Xiaomi Redmi 5 Plus Cam Değişimi Youtube Kanalımızda

Xiaomi Redmi 5 Plus Cam Değişimi

Xiaomi Redmi 5 Plus bir süreçtir ve bir iki gün içerisinde sonuçlanacak bir çözüm olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle 1 ila 2 iş günü içerisinde ürünleri alıyoruz, tamir ediyoruz ve size teslim ediyoruz. Makul fiyatlı çözümlerle birlikte xiaomi ekran değişimi başta olmak üzere pek çok konuda sizin için çalışmalarla çok önemli avantaj ortaya koyuyoruz. Eğer kargo takibi gerçekleştirmek isterseniz, 406864844 size yardımcı olacak numara olarak gerçekten avantajlı bir süreç başlatacaktır. Pek çok konuda sizin için fırsat sağlayan ürün ve hizmet alternatifleri ile birlikte buradaki makul ve avantajlı seçeneklerden hemen istifade etmeye başlayabilirsiniz. İç ekran problemlerinin karşınızda çıktığı durumlarda elbette ki tamirat yöntemleri farklıdır. Bununla beraber bu yöntemleri kusursuz şekilde geçen firmamız ödeme kolaylıkları konusunda da size önemli avantaj sağlamaktadır. Pek çok konuda tamir ve bakım hizmetleri veren firmamız aynı zamanda parça değişimi gibi standart hizmetler noktasında, en kaliteli ve en nitelikli hizmet sunumuna böyle gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Xiaomi Redmi 5 Plus Lcd (İç Ekran) Değişimi

Darbelere maruz kalan telefon gerçekten tamir edilemez sonuçlarla ortaya çıkabilir. Bu gibi durumlarda özellikle bilinçli firmamızın sizin için gerçekten çok önemli çözümleri bulunmaktadır. Güvenilir kargo hizmeti teknik servis desteği ve aynı zamanda ekran değişimi çalışmaları ile birlikte, firmamızın sizin için hazırlamış olduğu formüller burada dikkat çekmektedir. Xiaomi Redmi 5 Plus ekran değişimi konusunda gerçekten kendini geliştirmiş ve güven sağlamış bir firmayız. Değişim konusundaki yaptığımız başarılı çalışmalar ile birlikte, referansımız en iyi noktaya taşımış durumdayız. Elbette ki birbirinden farklı hizmetler konusunda sizin için yardım sağlamaya açık bir çalışma anlayışı ile beraber sizin yanınızdayız. Pek çok konuda hizmet verdiğimiz gibi, değişim konusunda da son dönemde yapmış olduğumuz çalışmalar gerçekten memnuniyet yaratmaya devam etmektedir. Hem uygun hizmet hem de kabiliyeti yüksek çalışma anlayışı ile birlikte, size bu konuda destek sağlamaya devam ediyoruz.

Xiaomi Redmi 5 Plus Ekran Değişimi Fiyatları

Xiaomi Redmi 5 Plus ekran değişimi

Değişim süresince belli bir yol takip eden deneyimli ekiplerimiz ve güvenilir servis hizmetimiz var. Donanımlı teknik servis ekibi ile birlikte karşınıza çıkardığımız cam dokunmatik değişimi hizmeti ve fiyatlar, gerçekten makul ve ödenebilir koşulları göstermektedir. Xiaomi Redmi 5 Plus ekran ihtiyacı olduğunda, orijinal seçenekleri ile birlikte bu konuda değişim hizmeti gerçekleştiriyoruz. Yaptığım için sizden talep ettiğimiz rakamlar gerçekten çok uygundur. Cam değişim Fiyatımız 200 TL olarak belirlenmiştir ve hizmet gerçekten sizin için tercih edilecek kalifiye bir hizmeti göstermektedir. Kırık, çatlak ve diğer problemlerde bizi arayın ve kaliteli hizmetten hemen faydalanmayı bir görev olarak kabul edin

İletişim ve Kargo Bilgisi

GSM : 05343927286

Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Telefon Tamiri Teknik, İstanbul tahtakalede tek sube çalışmaktadır Telefon Tamiri hizmet kalitesini ilk Türkiye Öncülük ettik bizden fiyat yada bilgi almadan bilinçsiz müdehale edildiği taktirde daha farklı sorunlarla karşılasabilirsiniz.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat:Bodrum -2 No:208, 34116 Fatih/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Xiaomi Teknik ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir