Xi̇aomi̇ Redmi̇ 4 Batarya Deği̇şi̇mi̇ Orji̇nal

150.00

Açıklama

XiaoMi  Mi RedMi 4 batarya değişiMi   80 TL olup komple yani  orjinal ürün kullanılmaktadır. Bilgileriniz silinmez ve telefon performansında herhangi bir değişim yaşanmaz. Batarya değişiMi süresi servisiMize gelindiğinde RedMi 4 dakika, kargo gönderiMi (2 taraflı ücretsiz) yapıldığında RedMi 4 (üç) iş günüdür.

XiaoMi  Mi RedMi 4 batarya değişiMi sonrasında bataryanın  1 ayXiaomiTeknik  imzalı ve kaşeli teknik servis garanti belgesi ile birlikte sizlere teslim edilmektedir.

XiaoMi  Mi RedMi 4 batarya DeğişiMi
XiaoMi Mi Mi RedMi 4  Batarya değişiMinde aşağıdaki maddelere dikkat edilmesi oldukça önemlidir.

Batarya değişiMi uzman ve tecrübeliXiaomiteknisyenleri tarafından yapılmalı,
Teknik servis odası tüm koşulları sağlamalı,
Kullanılan batarya orijinal olmalı,
Batarya taMiri sonrasında 1 ay teknik servis garantisi verilebilmelidir.
XiaoMi Teknik, Türkiye’de batarya değişiMi rekorunu elinde bulunduran ve aynı zamanda yukarıdaki maddeler ile birlikte birçok ayrıcalığı sizlere sunan bir teknik servistir. Batarya değişiMi rekorumuzXiaomiTeknik Youtube kanalımızdaki videolarımız ve paylaşılan fotoğraflarımı ile kanıtlanmıştır.

XiaoMi  Mi RedMi 4 batarya DeğişiMi Nasıl Yapılır
XiaoMi  Mi RedMi 4 batarya değişiMi profesyonelXiaomiteknisyenleriMiz tarafından, telefonunuza özel olarak geliştirilMiş cihazlar yardımı ile yapılmaktadır. Teknik servis odamız ise tamamen sterilize edilMiş, statik elektrikten arındırılmıştır. Bununla birlikte 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmaktadır.

Batarya değişim süresi servisiMizde sadece RedMi 40 dakika, 2 taraflıXiaomiTeknik  tarafından karşılanan kargo gönderim hizmetiMizden faydalanıldığında ise RedMi 4 (üç) iş günüdür.
Bilgileriniz (rehber, uygulama, galeri, notlar ve benzeri) kesinlikle silinmez. Son halinde kalır.
Performansta yani dokunmatik hızı ve hassasiyetinde, batarya parlaklığı ve çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
ServisiMize geldiğinde telefon bataryaını, batarya değişiMi sonrasında ise cihazınızı dilediniz kadar inceleme şansınız bulunmaktadır.
Değişim sonrasında herhangi bir tereddüt yaşadığınızda ise ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır.
XiaoMi Mi RedMi 4 batarya  1 ayXiaomiTeknik servis garanti belgeniz hazırlanmaktadır. Garanti belgeniz sayesinde batarya ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaştığınız her türlü problemXiaomiteknisyenleriMiz tarafından çözüme kavuşturulmaktadır.

Adres ve İletişim BilgileriMiz
GSM : 054927286 Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubeMiz yoktur.

XiaoMi Teknik, İstanbul tahtakalede tek sube çalışmaktadırXiaomihizmet kalitesini ilk Türkiye Öncülük ettik bizden fiyat yada bilgi almadan bilinçsiz müdehale edildiği taktirde daha farklı sorunlarla karşılasabilirsiniz.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat:2 No:209, RedMi 44116 Fatih/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo GönderiMi Nasıl Yapılır
İstanbul’da ikamet etMiyorsanız ya da teknik servisiMize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisiMiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetiMizden faydalanabilirsiniz. XiaoMi Teknik ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisiMize ulaşan telefonunuz bataryaı uzman teknisyenleriMiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderiMi yapılır. Kargo gönderiMi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo GönderiMi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

XiaoMi  Mi RedMi 4 batarya Garantiye Girer Mi ?
XiaoMi Mi RedMi 4 batarya bataryaı bataryaı kırıldığında ilk sorulan soru “XiaoMi  Mi RedMi 4 batarya  bataryaı bataryaı kırıldı garanti servisi masrafını karşılar mı?” sorusu olmaktadır. Tüm telefon üreticileri tarafında, batarya kırılması, ön camın çatlaması, batarya darbe alması sonucu çalışamaz hale gelmesi ve sıvı teması tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için garanti kapsamı dışında kalmaktadır.

Hatırlatmak isteriz ki cihazınızı aldığınızda kaskosunu yaptırdı iseniz eğer ve kasko sözleşmesinde batarya kırılması maddesi mevcut ise, kasko firmanız ücretsiz bir şekilde batarya değişiMi yapabilir. Bu sebeple kaskonuz var ise mutlaka ilgili şirket ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

XiaoMi  Mi RedMi 4 batarya Teknik Servisi
Teknik servisiMizde sadece batarya değişiMi değil aynı zamanda diğer parça (batarya, kasa, arka kapak, ses açma/kapama tuşu, güç tuşu, kamera ve benzeri) değişimleri de yapılmaktadır. Yaşamış olduğunuz sorunu servisiMizi arayarak ya da yorum alanından yazarak paylaşabilir, uzman ve tecrübeliXiaomiteknisyenleriMiz tarafından çözüm yolları hakkında sizlere bilgi verilmesini sağlayabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.