xiaomi_haber

Xiaomi Redmi Note 5A Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi Note 5A Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Uygun fiyat garantisi orijinal ürün değişimi hızlı servis-Xiaomi Redmi Note 5A ekran fiyatımız değişim detayları Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak  ekran değişimi işleminiz, günlük iş yoğunlumuza göre 40 dakika 60 dakika  arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm ekran değişimi işlemleri 1 ay yedek parça ve işçilik garantilidir.

Xiaomi Ekran Değişimi Fiyatı

Xiaomi Redmi Note 5A ekran değişimi yaparken en sağlıklı ve en uzun ömürlü olan %100 orijinal ekran kulanmaktayız. orijinal ekran değişimleri uzun vadede en başarılı olan yöntemdir.Xiaomi ekran değişim fiyatlarımız aşağıdaki tabloda yer verilmiştir

MODELEKRAN DEĞİŞİM FİYATI
Mİ 4 ORİJİNAL EKRAN DEĞİŞİMİ250.00 ₺
Mİ 4 A KALİTE EKRAN DEĞİŞİMİ170.00 ₺
Mİ5X /A1 ORİJİNAL EKRAN DEĞİŞİMİ350.00 ₺
Mİ5X /A1 A KALİTE EKRAN DEĞİŞİMİ200.00 ₺
Mİ5 ORİJİNAL EKRAN DEĞİŞİMİ350.00 ₺
Mİ5S ORİJİNAL EKRAN DEĞİŞİMİ400.00 ₺
Mİ5S A KALİTE EKRAN DEĞİŞİMİ250.00 ₺
Mİ5S PLUS ORİJİNAL EKRAN DEĞİŞİMİ350.00 ₺
Mİ6 ORİJİNAL EKRAN DEĞİŞİMİ400.00 ₺
Mİ NOTE 3 ORİJİNAL EKRAN DEĞİŞİMİ400.00 ₺
Mİ 6X -A2 ORİJİNAL EKRAN DEĞİŞİMİ300.00 ₺
Mİ 6X -A2 A KALİTE EKRAN DEĞİŞİMİ200.00 ₺
REDMİ 4A ORİJİNAL EKRAN DEĞİŞİMİ280.00 ₺
REDMİ 4X ORİJİNAL EKRAN DEĞİŞİMİ280.00 ₺
REDMİ 5A ORİJİNAL EKRAN DEĞİŞİMİ250.00 ₺
REDMİ NOTE 3 ORİJİNAL EKRAN DEĞİŞİMİ230.00 ₺
REDMİ NOTE 4 ORİJİNAL EKRAN DEĞİŞİMİ250.00 ₺
REDMİ NOTE 5A PRİME ORİJİNAL EKRAN DEĞİŞİMİ250.00 ₺
REDMİ NOTE 5/PRO ORİJİNAL EKRAN DEĞİŞİMİ300.00 ₺
REDMİ NOTE 5/PRO A KALİTE EKRAN DEĞİŞİMİ200.00 ₺
REDMİ 5 ORİJİNAL EKRAN DEĞİŞİMİ250.00 ₺
REDMİ 5 PLUS ORİJİNAL EKRAN DEĞİŞİMİ300.00 ₺
REDMİ 5 PLUS A KALİTE EKRAN DEĞİŞİMİ200.00 ₺
REDMİ S2 ORİJİNAL EKRAN DEĞİŞİMİ350.00 ₺
Mİ NOTE 2 ORİJİNAL EKRAN DEĞİŞİMİ850.00 ₺
Mİ MİX 2 ORİJİNAL EKRAN DEĞİŞİMİ400.00 ₺
Mİ MİX 2S ORİJİNAL EKRAN DEĞİŞİMİ500.00 ₺
Mİ MİX ORİJİNAL EKRAN DEĞİŞİMİ400.00 ₺
Mİ MİX A KALİTE EKRAN DEĞİŞİMİ300.00 ₺
Mİ MAX 3 ORİJİNAL EKRAN DEĞİŞİMİ450.00 ₺
Mİ MAX 2 ORİJİNAL EKRAN DEĞİŞİMİ450.00 ₺
Mİ MAX 2 A KALİTE EKRAN DEĞİŞİMİ250.00 ₺
Mİ MAX ORİJİNAL EKRAN DEĞİŞİMİ280.00 ₺
REDMİ PRO ORİJİNAL EKRAN DEĞİŞİMİ350.00 ₺
Mİ 8 ORİJİNAL EKRAN DEĞİŞİMİ800.00 ₺
Mİ 8 A KALİTE EKRAN DEĞİŞİMİ550.00 ₺
Mİ 8 LİTE ORİJİNAL EKRAN DEĞİŞİMİ300.00 ₺
POCOPHONE F1 ORİJİNAL EKRAN DEĞİŞİMİ300.00 ₺

Xiaomi Redmi Note 5A ekran değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun ekran,dokunmatik ve parlaklık testlerini tamamlayıp yeni ekran üzerine ücretsiz Xiaomi Redmi Note 5A  ekran koruyucu kırılmaz cam yapıştırdıktan sonra cihazınızı size teslim ediyoruz.

Xiaomi Redmi Note 5A Kamera değişimi

Xiaomi Redmi Note 5A cep telefonumuzun özeliklerin başında gelen kamera özelikleri çok önemli bir yer tutuyor. Akıllı telefonlarda bulunan kameralar kullanıcılar için çok önemli bir yer tutuyor.Cep telefonumuzun ön ve arka kamerası tamemen bağımsız çalışmaktadır. 

Xiaomi Redmi Note 5A Arka Kapak Değişimi

Xiaomi  Redmi Note 5A Arka Kapak Değişimi: cep telefonlarımızı günlük hayatımızda kulandığımız zamanlarda talihsiz kazalar sonucunda kırılan arka kapaklar orijinal bir şekilde mağazamız değiştirmektedir.Ürünlerimiz kesinlikle orijinal olup mağazamız tarafında renk atması ve benzeri hatalar sonucunda oluşacak sorunlara karşı 6 ay garanti vermektedir.

Xiaomi Redmi Note 5A Cep telefon Hoparlör tamiri

Cep telefon sorunların en çok raslanan ses problemlerin başında gelen zil ses müzik sesi ve benzeri ses sorunların çözümü olraka firmamız orijinal parça değişimi yapılmaktadır.Telefonunuz ilk aldığınız gün gibi orijinal sesine sahip olur firmamız takılan bütün parçalar orijinal olup mağazamızca 6 ay garanti vermekteyiz.

Xiaomi Redmi Note 5A Mikrofon Değişimi

Bütün akılı cep telefonların 2 veya 3 mikrofon bulunmaktadır.cep telefonunuz karşıya ses gitmiyorsa. veya whatsapp ve benzeri sosyal ağ üzerinde konuşutuğun zaman üst mikrofon çalışmıyorsa Kesin çözüm bizde bütün model cep telefon mikrofonları orijinal olarak değişimini sağlıyoruz. İlk aldığınız gibi güzel bir ses görüştüğünüz kişiye gider.Kaliteli hizmet sunan firmamız değişim sonrası oluşacak mikrofon sorununa 6 ay garanti vermektedir.

Xiaomi Redmi Note 5A Sıvı Teması Onarımı

Xiaomi Cep telefonları elektronik anlamda sıvı temasına maruz kaldığı durumda cihazın elektronik ünitesi olan anakartından zarar görür. Sebebi ise cihazın çalışması için var olan gerekli voltaj değerlerinin devre üzerinde etkin bir şekilde geziyor olmasından kaynaklanmaktadır. 

Xiaomi Redmi Note 5A Batarya Değişimi

En hızlı en kaliteli hizmet veren firmamız,20 dakika gibi bir sürede telefonunuzun içindeki bilgiler silinmeden bataryanız teknisyen ustalarımızca değiştirilebilir.Telefonunuzun pil göstergesi yüzde 80 iken bir anda yüzde 40’lara veya yüzde 30’lere düştüğünü görebilirsiniz. Veya pil göstergesi sürekli olarak yüzde 100’ü gösterirken siz telefonu kullandığınız sırada bir anda kapabilir. Ya da telefonunuzu şarj ederken yüzde 40’ta görünen pil göstergesi birden yüzde 90’ı gösterebilir. Şarjdan çıkarttığınızda yüzde 50’ye hemen düşebilir. Bu veya bunlara benzer durumlarda pilinizin ömrü bitmiş veya sonlarına geldiğini göstermektedir. Pil değişimi sonrası telefonunuzun şarj süresi eski performansına kavuşur.İstanbul veya türkiyenin neresinden olursanız olun ücretsiz kargo hizmetimiz mevcutur. Bütün ürünlerimiz garantilidir.

Xiaomi Redmi Note 5A şarj Soket Değişimi

Xiaomikullanıcısının en çok karşılaştığı sorunlardan biride telefonun şarj olmamasıdır. Eğer cep telefonunuz şarj olmuyorsa, sorun şarj soketi kaynaklı olabilir. Şarj soketi tamirini; uzman teknik ekibimizle hızlı, profesyonel ve uygun fiyata sağlıyoruz. cep telefonunuzun şarj soketinin üzerinde kulaklık soketi ve mikrofon entegre benzeri parçalar bulunmaktadır.cep telefonunuz şarj olmuyor,cep telefonunuz bilgisayarı görmüyor,cep telefonunuz mikrofonu çalışmıyor gibi şikayetleriniz varsa, büyük bir ihtimalle şarj soketinin değişmesi gerekmektedir. cep telefonunuzun şarj soketi; orijinal olmayan adaptör kullanmak, araç üzerinden şarj etmek, sıvı teması, tozlanma, orijinal olmayan USB kablo ile şarj etme ve çarpma gibi sebeplerden dolayı bozulur. Bazı durumlarda aşırı zorlama içerisine yabancı madde sıkışması gibi komplikasyonlar da olabilir. 

Xiaomi Redmi Note 5A Kasa Değişimi

Mağazamızda bütün model cep telefon orijinal kapak kasa değişimi 1 saat gibi bir zamanda orijinal fabrika çıkışı gibi siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz.Cep telefonları fabrika çıkışı itibariyle alüminyum alaşım kasaya sahiptirler. Kullanıma bağlı olarak bu telefon kasaları çizilebilir, kırılabilir, ezilebilir, bükülebilir veya belli bir süre sonra deforme olabilir. Deformasyona uğrayan cep telefonlarınızın kasalarını sıfırı ile değiştirerek ilk günkü yeni görüntüsüne kavuşturuyoruz. 

Xiaomi Redmi Note 5A Yazılım Güncelemesi

Cep telefonunuz ister android ister İOS ister windows olsun yazılım hatası olan cihazlarınızı orijinal bir şekilde özel boxlarıyla yazılımlarınız yüklüyoruz.Cep telefonunuz orijinal haline getiriyoruz tek yapmanız gerek bize uğramanız

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir