Xiaomi Mikrofon Soketi Değişimi

Xiaomi  akıllı telefonunuzun mikrofonundan karşı tarafa ses gitmiyor ise, çok kısık ya da cızırtılı bir şekilde gidiyor ise mikrofon soketi arızalanması sorunu ile karşı karşıya kalıyor olabilirsiniz. Arızalanma sebebi ise mikrofon soketinin oksitlenmesi ve telefonun alt kısımdan alınan darbeler ile hasar görmesinden (kırılması/çatlaması) kaynaklanmaktadır. Böyle bir sorunun tek çözüm yolu ise mikrofon soketi değişiminin yapılmasıdır.

Xiaomi  mikrofon soketi değişimi yapılırken aşağıdaki maddelere dikkat edilmesi cihazınızın gelecekteki sağlığı için oldukça önemlidir. Peki nedir bu maddeler ?

  1. Kullanılan ürün orjinal olmalıdır.
  2. Profesyonel bir Xiaomi  teknisyeni tarafından değişim yapılmalıdır.
  3. Onarım yapılan teknik servis ortamı gerekli tüm koşulları sağlamalıdır.
  4. Sizler için önemli olan bilgiler silinmemelidir.
  5. Telefonunuz mikrofon soketi garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmelidir.

 

Xiaomi Mikrofon Sorunu Çözümü

Xiaomi mikrofon soketi değişimi uzun yıllarca alanında uzmanlaşmış ve tecrübe sahibi olmuş Xiaomi teknisyenlerimiz tarafından, özel üretim teknisyen ekipmanları ve orjinal ürün kullanılarak yapılmaktadır. Teknik servisimize uğrarsanız eğer mikrofon soketi değişim süresi ortalama 45 dakika ile 1 saat arasında değişmektedir. Servisimize gelemeyecek durumda iseniz de 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanarak sadece 3 (üç) iş günü içerisinde mikrofon soketi değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

  1. Mikrofon soketi değişiminde cihaz modeline uygun orjinal ürün kullanılmaktadır.
  2. Değişim yapıldıktan sonra sesiniz karşı tarafa sorunsuz bir şekilde iletilmeye (gitmeye) başlar.
  3. Onarım yapılan teknik servis odası periyodik olarak sterilize edilir. Tamamen statik elektrikten arındırılmış olduğu gibi teknisyenlerimiz ek önlem olarak statik elektrikten arındırıcı bileklik (anlık statik elektriği engellemek için) takarlar.
  4. Telefonunuzu dilediğiniz kadar incelemenize yani karşı tarafı aramıza izin verilmektedir. Herhangi bir tereddütte ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.

Xiaomi Mikrofon Soketi Değişimi Fiyatlandırması

Xiaomi mikrofon soketi değişimi fiyat listesi hemen aşağıda bulunan tablo aracılığı ile paylaşılmıştır. Tablonun sol kısmında telefon modeli, sağ kısmında ise değişim fiyatı bulunmaktadır. Cihaz modeliniz ya da değişim fiyatı tabloda mevcut değil ise firmamızı arayıp müşteri temsilcilerimize bağlanarak ya da yorum alanından yazarak stok açılıp açılamayacağını ve onarım ücretini öğrenebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir