(1 müşteri incelemesi)

Xi̇aomi̇ Redmi̇ Note 4 Ekran Deği̇şi̇mi̇

280.00

Açıklama

Xiaomi Redmi Note 4 Cam Değişimi

Telefonun dokunmatik problemi yoksa veya cam sağlam ise buradaki uygulamanın daha farklı olabileceğini söylemek lazım. Yine de sizden tedarik edilmiş uygun ücretlerle birlikte kaliteli ve güvenilir bir hizmeti ön plana taşıyan bir firmanın avantajlarını görebilirsiniz. Xiaomi Redmi Note 4 ekran değişimi sürecinde her türlü dönemeçte farklı ve özel malzemelerin kullanımı dikkat çekmektedir. Firmamız aynı zamanda kasa değişimi gibi önemli süreçlerde size gerekli desteği vermeye devam etmektedir. Kargo avantajı ve ticaret potansiyeli ile birlikte, firmamızın ulaşım bilgileri size bu konuda yardımcı olacaktır. Kargo nasıl gönderilir? gerçekleştirebilir. Bu şekilde ürün hizmetleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 4 Dokunmatik Değişimi

Ekran kırıklarının çeşitli sonuçları var ve bu sonuçlar özellikle uzman firma tarafından kontrol ediliyor. Tamirat öncesinde öncelikli olarak teşhis etmek ve arıza bildirimi oluşturmak önemli. Bu konuda deneyimli ekipler ve uzman elemanlar çok yönlü olarak çalışmalarına devam ediyor. Buradaki dokunmatik değişiminin yanı sıra batarya değişimi konusunda yine sizin için çözüm oluşturmaya devam ediyoruz. Pek çok konuda kolaylık sağlamaya devam eden şirketimiz, Xiaomi Redmi Note 4 ekran değişimi gibi önemli bir süreçte gerçekten size en önemli katkı ve destek sağlamaya devam etmektedir. Burada hem ürünler orijinaldir hem de değişim süreci tam sizin istediğiniz koşullarda ortaya çıkmaktadır. Memnuniyet yaratan esaslı çalışmalarla birlikte firmamızın bu konuda size sağlamış olduğu kolaylıklar, gerçekten avantajlı bir çözüm olarak kendini göstermeye devam edecektir.

Xiaomi Redmi Note 4 İç Ekran Değişimi

Darbelere maruz kalan telefon gerçekten tamir edilemez sonuçlarla ortaya çıkabilir. Bu gibi durumlarda özellikle bilinçli firmamızın sizin için gerçekten çok önemli çözümleri bulunmaktadır. Güvenilir kargo hizmeti teknik servis desteği ve aynı zamanda ekran değişimi çalışmaları ile birlikte, firmamızın sizin için hazırlamış olduğu formüller burada dikkat çekmektedir. Xiaomi Redmi Note 4 ekran değişimi konusunda gerçekten kendini geliştirmiş ve güven sağlamış bir firmayız. Değişim konusundaki yaptığımız başarılı çalışmalar ile birlikte, referansımız en iyi noktaya taşımış durumdayız. Elbette ki birbirinden farklı hizmetler konusunda sizin için yardım sağlamaya açık bir çalışma anlayışı ile beraber sizin yanınızdayız. Pek çok konuda hizmet verdiğimiz gibi, değişim konusunda da son dönemde yapmış olduğumuz çalışmalar gerçekten memnuniyet yaratmaya devam etmektedir. Hem uygun hizmet hem de kabiliyeti yüksek çalışma anlayışı ile birlikte, size bu konuda destek sağlamaya devam ediyoruz.

 

Xiaomi Redmi Note 4 Ekran Değişimi Fiyatları

Redmi Note 4 Ekran değişimi Fiyatları   Fiyat
Xiaomi Redmi Note 4 Cam değişimi     250
Xiaomi Redmi Note 4 Kasa değişimi     0
Xiaomi Redmi Note 4 Power Tuşu Değişimi     0
Xiaomi Redmi Note 4 Kulaklık Soketi Değişimi     0
Xiaomi Redmi Note 4 Home Tuşu Değişimi     0
Xiaomi Redmi Note 4 Mikrofon Değişimi    0
Xiaomi Redmi Note 4 Sensör Değişimi     0
Xiaomi Redmi Note 4 Sim Kart Yuvası Değişimi      0
Xiaomi Redmi Note 4 Batarya Değişimi      0

 

Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları


Ekran değişimi sonrasında parmak izi okuyucusu çalışır mı?

-Evet, Parmak izi butonu değişmediği için  parmak izi okuyucu çalışmaya devam edecektir.


Cihazım tamir olmaz ise ne olacak?

-Cihazınızın tamir olmama veya tam anlamıyla randıman vermeyeğini tespit edilir ise,cihaz sahibi ile görüşülüp ona göre hareket etmekteyiz. Yeni bir telefon veya iadesini yapmaktayız ve herhangi bir arıza ücreti almamaktayız.

Dokunmatik hassasiyet kaybı yaşar mıyım?

-Hayır, Kullandığımız ürünler testlere tabii tutulmakta ve servis orijinal yedek parça kullanmaktayız. A Kalite ve copy ürünlerde bu tarz sorunlar sıkça yaşanmaktadır.


Ekran görüntüsü değişir mi, renklerde farklılık olur mu?

-Hayır, Değiştirilen ekranlar orijinal parça olduğu için herhangi bir fark olmayacaktır.B u konuda özellikle garanti vermekteyiz.


Ekranlarınız orijinal mi?

– Servisimizde kullandığımız orijinal ekranlardır. Hernangi bir aracı firma ve bayiden temin edilmemektedir. Fakat talebe göre yan sanayi ürün kullanmaktayız.


Tamir işlemi ne kadar sürüyor?

-Servimize ulaşıldığı taktirde, ortalama 1 saat içersinde anakart veya benzeri sorunları olmayan cihazları teslim etmekteyiz.

Garanti süreniz nedir?

-Ekran ve diğer ürünlerin değişimlerinde en az 3-6 ay garanti veriyoruz. Kullanıcı hatası dışında ki herşeyi kapsamaktadır.


Ekran değişimi yanında farklı bir işlem daha yapılacak indirim yapar mısınız?

-Servisimizde ikinci yapılan işlemlerde sadece parça ücreti eklenmekte, ayrı olarak işçilik ücreti eklenmemektedir.


Kasada ezik var ekran yerine oturmaz ise nasıl yapacaksınız?

-Bu soruda modele göre işlem yapılmaktadır. Çünkü bazı modellerde kasa ekran bağlantısı yoktur. Ekrana bağlı kasalı modellerde, Kullandığımız ekranlar orijinal ürün olduğu için herhangi bir yapıştırma işlemi yoktur ve çerçeveli olarak değişmektedir.


İşlem sırasında yanınızda bulunabilir miyim?

-Evet, şeffaf bir şekilde tamir yapmaktayız. Müşterilerimizin aklında soru işareti kalmaması için elimizden geleni yapmaktayız.


Size güvenebilir miyim?

-Türkiye geneline yaklaşık 5 Yıldır hizmet vermekteyiz.Gerek Google veya Facebook sayfalarımızdaki kullanıcı yorumlarına göz atabilirsiniz. Şuan da bazı firmalar rekabet arttığı için sahte yorumlar atmaktadır. Sayfamızda ki Tarih ve yorum sayılarını dikkate almanızı öneriyoruz.

Xiaomi cihazların tamirinde sektörde öncü olduk.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

GSM : 05343927286

Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik, İstanbul tahtakalede tek sube çalışmaktadır Telefon Tamiri hizmet kalitesini ilk Türkiye Öncülük ettik bizden fiyat yada bilgi almadan bilinçsiz müdehale edildiği taktirde daha farklı sorunlarla karşılasabilirsiniz.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat:-2 No:208, Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

 

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Xiaomi Teknik ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 1 Average: 5]

Xi̇aomi̇ Redmi̇ Note 4 Ekran Deği̇şi̇mi̇ için 1 inceleme

  1. Xiaomi Teknik Servisi

    iyi

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.