Xiaomi Redmi Note 8 Ekran Değişimi
/ Yazan:teknikmi / Blog / / 0 Yorum

Xiaomi Redmi Note 8 Ekran Değişimi

Son zamanlarda oldukça popüler bir marka olan Xiaomi, çeşitli akıllı telefon modelleriyle, kullanıcıların gönlünü fethetmektedir. Her şeyden önce akıllı telefon ile neredeyse bütün işlemlerinizi pratik ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Çeşitli uygulamaları indirebilmenizin yanı sıra, sınırsız müzik ve video keyfini sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Bütün işleriniz için takviminizi ayarlayıp, kendiniz için hatırlatıcı oluşturabilirsiniz. Not kısmına, dilediğiniz her şeyi yazıp çizebilirsiniz. Ayrıca, Xiaomi markasının üstün özellikli kameraları sayesinde, hem kendinizin ve sevdiklerinizin hem de çeşitli manzaraların fotoğraflarını istediğiniz gibi çekip düzenleyebilirsiniz. Yakın çekim, uzak çekim, portre ve panorama gibi çeşitli çekim modlarını kullanabilirsiniz. Siz de xiaomi redmi note 8 ekran değişimi ihtiyacı duyarsanız, bizim firmamızı tercih edin.

Xiaomi Redmi Note 8 Ekran Değişimi
Xiaomi Redmi Note 8 Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi Note 8 Özellikleri

Xiaomi Redmi Note 8, bir akıllı telefondan bekleyebileceğiniz maksimum performansı sağlamaktadır.

Özellikleri arasında ise şunlar bulunmaktadır;

 • 64 GB hafıza
 • Üstün batarya kapasitesi
 • Kaliteli ön kamera ve arka kameralar
 • Hem dayanıklı hem de yüksek çözünürlüklü ekran
 • Parmak izi ve yüz tanıma kilidi
 • 4 GB Ram
 • 8 çekirdek
 • 6,3 inç ekran genişliği
 • 5 adet kamera
 • 4,5G mobil bağlantı hızı
 • 256 GB’a kadar genişletilebilen hafıza
 • 190 gram ağırlık
 • 158.3 x 75.3 x 8.4 milimetre boyutlar

Bunlar Xiaomi Redmi Note 8 modelinin üstün özellikleridir. En çok tercih edilmesinin sebepleri arasında şarjının uzun süre dayanması ve çabuk şarj olması, geniş depolama alanı ve kaliteli kameralara sahip olması bulunmaktadır.

64 GB Hafıza Kapasitesi

En dikkat çeken özelliklerinden birisi 64 GB hafızası olan Xiaomi Redmi Note 8, sizlere dilediğiniz her türlü belgeyi, fotoğrafı, videoyu ve çeşitli dokümanları depolama hizmeti sağlıyor. Ayrıca hafızası 256 GB’a kadar genişletilebilir. Bu özelliği de sizleri çok fazla cezbedecek. Her türlü medya belgesini, 3 boyutlu fotoğrafları ve duvar kağıtlarını, videoları, ses kayıtlarını ve aklınıza gelen her türlü belgeyi dilediğiniz gibi depolayabileceksiniz. Ayrıca, Xiaomi Redmi Note 8, 4 GB büyüklüğünde bir belleğe sahiptir.

Üstün Batarya Ve Şarj Özelliği

Xiaomi Redmi Note 8’in sahip olduğu bir diğer mükemmel özellik de şarj ve batarya kapasitesidir. Yoğun bir şekilde kullansanız bile en fazla günde 1 kere şarj etmeniz yeterli olacaktır. Çok yoğun kullanmadığınız sürece, 2 günde 1 şarj etmeniz yetecektir. Pil türü Li-Po, pil gücü ise 4000 mAH şeklindedir. Pil gücü aralığı ise 4000-4999 mAH olmaktadır.

Kaliteli Kameralar

Xiaomi Redmi note 8 toplamda 5 adet kameraya sahiptir. 4 tanesi arkada, 1 tanesi öndedir. Arka kamerasında bir tane 48 mega piksel, bir tane 8 mega piksel, iki tane de 2 mega piksel kamerası mevcuttur. Ön kamerası ise 13 mega pikseldir. Böylece en kaliteli öz çekimlerinizi Xiaomi Redmi Note 8 ile yapabilirsiniz. Aynı zamanda F1.75 ile F2.4 arasına olan diyafram aralıkları sayesinde kusursuza yakın fotoğraflar çekebilirsiniz. Xiaomi Redmi Note 8 kameraları, ışıktan en yüksek verimi alabilen özelliğe sahiptir.

Karanlık bir ortamda dahi parlak ve kaliteli fotoğraflar çekebilirsiniz. Xiaomi Redmi Note 8 saniyede 30 kare kaydedebilme özelliğine sahiptir. Aynı zamanda, 2160p kalitesinde 4K video çekebilme özelliği vardır. Hızlı odaklama, panaromik çekim ve portre çekim modu gibi çeşitli modlarda fotoğrafı yüksek kaliteli bir şekilde çekebilirsiniz. Ayrıca yüz ve sahne algılama özelliği de vardır. Böylece kamera ile oldukça hızlı bir şekilde fotoğraf çekebilirsiniz.

Yüksek Çözünürlüklü Ekran

Xiaomi Redmi Note 8’in ekranı 6,3 inç genişliğindedir. Ekranın sahip olduğu çözünürlük ise, 1080×2340 şeklindedir. Ekran renk çözünürlüğü 16 milyon olup, ekran tipi IPS LCD şeklindedir. Xiaomi Redmi Note 8 ekranı Corning Gorilla 5 özellikli bir cama sahiptir. Bu yüzden de çok dayanıklıdır. Çizilmez ve ufak su sıçramalarına karşı da dayanıklıdır.

Xiaomi Redmi Note 8 Güvenlik Kilidi Seçenekleri

Telefonunuz için giriş kilidi oluşturmak güvenlik açısından gereklidir. Dilerseniz sadece rakamlardan oluşan bir şifre oluşturabilirsiniz. Diğer seçenekler arasında ise, desen kilidi ve parmak izi birlikte kullanılabilir. Bu şekilde kullanmak istemezseniz yüz tanıma kilidini kullanabilirsiniz. Bu kilidi kullandığınızda, telefon yüzünüzü görünce sizi tanıyıp açılacaktır.

Xiaomi Redmi Note 8 Ekran Arızaları

Xiaomi Redmi Note 8 her anlamda kaliteli, dayanıklı, güçlü ve profesyonel bir cihazdır. Ancak bazen dikkatsizlikler sonucu, telefonunuzun ekranı zarar görebilir. Kırılmaz cam ekran koruyucunuz kırılırsa, bizim firmamıza getirince hemen yenisiyle değiştirebilirsiniz. Fakat ekranın kendisi kırıldıysa, işiniz daha uzun sürer ve masraflı olur. Telefonunuzun ekranını korumaya çok özen göstermelisiniz.

Xiaomi Redmi Note 8 Ekran Değişimi
Xiaomi Redmi Note 8 Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi Note 8 Ekran Değişimi

Akıllı telefonunuzun ekranına bir zarar geldiyse, xiaomi redmi note 8 ekran değişimi için hemen bizim firmamızla iletişime geçmelisiniz.

Firmamız ekranınızın değişimini şu şartlarda yapmaktadır;

 • Ekranın çok çizilmesi
 • Ana ekranda çatlakların oluşması
 • Ekranın parçalanması
 • Ekranın çok yıpranması
 • Ekranın eski görünmesi

Bu tarz arızalar sonucun ekranınızın iyi bir şekilde değiştirilmesi gerekmektedir. Siz de en kaliteli ve profesyonel ekran değişimi için bizimle iletişime geçin.

Güvenli Ekran Değişimi

Orijinal, kaliteli ve kolay ödeme seçenekleriyle ekranınızı değiştirebiliriz. Sizin memnuniyetiniz bizim için her şeyden önce gelmektedir. Bu sebepten ötürü, tüm işlemlerinizi özenle yapıyoruz ve size en hızlı şekilde teslim ediyoruz. Güvenilir, orijinal, profesyonel ve kaliteli bir hizmet için bizim firmamızı tercih edin. Ekranınızı en güzel şekilde değiştirip, sonrasında kaliteli bir ekran koruyucusuyla kaplıyoruz. Böylece ekranınız ekstra korumaya sahip oluyor. Ekranın yanı sıra telefonunuzu kılıfsız kullanmamanız, sizin yararınıza olacaktır. Xiaomi Redmi Note 8 ekran değişimi için bizi tercih ettiğinize asla pişman olmayacaksınız.

Xiaomi Redmi Note 8 ekran değişimi, ekran üzerinde darbe ya da düşme kaynaklı durumlarda meydana gelen hasarların giderilmesi için yapılır. İşlem gerçekleştirilmeden önce, işinde uzman olan teknik çalışanlarımız tarafından cihazda meydana gelen hasar tespit edilir. Kırılmalar ve sonuçları iki şekilde meydana gelebilmektedir. İlki dış yüzeyde olan ve kullanımı etkilemeyen hasar durumlarıdır. Bu durumda, değişim hizmeti daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştir. İkinci durumda ise, hasar daha derinlerde olduğu için, cihazın kullanım durumu da sağlıklı bir şekilde ilerlemez.

Dokunmatik Ekranın Tepki Vermediği Durumda Yapılanlar

Cihazın dokunmatik özelliğinin çalışmadığı durumlarda, hasar daha derinlerde demektir. Bu durumda, teknik ekibimiz tarafından hasarın niteliği ve belirlenen fiyat müşteriye iletilir ve müşteriden alınan onay sonucunda ekran değişim işlemi başlatılır. Yapılan işlemlerde ilk olarak hasarlı ekran cihazın üzerinden çıkarılarak ekran bölümü temizlenir. Yeni ekran yerleştirilir ve çalışma durumu kontrol edilir. Yapılan işlemlerin her bölümünde uzman teknik ekibimiz tarafından kontroller de gerçekleştirilir. Titiz bir şekilde yapılan değişim işleminin ardından, cihazın son kontrolleri de gerçekleştirilerek cihaz müşteriye teslim edilir. Değişim işlemi, cihazın hasar durumuna göre, 1 ila 3 gün arasında yapılabilmektedir.

Garantili Değişim Süreci

Verdiğimiz garantili hizmet ile Xiaomi Redmi Note 8 ekran değişimi işleminin uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz. Değişim işlemi sırasında tamamen orijinal parçalar kullanıyor ve cihazın kullanım ömrünün uzamasını sağlıyoruz. Yapılan değişim işleminin ardından, müşteriler teknik ekip ile istedikleri zaman iletişime geçerek bir sorun yaşamaları durumunda, bu sorunun çözülmesini sağlayabiliyorlar. Cihaz teslim edildikten sonra da iletişimde kalmamız, cihazda meydana gelen problemin sadece belli bir zaman için çözülmesini değil, tamamen ortadan kaldırılmasını sağlıyor.

Yapılan tamir işlemi sırasında, cihazda başka bir problem olup olmadığının tespiti de yine uzman teknik ekibimiz tarafından yapılıyor. Gerçekleştirdiğimiz hizmetin kalitesi, cihazınızı güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyor.

Hızlı ve Güvenli Teslimat

Xiaomi Redmi Note 8 ekran değişimi, 1 ila 3 gün içerisinde yapılabilen işlemlerden biri. İşlemin ne kadar süreceğini ise cihazın üzerinde bulunan hasarım büyüklüğü ve tamir aşamasının alacağı zaman belirliyor. Tamir işlemi sırasında, müşterilerimizin tüm aşamalardan haberdar olmasını sağlayarak, onların istekleri doğrultusunda hizmet veriyoruz. Yapılan işlemlerin ardından, cihaz sahibine elde teslim ediliyor. Müşterinin isteği doğrultusunda, kargo aracılığıyla da gönderim yapıyoruz.

Ödeme işlemi, tamir işinin bitmesinin ardından geçekleşiyor. Bu işlem de müşteri talebine göre şekilleniyor. İsteyen müşteriler nakit ödeme yaparken isteyenlere ise kredi kartı ile ödeme yapma olanağı veriyoruz. Mobil bankacılık kullanan müşterilerimiz için havale seçeneklerimiz de bulunuyor. Tamir işlemi bitmeden müşteriden ödeme almamamız, yaptığımız profesyonel çalışmaların da bir garantisi oluyor. Müşteri, cihazın tamamen çalıştığını gördükten sonra ödeme yaparak aldığı hizmetten emin oluyor.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir