Xiaomi Poco X3 Ekran Değişimi

Açıklama

Xiaomi Poco X3 ekran değişimi, teknik servislerde sıklıkla talep gören işlemler arasında yer almasından dolayı birçok detayı merak edilir. Kullandığınız Xiaomi marka telefonunuzun bazı nedenlerden dolayı ekranında sorun olabilir. Bu durumda yapılması gereken kısa süre içinde ekranın değiştirilmesi için yetkili bir servisten yardım almak olmalıdır. Servislerde bulunan malzemelerin sorunsuz olması, yeterli donanım ve tecrübeye sahiplik birçok açıdan servis seçimini etkilemelidir. Aksi durumda hayatınızın ayrılmaz bir parçası olan telefonunuzun tamiri beklenenden uzun olurken alınan verimde de ciddi anlamda düşüş yaşanır.

Xiaomi Poco X3 Ekran Değişimi Fiyatı

Piyasa şartlarında Xiaomi Poco x3 ekran değişimi için belirlenen bazı rakamların olması değişkenlik olabileceğinin en kesin kanıtıdır. Ekranın değişmesi için gelen bir telefonun tek sorunu bu olmayabileceği gibi ek işlemlerin yapılması da gerekli olabilir. Ek olarak ekranın değişiminde kullanılacak olan malzemenin de orijinal olması yine verim ve uzun süreli kullanım adına atlanmamalıdır. Onarılmış orijinal ekran olması da maliyetin azalması anlamına gelir. İşçilik ve malzemenin toptan olması da bir başka maliyet kalemi olarak eklenir. Fiyatların birçok maliyete göre değişkenlik göstermesi net bir rakamdan bahsedilmesini önler. Bundan dolayı ortalama rakamlar ışığında 300-750 TL arasında bir maliyet oluşabileceğini söylemek daha doğru olacaktır.

Xiaomi Poco X3 Ekran Değişimi Süresi

İşlemlerin değişim süresi servis tekelinde olan birçok nedene bağlıdır. Zamanın ve uzaklığın yeterli olması halinde elden teslim etmek ve almak daha kısa sürede tamir anlamına gelir. Ayrıca ekranda değişim olması için malzeme tedariki beklemeyecek bir servisle görüşmeniz önemli olduğu kadar kısa sürede tamir edilmesi demektir. Onarım ve işlemlerin yapılması yeterli eleman da olduğu kabul edildiğinde ortalama birkaç saat ile 3 gün arasında değişkenlik gösterebilir. Bu süreyi baz alarak işlerinizi düzenleyebilir veya buna uygun şekilde hareket edebilirsiniz. Isınma, ekranda renkle alakalı kalite düşüşü veya kırılma şeklinde başlayan sorunlar daha ileri boyutta tamir işlemlerinin yapılmasına neden olacağından dolayı erkenden servisle görüşmek daha makul olacaktır.

Kargo İle Gönderimlerde Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Kargo gönderimlerinde ödemenin yapılması için tamir işlemlerinin yapılmış olması gerekir. Çünkü servis tamir işlemleri yapılmadan önce kullanıcıdan onay alır ve işlemleri yapmaya başlar. Tamamlanan telefonlar ödemesi alındıktan sonra kullanıcıya yollanır. Sadece onarım olması veya değişim gerektirmesi sürenin değişmesine neden olsa da kargo gönderiminden hemen önce ödemesi anlaşmalı olunan yollar kullanılarak alınır. Havale sistemiyle çalışılmasına ek olarak aynı zamanda kredi kartı ve kapıda ödeme de olabilir.

Hangi Durumlarda Ekran Değişimi Gerekmektedir?

Ekran değişimi gerektiren durumlarda geç kalınmaması en önemli teknik detaydır. Çünkü kullanıcılar bazen gerekli görmediklerinden dolayı erteleyebilir. Bunun yaşanmasını engellemek kullanıcının ek maliyet ve zaman kaybı yaşamasının önüne geçecektir: Ekranda kırılma veya düşme olabilir. Kronik olarak kabul edilen bir arıza başlamasından kaynaklanabilir. Renklerin azalması, temas edildiğinde dokunmatiğin çalışmaması, ısınma olması gibi etmenler de yine değişim anlamlarına gelir. Bunun için değişim yapılmasına ve orijinal malzeme kullanılmasına dayanan bir mantık ve işçilikle sorunun giderilmesi önemlidir. Servis donanımı alınacak olan kalitenin büyük oranda belirlenmesi demektir.

Sıkça Sorulan Sorular

Xiaomi Poco X3 ekran değişimi süresi nedir?

Telefon teknik servisimize geldiğinde ortalama 1 saat içerisinde teslim edilmektedir. Kargo ile gönderildiğinde 3 iş gününde teslim edilmektedir.

Xiaomi Poco X3 ekran değişimi sonrasında bilgilerim silinir mi?

Bilgileriniz kesinlikle silinmez, sıfırlanmaz dosyalarınıza zarar gelmez.

Xiaomi Poco X3 ekran değişimi sonrası garanti süresi nedir?

Ekran değişim sonrası garanti 3 aydır.

Xiaomi Poco X3 ekran değişimi fiyatı nedir?

Ekran değişim fiyatı şuanda belli değildir fiyat bilgisi geldiğinde ekleyeceğiz.

Xiaomi Poco X3 Teknik Servisi

Teknik servisimizde sadece ekran değişimi değil aynı zamanda diğer parça (batarya, kasa, arka kapak, ses açma/kapama tuşu, güç tuşu, kamera ve benzeri) değişimleri de yapılmaktadır. Yaşamış olduğunuz sorunu servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak paylaşabilir, uzman ve tecrübeli xiaomi teknik servisi teknisyenlerimiz tarafından çözüm yolları hakkında sizlere bilgi verilmesini sağlayabilirsiniz. Güncel ekran değişimi fiyatlarımız

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

GSM : 05343927286

Whatsapp:  05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Teknikmi.com ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

GOOGLE YORUMLARIMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

FACEBOOK SAYFAMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.