xiaomi ekran değişimi
/ Yazan:Xiaomi Teknik Servisi / Ekran Değişimi / / 0 Yorum

Xiaomi Poco X3 Ekran Değişimi

Xiaomi Poco X3 ekranı kırıldı

Xiaomi Poco X3 ekranı alınan darbeler, yere düşme, üzerine baskı uygulanması ya da benzeri sebeplerden dolayı kırılabilir. Ön camda çatlama yaşanabilir. İç ekran kırılması sebebi ile görüntü gelmeyebilir.Bu tarz sorunları yaşadığınızda ekran değişimi gerekmektedir.

Yaşanılan bu sorunların çözüm yolu ise profesyonel bir Xiaomi teknisyeni tarafından ekran değişiminin yapılmasıdır.

Xiaomi Poco X3 ekran değişimi ücreti

Xiaomi Poco X3 ekran değişimi fiyatı 550 TL‘dir. Verdiğimiz fiyatlara tüm kargo ücretleri ve işçilik dahildir.

Herhangi ekstra bir ücret talep edilmez. Ancak güncel ekran değişimi fiyatı için müşteri temsilcisi hattımızı arayabilirsiniz.

Xiaomi Poco X3 ekran değişimi nasıl yapılır

Xiaomi Poco X3 ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli Xiaomi teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Onarım yapılan teknik servis odasında ise cihaz sağlığı için gerekli tüm güvenlik önlemleri alınır. Teknik servis odamız periyodik olarak sterilize edilir. Tamamen statik elektrikten arındırılmış bir şekilde dizayn edilmiştir. Haftanın 7 günü 24 saat 8 farklı güvenlik kamerası ile denetim altında tutulmaktadır.

Xiaomi Poco X3 ekranını iki şekilde değiştirebilirsiniz. Servisimize gelerek ya da kargo ile gönderim yaparak. Teknik servisimize geldiğinizde ekran değişimi süresi 1 saat, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3-4 iş günüdür.

  1. Ekran değişimi öncesi ya da sonrasında telefon sıfırlanmaz. Bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  2. Telefon ekran performansında yani dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
  3. Orjinal Xiaomi Poco X3 IPS LCD ekran kullanılır.
  4. Ekran değişiminin ardından telefonunuzu dilediğiniz kadar inceleme ve herhangi bir tereddütte ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır.
  5. Garanti süresi içerisinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ise Xiaomi teknisyenlerimiz tarafından ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir