeklinde gönderimi yapılması gerekmektedir. Kargo servisimize ulaştığı andan itibaren işleme alınmaktadır. Temsilcimiz yapılacak işlem hakkında teyit alarak Teknik Servis personelimize cihazınızı teslim eder ve onarım süresi başlamaktadır. İşlem sonuçlandığında tekrardan size ulaşarak adres ve gönderim için bilgi almaktayız. Ödeme cihaz yapıldıktan sonra alınmakta olup, havale/eft ,kapıda ödeme veya sanal pos ile kredi kartı ile ödeme alınmaktadır. (Kargo Gönderimi sayfası)

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir