Xiaomi R1 Özellikleri
/ Yazan:Xiaomi Teknik Servisi / haberlerXiaomi Teknik Servisi / / 0 Yorum

Xiaomi R1 Çerçevesiz Telefonla Uygun Fiyata Satışa Sunulacak

Çerçevesiz ekran olarak tabir edilen yüksek ekran kasa oranına sahip akıllı telefonlar her geçen gün artarken Xiaomi R1 ise bu furyanın en yeni oyuncusu olmaya hazırlanıyor.

Xiaomi R1 nasıl olacak?


Günümüzde akıllı telefon fiyatları her geçen gün artarken Xiaomi’nin ülkemizdeki popülerliği de bununla paralel olarak artıyor. Henüz ülkemizde resmi olarak yer almayan Xiaomi, fiyat performans modelleriyle adından söz ettiriyor.

Bu modellerin en yenisi ise gelen yeni bir sızıntı ile ortaya çıktı. Xiaomi’nin Mi Mix modeliyle başlattığı çerçevesiz ekran furyasına diğer üreticilerde katılmış ve sektörün yeni trendi haline gelmişti.

Neredeyse her cihazda yüksek ekran kasa oranını görür olmamıza rağmen bu modellere öncülük yapan Xiaomi ise Mi Mix ailesi dışında yüksek ekran kasa oranı sunan bir model piyasaya sunmamıştı. Ortaya atılan son iddialara göre Mi 7 ince çerçevelerle gelecekken bunun yanında Redmi Note 5 ve haberimizin asıl konusu olan Xiaomi R1 bu furyanın en yeni üyeleri olacaklar.

Ortaya çıkan görselde Xiaomi R1 ince çerçevelerininde etkisiyle oldukça şık bir görünüme sahip. Bununla birlikte parmak izi okuyucunun yer alıp almadığı bilinmeyen modelde çift ön kamera ve USB Type-C göze çarpıyor.

Fiyatı Ne Olacak?

Mi 6 modelinde olduğu gibi R1 modelinde de kulaklık girişinin olmaması beklenirken modelin fiyatınınsa 225 dolar seviyesinde olması bekleniyor.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir