/ Yazan:Xiaomi Teknik Servisi / Ekran DeğişimihaberlerTeknik ServisXiaomi Teknik Servisi / / 0 Yorum

Xiaomi Redmi 4x Kasa Değişimi

Xiaomi Redmi 4x Kasa Değişimi

Bilgilendirme

Uzman teknik servis personeli tarafından tahmini 60 dk süre içerisinde Xiaomi Redmi 4x kasa değişimi sorunsuz şekilde tamir veya değişimi yapılmakta olup %100 orjinal parça kullanılmaktadır.Cihazınızın tüm testleri uzman ekibimiz tarafından yapılmakta olup ilk günkü performansına eriştirilip beğeni ve hizmetinize sunulmaktadır.

Kasası ezik içik & bozuk cihazınız servisimizde yüksek teknoloji cihazlar ve uzman teknisyenler tarafından arıza tespit programına tabi tutulur.

Cihazınız sökülüp arıza tespiti yapıldıktan sonra, kulaklık mikrofon kasa ve ekran temizlikleri özel olarak yapılır.

Kasa değişimi sonrası cihazınız ilk gün ki gibi olacaktır.

Değiştirilen Kasa orijinal ve garantidir.

Xiaomi Redmi 4x Kasa Değişimi ücreti 80Tl’dir.

Kasa Değişim Süresi

Xiaomi Redmi 4x Kasa Değişimi, mağazamızda yoğunluğa bağlı olarak 30- 60 dakika arasında sürebilmektedir.

İstanbul dışındaysanız cihazınızı kargo ile gönderip kasa değişimi yaptırabilirsiniz

Kasa değişimi tamamlanan cihazınız aynı gün kargoya teslim edilir

Dilerseniz Şubemize gelip cihazınızı tamiri yapılırken izleyebilir testleri yapılan cihazınızı kontrol edip teslim alabilirsiniz.

Xiaomi Redmi 4x Kasa değişimi gibi durumlarda cihazınıza XİAOMİ teknisyenlerimiz tarafından ücretsiz arıza tespiti ve fiyatlandırma yapılmaktadır.

Kargo Ücreti ve Süresi

Kargo ücreti firmamıza ait olup şubemize kasa değişimi için gelen cihazların onarım sonrası testi yapıldıktan sonra aynı gün içinde kargoya verilmektedir.

Bilgilerim Zarar Görür mü?

Xiaomi Redmi 4x Kasa Değişimi veya herhangi bir donanımsal problemlerde cihaz içinde ki bilgilerle alakalı bir işlem yapılmamaktadır. Xiaomi Redmi 4x kasa değişimi sonrası bilgileriniz zarar görmeyecektir.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

GSM : 05343927286

Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik, İstanbul tahtakalede tek sube çalışmaktadır xiaomi hizmet kalitesini ilk Türkiye Öncülük ettik bizden fiyat yada bilgi almadan bilinçsiz müdehale edildiği taktirde daha farklı sorunlarla karşılasabilirsiniz.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat:2 No:209, 34116 Fatih/İstanbul

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. XİAOMİ Teknik ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir